Еми хубаво ми стана!

  • 3 459
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Една история от миналата седмица:
Значи, прибирам се аз уморена от работа... у дома има готвено, от което е останало едно парче задушена сьомга. Аз естествено, налазвам веднага салама "Закуска", като оставям сьомгата плюс салата за  любимия съпруг.... Легнах си рано и не чух кога се е прибрал. На сутринта намирам сьомгата в хладилника, покрита с фолио, и НЕ намирам салама "Закуска".
Питам:
- Що бе, котьо, не си вечерял?
- Ми видях, че от сьомгата е останало малко и реших да го оставя за теб....аз хапнах от салама....

Ми как да не му сготвиш на такъв мъж три манджи....
Съвсем не в моя стил си признавам, че ми се стопли сърчицето от едното неизядено парче риба.... Heart Eyes

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 146
Малките жестове най-много стоплят душицата!  Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да ,той и моят все мисли да не остана гладна. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Това ми напомня един разказ на О,Хенри - как тя си отрязала и продала косата, за да му купи верижка за часовника, а той си продал часовника, за да може да й купи хубава шнола за косата...

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
А на мен този разказ ми е тъжен. Загорча ми някак. Може би заради това, че всеки се отказа от нещо много ценно за себе си. В това няма лошо, но остана някаква празнота и безнадеждност. Въпреки, че всеки го направи от любов.

# 6
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Много мило,наистина  Heart EyesМоят мъж отскоро започна да се сеща,но наистина ти става мило като знаеш,че е мислил за теб,а не само за лакумията си Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 312
Това ми напомня един разказ на О,Хенри - как тя си отрязала и продала косата, за да му купи верижка за часовника, а той си продал часовника, за да може да й купи хубава шнола за косата...

"Косите на Адела"или"Даровете на влъхвите" Cry
Същата асоциация си направих веднага..
Мило е...,с грижа за другия...
Малко е ,но зна4и много...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 672
Много е мило наистина  smile3501 newsm10 smile3501 newsm10 smile3501

# 9
  • Мнения: 3 268
Това ми напомня един разказ на О,Хенри - как тя си отрязала и продала косата, за да му купи верижка за часовника, а той си продал часовника, за да може да й купи хубава шнола за косата...
Аз го гледах на филм и колко плаках....

# 10
  • Мнения: 145
мило и от страна на съпруга ти, но и от твоя,че си го оценила,явно е взаимно чувството и мисълта ви един за друг-ами това е истината за любовта.

# 11
  • Мнения: 619
мило и от страна на съпруга ти, но и от твоя,че си го оценила,явно е взаимно чувството и мисълта ви един за друг-ами това е истината за любовта.
Flutter и аз така мисля.Дребните ежедневни жестове на любов.... Hug

# 12
  • Мнения: 1 731
Ех,душички,разнежихте ме ... Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ех,душички,разнежихте ме ... Heart Eyes Heart Eyes


И мен  Hug

# 14
  • Мнения: 1 568
Това ми напомня един разказ на О,Хенри - как тя си отрязала и продала косата, за да му купи верижка за часовника, а той си продал часовника, за да може да й купи хубава шнола за косата...


 Hug

Общи условия

Активация на акаунт