Снощи преживях голям стрес:(

  • 4 462
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 029
Тогава предлагам да се заключи темата!!! Peace

най-добре....явно няма смисъл само да чешем езици...пък майката да прави каквото иска - пожелавам й да са здрави.

# 76
  • Мнения: 1 596
Още веднъж ще повторя Simple Smile
Благодаря на всички за съчувствието Heart Eyes
Бях уплашена,моля се повече да не се повтори.
Щом педиатърът не ми е дал направление за невролог,както всички тук предлагат,значи не е сметнал за необходимо.
Той - педиатърът е на високо ниво професионалист,купища родители и бебета,чакат пред кабинетът му.
Доверие му имам.
Споделих в любимият си форум страхът си от случилото се онази нощ,мислех,че доста бебета преживяват подобен уплах от нещо.
Но психозата която създадохте в тази тема , е малко повече от нормалното Grinning
Всяка майка си има някаква интуиция спрямо отрочето си,дано мойта не ме лъже Praynig
Господ да ни пази и всички във форума.
Благодаря ви.

# 77
  • София
  • Мнения: 44 029
Аз не мисля, че някой съчувства...надали това е точната дума.
Хубяво е да се надяваш да не се повтори, но то е станало 2 пъти, ако се потрети какво ще правиш, катомине кризата пак ли ще се успокояваш, че няма да се повтори....пожелавам ти да не се случва.
Педиатрите не винаги са особено съвестни и са склонни да мислят, че често родителите преувеличават.
Изобщо не са много бебетата , които преживяват това...много бебета се захласват като плачат, но малко са тези, които преживяват  това , което е било при вас.
Дано инстинктите са ти прави. Но аз не бих се оставила само с едно "дано" при положение, че може да съм на 100% сигурна.
Успех...
Повече няма да пиша обещавам...

# 78
  • Мнения: 1 596
Аз не мисля, че някой съчувства...надали това е точната дума.
Хубяво е да се надяваш да не се повтори, но то е станало 2 пъти, ако се потрети какво ще правиш, катомине кризата пак ли ще се успокояваш, че няма да се повтори....пожелавам ти да не се случва.
Педиатрите не винаги са особено съвестни и са склонни да мислят, че често родителите преувеличават.
Изобщо не са много бебетата , които преживяват това...много бебета се захласват като плачат, но малко са тези, които преживяват  това , което е било при вас.
Дано инстинктите са ти прави. Но аз не бих се оставила само с едно "дано" при положение, че може да съм на 100% сигурна.
Успех...
Повече няма да пиша обещавам...

Твойто "съчувствие" вече ми прилича на друго.
Както и да е....пиши имаш право на мнение Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 049
 Peace Подкрепям и аз да се заключи темата. А към мама Миа мога само да кажа последно -  по-добре да направиш повече за детето си и после да се окаже , че не е било нужно, отколкото да направиш по-малко и после  да се обвиняваш, че е било мнооого повече нужно... Но ти сама си носиш отговорността. Бъдете здрави!

# 80
  • Мнения: 1 596
Не мога да разбера какво е това чудо.
Вие направо ми се карате.
До сега тук съм срещала само топлина.
Тук изкарах цялата си бременност, и вече три месеца отгоре...ама такова чудо.
Казах благодаря за съветите,но не ги натрапвайте.
Ако искате ,нека се заключи.

Благодаря.

# 81
  • Мнения: 3 743
...
Щом педиатърът не ми е дал направление за невролог,както всички тук предлагат,значи не е сметнал за необходимо.
Той - педиатърът е на високо ниво професионалист,купища родители и бебета,чакат пред кабинетът му.
....

Аз не бих разчитала много на това...доста съм патила от големи "светила"
И моя съвет е да прегледа детето невролог, по-добре един излишен преглед, отколкото след време да съжаляваш, че не си го направила.

# 82
  • София
  • Мнения: 44 029
Не съчувствам - детето си е наред в момента, няма защо, уплашила си се - слава богу минало е за момента...не е установено все още нищо...изказах мнение само с цел да се опитам да помогна...

ако ти съчувствах само щях да кажа - "миличката - дано се оправите и нищо сериозно да няма"... но това нищо нямаше да значи, просто пост за трупане на мнение...но го разбирай както ти харесва...за мен по-ценно е когато някой вместо съчувствие се старае да ти даде съвет почерпан от опит....и повярвай има защо вашето "захласване" така да го наречем, да ми прилича на нещо не чак толкова мимолетно и безобидно, като уплах, смяна на Т или др подобно...

# 83
  • София
  • Мнения: 44 029
Никой не ти се кара...отношението е топло..просто мисля че всички са учудени защо се инатиш да направиш нещо толкова лесно и безобидно, за да може наистина да си сигурна че всичко е ок...

# 84
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще заключа темата.

Пред кабинета на моя педиатър също винаги има опашка.
Но той сбърка преди време.

Искренно се надявам че ние грешим и детето е ОК.
Все пак, АКО това се повтори потърсете невролог.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт