Къде има космонавтче за 4-5 месечно бебе в София

  • 1 597
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте!

Някой от вас ако  е купувал космонавтче наскоро в София  моля да сподели  от кой магазин ,защото където и да потърся  нямат и още не са заредили .

Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 1 733
Ами рано е още, затова не можеш да намериш. Тепърва ще зареждат с есенна стока.

# 2
  • Мнения: 525
MotherCare - МALL of Sofia

# 3
  • Мнения: 148
Записвам се, защото и мен ме интересува тази информация.

# 4
  • София
  • Мнения: 231
Видях ,че получават вчера доста дебели и много хубави бебешки космонавтчета в Супер Мечо до Окръжна болница.И  някакво от две части имаше,пак хубав модел.Нямах време да чакам,обаче да си получат стоката  и не успях да разгледам по-обстойно и да видя цени.

# 5
  • Мнения: 29
Напротив има ги вече на доста места - В студентски град срещу поликлиниката, в Дружба 1 на пазара,абе вече ги има наистина.Там поне със сигурност съм ги виждала и ако не се лъжа бяха на Жорал.Страхотни са.Не се сещам в момента , но   ги има и на други места.

# 6
Здравейте и от мен,
И в смензамен има със сигурност,
аз купих един бял, промазана материя

# 7
  • Мнения: 7 319
има страхотни космонавфти в Mariqita na 4ерни  врах до Кошарите а можете да ги разгледате в www.smenzamen.com

# 8
  • Мнения: 724
има страхотни космонавфти в Mariqita na 4ерни  врах до Кошарите а можете да ги разгледате в www.smenzamen.com
Коже ли някой да и обесни къде точно е този магазин?

Благодаря предварително и се извинявам че се отклонявам от темата  bouquet

# 9
  • Мнения: 228
В Люлин ,близо до метро станция Западен парк съм виждала космонавчета за бебета ,цената беше към 27лв.

# 10
  • Мнения: 255
Пинко вече е заредил с космонафти

# 11
  • София
  • Мнения: 847
има страхотни космонавфти в Mariqita na 4ерни  врах до Кошарите а можете да ги разгледате в www.smenzamen.com
Коже ли някой да и обесни къде точно е този магазин?

Благодаря предварително и се извинявам че се отклонявам от темата  bouquet

По бул. Черни връх от Японския хотел към Хладилника - минаваш кръстовището с Никола Вацаров (където са прословутите Кошари) и в първата сграда в дясно (нова, лъскава, с магазини) един от магазините с лице към Черни връх. Като отидеш там не може да го пропуснеш.

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Маракита имат магазин и на Шишман.

# 13
  • Мнения: 183
Записвам се, защото и мен ме интересува тази информация.
Peace

# 14
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В Ла редут има голямо намаление на космонавти. Намалени са на 15-20 евро

Общи условия

Активация на акаунт