Ходят ли мъжете Ви на работа и в Неделя?

  • 2 986
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 042
Ходи понякога и в събота и неделя. Когато както се случи. Но пък има почивни дни през седмицата.Вече съм си свикнала. WinkНе искам и да си помисля какво ще е когато реша да си намеря аз  нормална работ  Rolling Eyes,  но няма да е скоро. За сега си работя в къщи, така, че почивките ни съвпадат. Grinning

# 32
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Съпругът ми - не. За сметка на това аз - да!

# 33
  • Мнения: 1 546
Сега лятото не, но иначе ходеше...

# 34
  • Мнения: 24
Да и в събота и в неделя и така е от много години ,но това е положението приемаме го! Макар да ми се иска да е с нас винаги , но пък знам че го прави за мен и за дъщеря ми ,за да не ни липсва нищо  Heart EyesЗатова се моля само Господ да му дава здраве !

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 4 588
Не

# 37
  • Мнения: 188
Да често, защото работи на смени.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 672
Да, работи

# 39
  • Мнения: 1 564
Работи на смени и ходи събота,неделя(както му се падне смяната).Вече 2г. и на Нова Година е на работа. Sad Не мога да се сърдя за това-такава му е работата.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Не само в неделя, но и в събота не работи.

Аз по същия начин. Имаме достатъчно време да бъдем заедно с детето.

# 41
  • Мнения: 277
И моят работи на смени, рядко почива в събота и неделя. В началото и на мен ми беше криво, но свикнах. Приемам, че работата е такава, и толкова. На него му е по-тежко, заради нощните смени, така, че аз нямам от какво да се оплаквам  Peace

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 18 679
И в събота, и в неделя, и на празници, и когато имаме нещо лично...винаги, когато е планиран да работи, е длъжен да е там Tired И съм плакала, и съм страдала...вече посвикнах...горе-долу Rolling Eyes Мисля, че когато свикна окончателно и престане да ми пука, това ще е краят, така че по-добре да страдам по малко все пак Wink

# 44
  • Мнения: 1 172
През почивните дни обикновено и двамата не работим. Има изключения, но те са по-скоро при необходимост да се положи извънреден труд (максимум 1-2 дни годишно, и то в събота) или отсъствия покрай някоя по-дълга командировка.

Общи условия

Активация на акаунт