Беz малко вече да ме няма

  • 2 101
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Днес по обед иzляzохме по работа. Малкият и скьпоценният вляzоха в един магаzин zа бьрzо, а аz останах навьн, щото говорех по телефона. Добре, че имам навика като говоря и да се раzхождам. Едно огромно парче стькло от проzорец падна на по_ малко от метьр до мене и се раzби на хиляди малки парченца.
Секунда преди това бях zастанала на това място. Тькмо се обьрнах и то падна. Пред очите ми. Голямо и с острото надолу.  ooooh!
Баси, човек не zнае от де може да му дойде... Днес го има, утре го няма. БелИте бьрzо стават. Па ко ще човек да се скьса "да внимава".

Благодаря ти, Господи, че не поzволи едно детенце да расте беz майка.  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 461
arrows, съжалявам за случилото се и се радвам, че си се разминала   само с уплаха. Hug Представям си чувствата ти в този момент.  На мен ми се е случи почти същото, но с огромна ледена висулка преди няколко години.

# 2
  • Мнения: 7 914
 Hug
уф, добре, че си добре Hug

# 3
  • Мнения: 1 017
Oleee, ujassss! Chovek naistina ne znae ot kyde moje da mu doide. nastryhnah kato prochetoh!
Slava bogu che nishto ti niama!
I kak, ot kyde se vze tova styklo?

# 4
  • Мнения: 138
Направо ми премаля като си помислих ,как едно дете може да остане без майка ..Чуквам на дърво повече да нямаш такива случаи ..Баси ,ще е ужасно (не искам да си помислям) ..още повече ,че познавам и теб и Янчо!

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 19:20 от nassko76

# 5
  • Мнения: 3 478
Леле какво преживяване! Добре че си се разминала.

# 6
  • Мнения: 818
Ужас!Не се ли правеше курбан?
Дано няма вече такива случки.

# 7
  • Мнения: 1 178
Имала си голям късмет. А, раzбра ли как е паднало това парче стъкло, някой счупил ли го е?

# 8
  • Мнения: 2 804
Не те познавам , но се радвам , че си се разминала само с уплахата !
Отиди на църква и си запали свещичка , можеш и една за умрелите да запалиш !
 Hug 

# 9
  • Мнения: 312
Лелеее, това е направо ужасно.По този повод се сетих за мой близък,който без малко да падне в шахтата на един асансьор- отваря врата с хъс и тъкмо да влезе,поглежда,че асансьора го няма. Аз мисля,че това ти е показало,че си човек с късмет Praynig
От отговора на nassko76 разбрах,че детенцето ти се казва Янчо и ми стана интересно как избра това име. Брат ми носи същото име,но ние сме с гръцки корен(името идва от там),та сподели,за да разведрим малко темата Hug

# 10
  • Мнения: 4 390
Лошото идва много бързо. Confused
Много се радвам се, че си жива и здрава!
Късметлийка! Hug

И за Ноя важи написаното.

# 11
  • Мнения: 952
Белите наистина бързо стават.
Важното обаче е че си добре.   Hug
Навярно Богородица те е пазила в този момент.
(Ако не си вярваща, то просто съдбата се е намесила за да се махнеш от мястото)

# 12
  • Мнения: 3 611
Ужас!Не се ли правеше курбан?
Дано няма вече такива случки.

Не zнам далис е прави курбан  newsm78.  Някой по_ просветен да каже.

Имала си голям късмет. А, раzбра ли как е паднало това парче стъкло, някой счупил ли го е?

Да, парчето пада от счупен проzорец, но аz лично не чух счупването, дори и да е било в момента, щото говорех по телефона.
Обадихме се в полицията да отидат и да проверят какво става. Та то щеше да ме убие, ако ме беше уцелило  ooooh!.
Днес минах от там и погледнах на горе. Целият проzорец го нямаше.

Не те познавам , но се радвам , че си се разминала само с уплахата !
Отиди на църква и си запали свещичка , можеш и една за умрелите да запалиш !
 Hug 

Ходя на работа и няма как да отида преz деня. Ходих един следобед, до една грьцка, но беше zатворена.
В пьрвия удобен случай ще отида.


От отговора на nassko76 разбрах,че детенцето ти се казва Янчо и ми стана интересно как избра това име. Брат ми носи същото име,но ние сме с гръцки корен(името идва от там),та сподели,за да разведрим малко темата Hug

Баща му е половин грьк, половин немец, а и е с грьцки имена. Като иzбирахме име искахме да zвучи хубаво с бащиното и фамилията и от там.  Simple Smile




Благодаря на всички  Hug

# 13
  • Мнения: 138
Ами , аз знам ,че се прави курбан!Прави се за здраве и да не се случват повече такива събития както с Аrrrows.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 22:27 от nassko76

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вдигни заплатата на твоя ангел-хранител Mr. Green!   (Това в кръга на шегата. )


Добре, че всичко се е разминало само с уплаха. Hug

Общи условия

Активация на акаунт