Честит първи учебен на деца и мами

  • 1 390
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 675
Честит ви първи учебен ден  bouquet
На децата и на мамите им.
На татковците също (смятам да е ясно на кои от тях точно).
Особено на първокласниците Simple Smile
Ученолюбиви деца, читави учители и училища на всички!

# 1
  • Мнения: 312
честит първи учебен ден на всички!
                            bouquet

да са ни живи и здрави първокласниците!
да им върви по вода,
да са весели и любознателни и
да се справят с лекота!!

на мамите - гордо вирната глава днес!  Hug

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех мили мами!
повечето от вас може и сами да изпратят децата днес...но когато има толкова любов колкото във вашето сърце - втори и не трябва
пожелавам обаче ако може и ако ще ви е приятно на всичките - да имате още някой в този празничен ден с вас и детето!

# 3
  • Мнения: 2 327
Усоешен първи учебен ден и тук Simple Smile
Както казах в другата тема, той за майките е по страшен, а не за децата, така че много сила ви пожелавам и положителни емоции оттук нататък през цялата учебан година Simple Smile

# 4
  • Мнения: 515
За първи път от 2 години насам не отидох сама на празника.Бяхме 4 рима и баба ,която е учителка в училището на мойте деца.Бях много горда ,правихме снимки ,а дъщеря ми откри тържеството,но най-странното беше ,че в очите на приятеля ми видях истински бащини сълзи от гордост.И двете ми деца бяха горди да са с човека ,който е до тях и ги обича повече от всичко.Толкова съм ЩАСТЛИВА днес.На всички мамита и на техните малки ученици пожелавам успешен старт през тази учебна година!!!!! smile3529

# 5
  • София
  • Мнения: 4 493
Честит 15 септември на децата и майките им   bouquet
Успех на учениците и търпение на родителите  Wink

Ако има някой шестокласник който желае да се оттърве от учебниците за 5 клас нека ми пише на лични

# 6
  • Мнения: 161
Честит празник на деца, родители и учители !
Да са ни живи и здрави учениците, само шестици да носят и да ни радват с успехите си!   bouquet   bouquet   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 809
Честит празник  на всички-дечица,родители,учители!
Много здраве и успешна учебна година!  bouquet
Използвам темата да ви почерпя виртуално -имам си първокласник Simple Smile
  party023 cheers

# 8
  • Мнения: 589
 Ха честито и от мен!
   Да споделя,ходих да изпратя сина си в училищния двор и останах за тържеството.Почувствах се наистина празнично! И сега ми е едно такова приповдигнато...Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 17 259
Честито и от мен  Heart Eyes
Много вълнуващ ден беше, почна от рано-рано сутринта, когато баща му дойде да избираме тоалета и да му прави прическа (само тате може, аз нищо не разбирам  hahaha ) и веднага създадоха единен фронт срещу мен в избора на дрехи - тия дето аз ги харесвам били бебешки  Laughing.
Събирахме се от 8:15 в училището, като тържеството почна в 9 - направо не знам букета как оцеля толкова време в ръцете на Иво, още в началото почнаха дуел с букети  Joy За съжаление тържеството никак не можа да ме трогне, понеже нито се чуваше, нито се виждаше нещо.

Както и да е, раздадоха учебниците, ние раздадохме китките и се приключи. Сега Иво е на рожден ден, а довечера ще спи у баща си - много специален ден му се очертава на детето  Laughing


# 10
  • Мнения: 589
За съжаление тържеството никак не можа да ме трогне, понеже нито се чуваше, нито се виждаше нещо.





  Еее   Sad На нас пък ни пускаха Рубетс и рок-музика bowuu
  И група от училището пя,и рецитал имаше...и всичко се чуваше,браво на директорката!

# 11
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Честито и от мен newsm10.Днес ми е малко тъжно,защото Любослав е в ново училище и го виждах как тъгува за старите си приятели и старото си училище. smile3518Питам се не допуснах ли грешка като го преместих? newsm12Но дано е за добро!!!! smile3521Иначе тате дойде,вози ни с колата а на бебето му казвам;виж чичо Марин Grinning;и тя му се смее и го закача.Абе поне единият ни татко е нормален!!!! smile3503

# 12
  • София
  • Мнения: 17 259
olimpiia , браво наистина на директорката ви - аз от много добра организация дори не разбрах коя от всичките госпожи беше нашата директорка  hahaha
slavka и аз се радвам, че бившия ми е нормален, без него този ден определено нямаше да е същия. А и факта, че ще взима Иво довечера да спи у тях, значи, че е разкарал каката за една нощ, което е много мило (уточнение: "каката" да се разбира иронично, момата ни е на 20  Mr. Green ; а иначе сме се разбрали засега да не ги запознаваме с дребния, че той още не може да осмисли раздялата ни, камо ли нови хора около нас.)

А иначе малко тъжно ми стана, защото голямата ми нереализирана мечта е да имам второ дете - винаги съм искала две. Програмата максимум ми гласеше второто да е бебе, когато Иво започне първи клас, за да може аз да си го гледам поне като първолак, докато съм по майчинство.
По тоя повод днес колкото и да ми беше весело и приповдигнато, се подсещах за това. Сетих се и за много хубавата поговорка - Ако искаш да разсмееш Господ, кажи му плановете си.

Това беше леко минорно отклонение  Laughing Иначе ми е екстра - тъкмо се чудех как да се забавлявам довечера без дребчо и се обадиха бивши колеги да ме поканят на пиене  Mr. Green Мисля, че няма нужда да обяснявам как отговорих  hahaha

# 13
  • Мнения: 2 336
Нашият татко пък не дойде. Моето настроение беше под нулата. Не можах да се стегна и даже в училището се разревах. Детето беше много превъзбудено. И много уплашено.
Просто ме е яд на мен си и на оная гад, че развали толкова очаквания първи учебен ден.

# 14
  • Мнения: 1 675
Сиси, нека ти кажа как аз спрях да рева, не че ще ти помогне, ама пък ако успееш да избегнеш този момент, не би било зле.
Първо - аз съм си ревла.
Ма не каква да е, не някаква си аматьорка, аз съм майстор на спорта Laughing
Та ревях като за световно, а моят син тогава бе доста по-малък от твоето дете. Един път, толкова съм се вживяла в напояването, че дори не съм усетила кога дребния дошъл до мен и легнал на коленете ми. Когато вече всичко ми пресъхна и вдигнах глава, сина ми ме усети и вдигна очи, погледна ме съвсем сериозно и каза: "Мамо, хайде да не плачем повече така".
Следващ път нямаше.
Не и по този повод.
Не и пред децата ми.

Общи условия

Активация на акаунт