Дядото на мъжа ми , обвини детегледачката, че краде

  • 2 553
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
При старческото оглупяване е харектерно именно това - параноичен срах. Всички им се струват подозрителни и недоброжелателни. Не му обръщай внимание.

# 16
  • Мнения: 5 468
и още куп безмислени и ненужни за младото момиче неща.
Joy hahaha Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 1 761
Не му обръщай внимание.

# 18
  • Мнения: 4
Моята баба си мислеше че някой иска да я убие защото зад леглото имало счупена ампула.

# 19
  • София
  • Мнения: 161
Купи на дядото един фотоапарат, да я снима с торбите.  Joy Знаеш ли как ще се кефи, че му обръщаш внимание. Предупреди го да не прави нищо, а само на тебе да докладва.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

ще се почуства като агент 007  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 2 438
Купи на дядото един фотоапарат, да я снима с торбите.  Joy Знаеш ли как ще се кефи, че му обръщаш внимание. Предупреди го да не прави нищо, а само на тебе да докладва.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

ще се почуства като агент 007  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А после авторката трябва да купи и компютър и принтер, за да вади дядото снимките, пък и интернет трябва, за да видим и ние доказателствата.
Сега сериозно - добрата гледачка е щастие за детето и родителите. Не обръщай внимание на празни приказки, ако дядото почне да ти досажда го препрати към собствения му внук.

# 21
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Абе, дядото ще се обиди, че му пренебрегвате мнението и ще почне още по-яростно да я следи, а може и да се скара с нея( имам опит с баба ми  ooooh!) - затова го залъжете, че сте сложили камери или там каквото измислите - само и само да миряса ....  Peace

# 22
Много от възрастните хора наистина имат мании за собственост, за храна и т.н. - това е остатък от тежкото им детство и младост, когато са били бедни и храната не е достигала (особено през войната). Така са възпитани - да пестят, да се страхуват за вещите си, просто този начин на мислене е станал част от тях, а като ги тресне и склерозата малко... В Израел още има стари хора, които крият хляб из къщата, въпреки, че са богати - ама като си бил в концентрационен лагер някак ти е простено, мисля. newsm78

Иначе за конкретния случай Radostin4eto го е казала най-добре:


Когато хората поостареят стават параноици на тема имущество, къща, доходи, ядене.
Непрекъснато го бранят и защитават от чуждите хора.
Това е начало на старческото малоумие, което е свързано със склерозата, с човешкия мозък. Но .... ????

Явно има някаква антипатия между двамата. Опитай се да разбереш, за какво става въпрос.

Поинтересувай се, може да има нещо. Я да се спречкали, я да не са се харесали взаимно, я стареца да е давал наставления как да се гледа детето, а тя да му е отговорила нещо ...
Много е сложно! Rolling Eyes

Кажете на стареца, че сте монтирали камери и я следите. Ще се поуспокои.  Peace

 Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт