СТЕЛАКЕР - имам нужда от съвет.

  • 1 564
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Купих Стелакер - кремче за крусти на Мустела. В упътването пише, че се нанася след къпане и се оставя да действа цяла нощ. Измиването се прави с обичайно използваното шампоанче.
Въпросът ми е: На сутринта ли трябва д се измие, или вечерта, когато къпя бебка. Препрочетох няколко пъти упътването, но за съжаление не успях да намеря отговора на този въпрос. Ще съм благодарна да чуя Вашите мнения.

# 1
  • София
  • Мнения: 721
Аз го миех на следващата вечер като го къпем. Не ми се вижда много добра идея да му миеш главичката и сутрин.

# 2
  • Мнения: 674
 И аз купих такова.
 Отначало я мажех сутрин и вечер й миех косичката. После почнах вечер след къпането направо и чак на другата вечер я къпех.
 А после съм забравила да я мажа  Embarassed и добре, че сега ти ме подсети! Laughing

 Между другото падаха крустите, ама си трябва постоянство! Peace

# 3
  • Мнения: 564
Другия вариант е да я мажеш някъде по обед и вечерта си я къпеш. Но наистина трябва да си много постоянна и да не пропускаш.. като нас  Embarassed

# 4
  • Мнения: 17
Купих Стелакер - кремче за крусти на Мустела. В упътването пише, че се нанася след къпане и се оставя да действа цяла нощ. Измиването се прави с обичайно използваното шампоанче.
Въпросът ми е: На сутринта ли трябва д се измие, или вечерта, когато къпя бебка. Препрочетох няколко пъти упътването, но за съжаление не успях да намеря отговора на този въпрос. Ще съм благодарна да чуя Вашите мнения.
Според мен, щом пише да се остави да действа цяла нощ, на сутринта трябва да се измие. А иначе и ние не сме го къпали на сутринта.

# 5
  • Мнения: 1 691
Аз отначало мажех вечер след къпане и оставях до другото миене на главата, но пустият му Стелакер мирише гадничко, а го кърмех и през нощта и ми се вмирисваше душата Simple Smile Затова започнах да го мажа сутрин или по обед.

# 6
  • Мнения: 865
аз мажех вечер след баня,а на сутринта разресвах и вечер го измивах и пак мажех.за около седмица всичко падна и за сега не ми се е налагало пак да го ползвам.Успех Peace

# 7
  • Мнения: 7 414
   Измивах го другата вечер. Peace

Общи условия

Активация на акаунт