Защо изпитвам такава злоба?

  • 10 823
  • 167
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Наистина не мога сама за себе си да си обясня. По принцип никога не завиждам или злобея, но в случая направо преливам от желание на тези двамата да им се случи нещо гадно.
По-малкият брат на мъжа ми/на 25г/ има приятелка на 18. Свекърва ми я представя едва ли не като спасителен пояс за него и последния му шанс за връзка /всъщност той до сега не е имал сериозно гадже/. Тоъ съответно все още живее с родителите си, въпреки че има добри доходи /плава по корабите/ и въпросната мадама виси денонощно /буквално/ в тях  ooooh!. Аз не си спомням като сме били гаджета с моя и 1 ден да сме прекарвали у тях, а сега свекърва ми даже внучето си не смее да покани на гости, да не развали уединението на "влюбените". Майната й /sorry ама им набирам от доста време насам/, после тя ще й сърба попарата като снаха Crossing Arms. Ама и тези двамата адски ме дразнят всеки път като ги видя: то не е мляскане, щипане, прегръщане. Направо се чувствам неудобно Embarassed. Мъжът ми и той пътува и аз съм сама с месеци, пък тез двамата дебили ми се натискат пред очите  #2gunfire. Ето днес пак ме изнервиха адски. #Cussing out
Знам, че само от мен зависи да спра да се измъчвам в тази ситуация, ама не мога бе.
Айде оплюте ме сега, че съм завистлива и злобна и да си седна на 4-те букви ....
....
уффф казах си го поне ...

# 1
  • Мнения: 765
Ти наистина ли си мислиш , че имаш проблем ? Делиш нещо с някаква пикла на 18 ли ? Двореца на свекърва ти може би ... Ревнуваш , че си сама , а те не , това ли е ? Целуват се ? А какво да правят , те са пресни гаджета на по 18 и 25 , не ги надценявай .
Стегни се бе жена , гледай си живота и не пресмятай на дребно живота си .

# 2
  • Мнения: 1 022
Наистина е доста неприятно да гледаш как някой се натиска пред теб, а на него не му пука, че може да ти е неудобно...
Много е невъзпитано според мен.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Споко ще ти мине яда с  времето.Аз имах кажи-речи подобна ситуация с брата на мъжо,ама вече ми е все тая.Въобще не се занимавам с тях.Преди се дразнех,че нея я глезят и тя се възползва от това доста умело,ама са ...съм теглила една майна на всички!

# 4
  • Мнения: 765
Наистина е доста неприятно да гледаш как някой се натиска пред теб, а на него не му пука, че може да ти е неудобно...
Много е невъзпитано според мен.
Ами невъзпитано е , но не е повод за драми . Дай да вадим кърпичките , че мъжа и го няма ,  а те се целуват и тя слага стрелящ емотикон по случая  Laughing  .
Просто ревнува , че евентуалната нова снаха е любимката .

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Просто ревнува , че евентуалната нова снаха е любимката .

не е ревност,може да бъде много дразнещо повярвай  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Наистина е доста неприятно да гледаш как някой се натиска пред теб, а на него не му пука, че може да ти е неудобно...
Много е невъзпитано според мен.
[/quОсобенно е невъзпитано и неприятно ,ако се прави системно и то пред малки деца.

# 7
  • Мнения: 379
Наистина е доста неприятно да гледаш как някой се натиска пред теб, а на него не му пука, че може да ти е неудобно...
Много е невъзпитано според мен.
Ами невъзпитано е , но не е повод за драми . Дай да вадим кърпичките , че мъжа и го няма ,  а те се целуват и тя слага стрелящ емотикон по случая  Laughing  .
Просто ревнува , че евентуалната нова снаха е любимката .
не съм много сигурна, че ревнувам, защото любовта на свекърва ми ми се вижда доста задушаваща ... освен това съм сигурна, че ще трае точно докато милото и синче се ожени за доскоро непълнолетната.
ама това с мляскането направо ме влудява и май нарочно го правят; как ти се струва да водиш някакъв разговор с девер си и изведнъж мацката до него да го задърпа за ръката и да го награби пред очите ти ...  Embarassed между мен и мъжа ми също е имало и има изпепеляващи чувства, но никога не сме се натискали пред брат му, когато той си стоеше самотен сополанко в къщи, напращял от хормони. малко уважение все пак ...
ако си живееха отделно, НП, ама всеки път като водя малкия при баба му и дядо му за уикенда, се почва едно театрално представление ...

