Един въпрос и от мен

  • 6 173
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 623
Ти защо питаш? Не разбрах защо точно се интересуваш от този въпрос...., само за статистиката ли?

Или за да докажеш на себе си, че това жените сме същества неверни и фриволни... hahaha hahaha hahaha

За каква невярност и фриволност говорим? Все пак ние сме разделени и тя е свободна да прави, каквото си поиска. Или нещо бъркам?
Пък после мъжете пишешти в този форум, сме били заядливи... Laughing


Ако предположим, че имаш предвид, да допусна друг мъж до степен брак или съжителство - ми не съм.

Точно това имам предвид, а защо, мисля, че от предните ми постове е ясно



# 31
  • Мнения: 193
Ти защо питаш? Не разбрах защо точно се интересуваш от този въпрос...., само за статистиката ли?

Или за да докажеш на себе си, че това жените сме същества неверни и фриволни... hahaha hahaha hahaha

За каква невярност и фриволност говорим? Все пак ние сме разделени и тя е свободна да прави, каквото си поиска. Или нещо бъркам?
Пък после мъжете пишешти в този форум, сме били заядливи... Laughing


Е, тва беше майтап...  newsm78

Но и аз го схванах като просто връзка след раздялата, а не обвързване... защото за мен самата мисъл, че мога да съм с друг беше светотатство... цели 11 години... беше ми първият и единственият!
Пък се оказа, че не е лошо (това да съм с други).

Всеки край е едно ново начало.




# 32
  • Мнения: 623

Всеки край е едно ново начало.


И дано това начало да е по-добро и успешно от предишното... Simple Smile

# 33
  • Popovo
  • Мнения: 571
Година ми трябваше, а 3 год. ми трябваха да се реша дете да имам, все си мислех, че може и да стане като с бившия.

# 34
  • Popovo
  • Мнения: 571

[/quote]

И дано това начало да е по-добро и успешно от предишното... Simple Smile
[/quote]

Дано, дано!

# 35
  • София
  • Мнения: 1 751
Близо две години не изпитвах никаква нужда от мъж, връзка, сродна душа. Предполагам от натрупаната болка и тотално разочарование. 2,5г след това се запознах с настоящия ми приятел и сме заедно вече шест години и половина, а от две живеем заедно.

# 36
  • Мнения: 393
Аз съм по-бавничка-2г. и 3мес.докато ме открият какво ''злато''съм...После 3 мес.писма по И-нет и решихме,че сме един за друг и сега сме.... ooooh! ooooh! ooooh!лелеееееее..вчера сме имали годишнина!ПУ,ПУ,Пу,пууууууууу-значи заедно  2г и 1 ден,вече,ама с това бебе ни се е взел акъла....

# 37
  • Мнения: 2 274
Интересна статистика се получава- две години средно.... Ами аз ще откача до тогава , бе хора!   Joy Или съвсем ще се вкаменя!  #Crazy

# 38
  • Мнения: 274
На мен ми трябваха около 2 месеца...
Все пак не смятах, че трябва да хващам паяжини...

# 39
  • Мнения: 2 274
На мен ми трябваха около 2 месеца...
Все пак не смятах, че трябва да хващам паяжини...
Joy

# 40
  • Мнения: 194
и аз не смятам,че трябва да хващам паяжини,но...не мога да мина толкова лесно към друга връзка,още повече,че имам бебе,ако го нямаше,може би...щях вече да съм минала към такава!разделихме се преди 7 месеца и от тогава...и флирт не съм имала!но..мисля,че вече ми е време,защото...някак си не се чувставам много добре..по цял ден с бебчо и без човек,който да ме гушне,да си поговорим...оххх,пак ще се сдухам,тия дни съм..ужасссссссссс  Confused
спокойна нощ на всички!!!

# 41
  • Мнения: 1 681


Ако предположим, че имаш предвид, да допусна друг мъж до степен брак или съжителство - ми не съм.

Точно това имам предвид, а защо, мисля, че от предните ми постове е ясно


Ммм...мне, не е ясно Wink Или поне не само на мен, като гледам на по-големия процент отговорили не им е станало ясно.
(даже се оказва, че без да искам, ми се е получило много близо до ясно-то)
Ай прочети отговорите отново и си отбележи колко отговарят за ново съжителство или брак, колко за връзка от някакъв вид, колко кога са се прежалили, ма просто "да не хванат паяжина" Laughing Моля дя не бъркаме фитнеса с брака и съжителството, да не говорим пък с любовта Mr. Green Съвсем друг вариант е като вземеш, че получиш всичко на промоция 3 в 1, дай Боже всекиму.

# 42
  • Мнения: X
..някак си не се чувставам много добре..по цял ден с бебчо и без човек,който да ме гушне,да си поговорим...оххх,пак ще се сдухам,тия дни съм..ужасссссссссс  Confused
спокойна нощ на всички!!!
мила, съжалявам
минала съм го, ужасно е
опри се на близките, приятелите си, наоплаквай се, нареви се... такива неща
обещавам, че ще помогне
пък после ще му мислиш

# 43
  • Мнения: 194
casiopea,знам,че тук ще ме разберете,ами...опитвах се да съм силна...да не показвам нищо и да се усмихвам,но..от както родих е мн по-трудно и въпреки,че ме е яд,че..показвам слабост от известно време си плача доста от няколко дни..не е срамно да плачеш,но..ме е яд,че..той не го заслужава,яд ме е ,че такъв човек(който не заслужава и 1 сълза) успя да се подиграе с мен..чувствам се предадена,и като си гледам детето..още по-зле ми става!!!но...това не е подходящата тема да ви се оплаквам..извинявам се...ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА АВТОРА,ЧЕ СЕ ОТКЛОНИХ...

# 44
  • Мнения: 623
casiopea,знам,че тук ще ме разберете,ами...опитвах се да съм силна...да не показвам нищо и да се усмихвам,но..от както родих е мн по-трудно и въпреки,че ме е яд,че..показвам слабост от известно време си плача доста от няколко дни..не е срамно да плачеш,но..ме е яд,че..той не го заслужава,яд ме е ,че такъв човек(който не заслужава и 1 сълза) успя да се подиграе с мен..чувствам се предадена,и като си гледам детето..още по-зле ми става!!!но...това не е подходящата тема да ви се оплаквам..извинявам се...ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА АВТОРА,ЧЕ СЕ ОТКЛОНИХ...

Няма за какво да се извиняваш, човек от време на време има нужда да се оплаче и сподели...

Общи условия

Активация на акаунт