# 8
  • Мнения: 765
А невъзпитано ли е да наричаш дебил някой , който не може да се защити ?  Thinking Знам отговора .
Ти откъде знаеш , че е пред деца? Нали свекърва и не ги кани , да не развали комфорта на младите ?  Laughing
Като е толкова горда и я е грижа да се държи достойно , а не да обижда зад гърба .  Щом е толкова морална да не си води децата там всеки уикенд , а да си ги гледа и като я питат защо , да обясни ясно причината . Това е достойно поведение .
 А домът на свекърва и си е неин и не авторката на темата  е човека , който ще държи сметка докога синът и да живее там , защото така става жалка  .

# 9
  • Мнения: 379
е знаеш ли, мисля, че малко се пооля в изопъчаването на думите ми, но карай да върви ...

Наистина е доста неприятно да гледаш как някой се натиска пред теб, а на него не му пука, че може да ти е неудобно...
Много е невъзпитано според мен.
[/quОсобенно е невъзпитано и неприятно ,ако се прави системно и то пред малки деца.
А невъзпитано ли е да наричаш дебил някой , който не може да се защити ?  Thinking Знам отговора .
Ти откъде знаеш , че е пред деца? Нали свекърва и не ги кани , да не развали комфорта на младите ?  Laughing
Като е толкова горда и я е грижа да се държи достойно , а не да обижда зад гърба .  Щом е толкова морална да не си води децата там всеки уикенд , а да си ги гледа и като я питат защо , да обясни ясно причината . Това е достойно поведение .
 А домът на свекърва и си е неин и не авторката на темата  е човека , който ще държи сметка докога синът и да живее там , защото така става жалка  .

# 10
  • Мнения: 765
Това , че се поправи не значи , че не съм те прочела .

# 11
  • Мнения: 982

 
Просто ревнува , че евентуалната нова снаха е любимката .
Дори и да ревнува-човешко е!
Мама Дона,много смело говориш за чувствата си  bouquetСъветът ми е да ги избягваш.Не се срещай с тях освен,ако не е крайно наложително!

# 12
  • Мнения: 765
...направо преливам от желание на тези двамата да им се случи нещо гадно. ..
... Тоъ съответно все още живее с родителите си, въпреки че има добри доходи /плава по корабите/... ooooh!.
...а сега свекърва ми даже внучето си не смее да покани на гости, да не развали уединението на "влюбените".
Майната й /sorry ама им набирам от доста време насам/Ама и тези двамата адски ме дразнят всеки път ...
... двамата дебили ...  #2gunfire.
...
Айде оплюте ме сега, че съм завистлива и злобна и да си седна на 4-те букви ....
....
уффф казах си го поне ...
  Grinning Ти поиска оплюване . Защо се дърпаш сега ?  Thinking

# 13
  • Мнения: 765

 
Просто ревнува , че евентуалната нова снаха е любимката .
Дори и да ревнува-човешко е!
Мама Дона,много смело говориш за чувствата си  bouquetСъветът ми е да ги избягваш.Не се срещай с тях освен,ако не е крайно наложително!
Човешко е да ревнуваш мъжа си , не бъркай ревността със завист  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 022
Наистина е доста неприятно да гледаш как някой се натиска пред теб, а на него не му пука, че може да ти е неудобно...
Много е невъзпитано според мен.
Ами невъзпитано е , но не е повод за драми . Дай да вадим кърпичките , че мъжа и го няма ,  а те се целуват и тя слага стрелящ емотикон по случая  Laughing  .
Просто ревнува , че евентуалната нова снаха е любимката .

Така е, но няма нужда от кърпички, а от игнор, поне аз така правя, ако попадна в такава ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт