Кой да отнесе бана, а?

  • 3 636
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
То е ясно, че не всеки, който пише тук, ви
лежи на сърцето. Има и такива, които много
ви дразнят, чак ви бодат очите. Или такива,
дето са значими почти колкото един обикновен
плевел, или пък такива, които ви подценяват като
събеседник, редейки глупост след глупост без цел,
път и посока, но и такива, които ви обиждат, или
плямпащи досадници, или темерути симплекс...

Е, кой да го отнесе бана? От кого с удоволствие
бихте се лишили? От кого бихте си отдъхнали?
За кратко? За месец? Во веки веков?

Това не е поредната тема за дразнителите ни.
Това е тема за излишните във форума.

# 1
  • Мнения: 4 651
Аз съм добра душа. Има само таквиз, които ми радват окото, защото са доволно устати, красноречиви по научно му. Дразнещите рядко забелязвам.

# 2
  • Мнения: 8 999
Всеки човек има право на мнение - чета всички мнения в теми, които ме интересуват. С повечето не съм съгласна. Рядко избухвам и влизам в спор. Обикновено е кауза пердута. Една единствена форумка, след дълги дебати, прие моето мнение по един правописен въпрос, заради което много я уважавам.

# 3
  • Мнения: 918
Това е тема за излишните във форума.


Преди време се създаде "масонска ложа"(да споменем МК), тя трябваше да предпази елитЪ от излишните, за повече подробности можеш да се обърнеш към Вечерница, пряк участниК в събитията.

# 4
  • Мнения: 4 451
Чак пък излишни... За всеки има място под слънцето.

# 5
  • Мнения: 1 312
Никой не ме дразни 4ак толкова.
4ета мненията наред,не подбирам.
Е,много персони тук не са от моята кръвна група,но това е просто форум,като се газирам-излизам Wink

# 6
  • Мнения: 2 309
Излишните за мен са доста,но те не ми пречат да си поема въздух Hug
Виж,питай ме за комшиите,с кеф да ги баннат... Close

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 00:44 от Рожбо

# 7
  • Мнения: 677
Да баннат всички мъже, освен мен, мноо ясно. Мега кухи лейки са, чак ме е срам. Само двама логични съм засичал, другите са мега-зле. Което си е в графата социологическа грешка. Бан за всички мъже, тва е.

# 8
  • Мнения: 476
Има една потребителка, която така се излага, че ме е срам да я чета. Иска ми се да я баннат временно, че да и спрат резилите. Може пък и да се усети.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 07:41 от baumy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Това е тема за излишните във форума.


Преди време се създаде "масонска ложа"(да споменем МК), тя трябваше да предпази елитЪ от излишните, за повече подробности можеш да се обърнеш към Вечерница, пряк участниК в събитията.
И какво стана, а? Май едно голямо нищо. Хем Вечерница си сменя ника, нови профили, нам кво си. После тук не било хубаво. Ама пак се върна. Мамма и Татти дъъъълго я търпят.

# 10
  • Мнения: 6 029

Това не е поредната тема за дразнителите ни.
Това е тема за излишните във форума.


мисля, обаче, че е именно такава тема. поредната.
а на теб кой ти се чини излишен?
не е моя работа да мисля кой е излишен. да си го мислят модове и админи. нали за това са тук.

# 11
  • Мнения: 1 400
Няма упоменати никове...що така? newsm78

# 12
  • Мнения: 5 299

плямпащи досадници, ............................

Гласувам за Лиска Sunglasses

# 13
  • Мнения: 4 806
аз предлагам Асса за бан
обичайно плещи глупости, с което ме обижда и дразни
с радост бих се лишила от нейното присъствие във форума
значимостта на плевел е твърде висока за нея - и толкова не чини

# 14
  • Мнения: 3 835
Аз предлагам да ни баннат всички, дето много ни знаят устите. Или да ни посипят езиците с лют червен пипер, Лисо, ти си първа. Да се научиш да мълчиш и да търпиш. Всеизвестен факт е, че плевелите колкото и да ги изкореняваш, пак ще поникнат, така че няма смисъл.

Иначе, сериозно, никой не ме дразни толкова, че да искам да го баннат. Аз съм от тия, където напоследък плямпат глупост след глупост, без цел и посока, така че, няма да търся махна на другите.

# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз предлагам да ни баннат всички, дето много ни знаят устите.
Никъф проблем. Самопредлагайте се, аз ще помагам.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Да банната вси модове, админи и всички, които могат да размахат томахавката! И тогава такъв групов секс ще настане... че чак си припявам "Дано, дано, дано...." Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 167
никой не ме дразни.
дори и тези, които час по час сменят имидж и самоличност.

# 18
  • Мнения: 3 835
Аз предлагам да ни баннат всички, дето много ни знаят устите.
Никъф проблем. Самопредлагайте се, аз ще помагам.

Е то май вече съм се самопредложила. Joy Така е, като много приказвам.

# 19
  • Мнения: 698
Чак пък излишни... За всеки има място под слънцето.

 Peace

# 20
  • Мнения: 3 268
Не ща никого да банват,щото си ми е забавно с всички умни и не толкова умни потребители тук.То ако всички бяхме на едно мнение и се изразявахме като Чехов,нямаше да е гот.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
stefani6, точно така.
П.П. Изкушавам се от мисълта да се самопредложа.  Blush Ей ме на, пак съм клекнала тук, а кой ще работи, ъ?  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 622
Нямам идея..Но често аз самата съм била за БАНан, но до сега все още ме търпят и не ми се е налагало да го отнасям  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямам предложения.
Лиске, ти като автор на темата, не трябваше ли да започнеш първа? Не може да нямаш някой на ум...

Между другото, ако някой ме банне за десетина дена, голяма услуга ще ми направи...

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Между другото, ако някой ме банне за десетина дена, голяма услуга ще ми направи...
Нямаш грижи. Задай начален час и ден Mr. Green

p.s. но дали ще има краен час и ден не е сигурно, имам бъг в системата за отброяване  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
p.s. но дали ще има краен час и ден не е сигурно, имам бъг в системата за отброяване  Mr. Green

Бу, много си любезна и отзивчива, но мисля, че този път ще се въздържа от услугите ти  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 835

p.s. но дали ще има краен час и ден не е сигурно, имам бъг в системата за отброяване  Mr. Green

Лелеееее, с това трябваше да започнеш. Mr. Green Оттеглям самопредложението си.

# 27
  • Мнения: 3 423
Лиске, ти като автор на темата, не трябваше ли да започнеш първа? Не може да нямаш някой на ум...
Да. Прииска ми се бан за Касиди!
Дори може да се постарая да си
го получи. Видях, че Бейб иска мен.
Сопранов държи да няма други мъже.
Е, други няма ли да се престрашат?

# 28
  • Мнения: 119
викам - да с почне от хората с най-много звездички

# 29
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Лиске, ти като автор на темата, не трябваше ли да започнеш първа? Не може да нямаш някой на ум...
Да. Прииска ми се бан за Касиди!
Дори може да се постарая да си
го получи. Видях, че Бейб иска мен.
Сопранов държи да няма други мъже.
Е, други няма ли да се престрашат?


Защо Касиди? ....Изпуснала съм нещо!? newsm78
 "Няма дим без огън"
Някой ще ми отговори ли какво се е случило или да питам в "Бюро форумски справки"?

# 30
  • Мнения: 2 161
Искам да спомена някой,но като не помня имена...

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Никой. Никога не ми е било приятно и по тази причина съм го правила точно два пъти- просто нямах друг избор.
Иначе не е като да нямам неприятни потребители, но не до такава степен, че да искам да ги банна...

# 32
  • София
  • Мнения: 3 099
Искам да спомена някой,но като не помня имена...

Мен. Но съм невзрачна и за това не ме помниш.

# 33
  • Мнения: 3 268
Лиске, ти като автор на темата, не трябваше ли да започнеш първа? Не може да нямаш някой на ум...
Да. Прииска ми се бан за Касиди!
Дори може да се постарая да си
го получи. Видях, че Бейб иска мен.
Сопранов държи да няма други мъже.
Е, други няма ли да се престрашат?



Защо Касиди? ....Изпуснала съм нещо!? newsm78
 "Няма дим без огън"
Някой ще ми отговори ли какво се е случило или да питам в "Бюро форумски справки"?

Касиди издразни Лиска с една тема онзи ден.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
...

Касиди издразни Лиска с една тема онзи ден.

Пфуууу, човек да го е страх да замине някъде - а, се отлепя от компа, а  е станала веселбата... Ми, не е чесно, пък! Crossing Arms

# 35
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Лиске, ти като автор на темата, не трябваше ли да започнеш първа? Не може да нямаш някой на ум...
Да. Прииска ми се бан за Касиди!
Дори може да се постарая да си
го получи. Видях, че Бейб иска мен.
Сопранов държи да няма други мъже.
Е, други няма ли да се престрашат?



Защо Касиди? ....Изпуснала съм нещо!? newsm78
 "Няма дим без огън"
Някой ще ми отговори ли какво се е случило или да питам в "Бюро форумски справки"?

Касиди издразни Лиска с една тема онзи ден.
Стефания , дай линк! Моляяяяяя!!!  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 585



Исках да баннат Сопрано. Казах на когото трябва. Баннаха го.
Вече не ща.

# 37
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Това е тема за излишните във форума.


Преди време се създаде "масонска ложа"(да споменем МК), тя трябваше да предпази елитЪ от излишните, за повече подробности можеш да се обърнеш към Вечерница, пряк участниК в събитията.
И какво стана, а? Май едно голямо нищо. Хем Вечерница си сменя ника, нови профили, нам кво си. После тук не било хубаво. Ама пак се върна. Мамма и Татти дъъъълго я търпят.
аз пък не мога да разбера какво толкова ви дразни все още така наре4ената от вас " масонска ложа" и защо продължавате да степенувате едно име като у4астниците са доста пове4е ! аз като пряк у4астник в събитията не видях да има ЕЛит и останали ...ама това сигурно е въпрос на гледна то4ка ! 
 още не разбирам какво толкова някои да пише в пове4е от 1 форум .... да не ревнува някои ?
 симпатизирам на Ве4ерница и   им съ4уствам , 4е  ТЯ и ТЕЯ обраха злъ4ните ви изказвания и забележки  !
 а по въпроса бих дала БАн на вси4ки които слага цитат и след него пишат " и моето мнение е същото...." или пък цатат и емотикон Simple Smile
 ..като цяло оба4е няма такъв  когото не бих искала " да виждам" в виртуалния ми свят Simple Smile

# 38
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Бан за Лиска, Сопрано и още знайни и незнайни войни!
Масата  не обича индивидуалистите, нали?
Не обича силните, умните, свободомислищите...Бан за всички тях!

# 39
  • Мнения: 503
Отклонявате се от темата с това самопредлагане. Искам да си отнесат бана най-отявлените представителки на войнстващата простотия. Отличителен белег- толкова им е беден речника, че не могат да си изплюят негативизма.

# 40
  • Мнения: 2 792
 Който и да е, историята е доказала, че всички сме времено явление и няма незаменими хора. Аз разбира се в никакъв случай не трябва да получавам бан, защото съм най-умната, талантливата и полезната и без мен форума няма да е същият.

# 41
  • Мнения: 3 268
Лиска трябва да даде линк или да каже защо я дразни Касиди.Не аз.На мен Касиди ми е симпатична и с нищо не ме дразни.

# 42
  • Мнения: 2 792
 А защо да трябва да го направи това Лиска, аз лично не виждам причина да трябва да го прави.
 

# 43
  • Мнения: 4 473
Ако пиша поименно, ще трябва да се аргументирам. Ако се аргументирам, ще ме баннат. Кофти тръпка, а?

# 44
  • Мнения: 3 268
А защо да трябва да го направи това Лиска, аз лично не виждам причина да трябва да го прави.
 
Не е длъжна да го прави разбира се.Просто искаха аз да дам линк,та затова така казах.

# 45
  • Мнения: 4 473
А защо да трябва да го направи това Лиска, аз лично не виждам причина да трябва да го прави.
 

Ти не виждаш, друг - вижда. Grinning Проблем?

Лиске, и ти ли, баце, с адвокати се урЕди. МашаАла!

# 46
  • Мнения: 3 423
Ако пиша поименно, ще трябва да се аргументирам. Ако се аргументирам, ще ме баннат. Кофти тръпка, а?

Не вярвам да те баннат заради аргументи.
Особено ако сложиш сополив емотикон.

В онази тема бях написала, че глупостите на
Касиди са обида за всеки един от нас. Както
си искате го разбирайте. Към квалитета идва
и квантитетът. Поне да не бълваше толкова
много безмозъчни теми. Няма хумор, няма и
сатира, да не говорим за забава. Помия фламбе.

# 47
  • Мнения: 3 268
И какво толкова като ме баннат мен например.Дреме ми на шапката.Какъв е този страх от банване,не мога да разбера.Нямат ли тия хора друго поле за изява,що ли?

# 48
  • Мнения: 4 473
Ако пиша поименно, ще трябва да се аргументирам. Ако се аргументирам, ще ме баннат. Кофти тръпка, а?

Не вярвам да те баннат заради аргументи.
Особено ако сложиш сополив емотикон.

Темата сополива ли е? Жалко, имунизирах се.

# 49
  • Мнения: 2 792

Ти не виждаш, друг - вижда. Grinning Проблем?

Не, няма проблем, защо да има проблем, странен ми е този въпрос с проблема. Попитах си stefani6 ми обясни и толкова, разбрах ме се.
 Та кажи сега, защо питаш за проблем, не ми стана ясно, ако ми беше проблем какво?

# 50
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
В началото се дразних от няколко Персони.
Едни се състезаваха да пускат тема след тема в Клюкарника, тъпа до най-тъпа...
Други на всяко "гърне мерудия", чули ,недочули, винаги "компетентно" имаха мнение по всякакви въпроси...

Сега,вече не ме дразнят! " Хората не са виновни, толкова им са възможностите!"
Ако след 2часа ,темата стигне до 7ма страница, ще ги обява поименно.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 254
Лиске,цяла тема пусна,за да си кажеш ,че искаш бан за Касиди?И кому са нужни такива теми,през има-няма 2 дена?Пък после се тръшкате(уж),че клюкарника станал змиярник и какво ли още не...станал,в такова си го правим....
 И да не забравя да отговоря на така зададения въпрос:Лиска може да го отнесе(бана)за поне две(2) седмици.....

# 52
  • Мнения: 3 423
Ако пиша поименно, ще трябва да се аргументирам. Ако се аргументирам, ще ме баннат. Кофти тръпка, а?

Не вярвам да те баннат заради аргументи.
Особено ако сложиш сополив емотикон.

Темата сополива ли е? Жалко, имунизирах се.

Не е сополива. Но не е и спамо-чато-плънка-за-баница.
Давай аргументите и поименно спомени кой да бъде баннат.

# 53
  • Мнения: 4 473

Ти не виждаш, друг - вижда. Grinning Проблем?

Не, няма проблем, защо да има проблем, странен ми е този въпрос с проблема. Попитах си stefani6 ми обясни и толкова, разбрах ме се.
 Та кажи сега, защо питаш за проблем, не ми стана ясно, ако ми беше проблем какво?

Стефани поиска информация. Защо беше нужно да се коментира дали и защо трябва Лиска да и я предостави? Естествено, че нищо не трябва. Въпросът ти ми прозвуча така, все едно има проблем или инфото е поверително.

А защо да трябва да го направи това Лиска, аз лично не виждам причина да трябва да го прави.
 

# 54
  • Мнения: 3 423
Лиске,цяла тема пусна,за да си кажеш ,че искаш бан за Касиди?И кому са нужни такива теми,през има-няма 2 дена?Пък после се тръшкате(уж),че клюкарника станал змиярник и какво ли още не...станал,в такова си го правим....
 И да не забравя да отговоря на така зададения въпрос:Лиска може да го отнесе(бана)за поне две(2) седмици.....
Не само това. Още някои си казаха, че
желаят бан за еди-кой си. Ето, ясно е,
че ти искаш бан за Лиска. Едва ли ти е
хрумнало да помолиш Реза да я банне.
Докато ето, сега го има черно на бяло.
Сетих се, с удоволствие бих се лишила
от глупостите на Хамелеона, да го баннат!

# 55
  • Мнения: 2 161
Искам да спомена някой,но като не помня имена...

Мен. Но съм невзрачна и за това не ме помниш.
Е,чак пък невзрачна...Нямаш грам самочувствие.Не е добре.

# 56
  • Мнения: 4 473
Темата сополива ли е? Жалко, имунизирах се.

Не е сополива. Но не е и спамо-чато-плънка-за-баница.
Давай аргументите и поименно спомени кой да бъде баннат.

Изплю камъчето.
Но и не видях да даваш личен пример. Изпуснала ли съм?

# 57
  • Мнения: 1 446
Не искам да се ограничава свободата на словото.
Не искам границите на моята лична свобода да навлизат в границите на нечия лична свобода.
Не искам да има бан. Единственият бан, за който се съгласих, е за една жена, която беше показала чуждо детенце за свое.
Може би бан за всеки, който навлезе в чуждо лично пространство?

# 58
  • Мнения: 2 254
Едва ли ти е
хрумнало да помолиш Реза да я банне.
Е,чак да помоля Реза... така още  никой не ми е бръкнал ,че да " се моля"' да го няма за известно време тук....
Давам предложение:да има опция "игнор",и ако някой потребител те нерви до толкова,да не виждаш публикациите му...и ще настане форумски мир...

# 59
  • Мнения: 677
ТинаХрис, ти не беше ли една от радващите се на моя бан?

# 60
  • Мнения: 2 792
Стефани поиска информация. Защо беше нужно да се коментира дали и защо трябва Лиска да и я предостави? Естествено, че нищо не трябва. Въпросът ти ми прозвуча така, все едно има проблем или инфото е поверително.
 Интересен тон ми държиш, имам чувството, че се опитваш да се заяждаш....проблем ли имаш с мен ? Предложиме за бан, те това е точната тема.
  

# 61
  • Мнения: 3 268
Та значи Касиди пуска повече теми в клюкарника от Лиска и затова трябва да я баннат.Ясно. Crazy

# 62
  • Мнения: 25 571
Откога банът стана концерт по желание?  newsm78
Я да погледна пак правилата на форума, може междувременно да са включили точка: Забранено е да се дразни Лиска! И да се дава храна на животните...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 254
ТинаХрис, ти не беше ли една от радващите се на моя бан?
Поне 5 цигански колела извъртях от радост!

# 64
  • Мнения: 3 423
Та значи Касиди пуска повече теми в клюкарника от Лиска и затова трябва да я баннат.Ясно. Crazy
Не. Нищичко не ти е ясно.
Обикновено съм точна в изказа и не трябва
да се търсят телета под топките на вола.

# 65
  • Мнения: 7 110
Когато ми е голям зор, мисля да подкупвам някой банано-раздавач.  Mr. Green


# 66
  • София
  • Мнения: 2 079
Не мога да кажа кой точно се нуждае от бан, това го виждат модераторите. Rolling Eyes Flutter
Но може да се сложи бутон за игнориране и да не се четат постовете на тези, които не интересуват някого.
Може да се добави и предупреждение за тези, които без да пуснат търсачката пускат тема след тема, без да се огледат дали няма ако не същата, то поне подобна.

# 67
  • Мнения: 1 942
Аз бан за никого не искам, ама искам да бъде изчагъркан ентъра на Лиска от клавиатурата!  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 254
Но може да се сложи бутон за игнориране и да не се четат постовете на тези, които не интересуват някого.
Това го предложих вече...но клюкарника ще стане доста скучничък(май)  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 677
ТинаХрис, ти не беше ли една от радващите се на моя бан?
Поне 5 цигански колела извъртях от радост!

Голяма радост настана сред някои потребители, когато ме баннаха последно. Е така, Лисо, се разбира кой е за бана ти. Тук никой няма да си каже.

# 70
Не мисля че ще е забавно ако се баннат всички атрактивни личности от форума,
тогава кой ще ни провокира да пишем във форума  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 516
Приемам залози, на коя страница ще заключат темата. Whistling

# 72
  • Мнения: 3 423
Приемам залози, на коя страница ще заключат темата. Whistling

Добре, де, може да пишете и кого не искате да баннат.

# 73
  • Мнения: 2 161
kristian-PL искам да баннат.Неприятно същество.

# 74
  • Мнения: 516
Не искам да баннат Джане, Джейн или както там се назовава. Не съм се смяла от години така, както на нейните творения. Laughing

# 75
  • Мнения: 3 268
Та значи Касиди пуска повече теми в клюкарника от Лиска и затова трябва да я баннат.Ясно. Crazy
Не. Нищичко не ти е ясно.
Обикновено съм точна в изказа и не трябва
да се търсят телета под топките на вола.

Добре,но не можеш да отречеш,че темата я пусна най-вече заради Касиди.Хайде,бъди мъж,признай си.

# 76
  • Мнения: 3 268
kristian-PL искам да баннат.Неприятно същество.
Много точно определения за въпросния потребител-той е наистина същество,а не човек.

# 77
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
На тази тема и давам 5 страници максимум.
И който си спечели бан до тогава...за него си е.

# 78
  • Мнения: 7 837
Лиска чете Касиди? Стига бе...

# 79
  • Мнения: 4 841
kristian-PL искам да баннат.Неприятно същество.
Много точно определения за въпросния потребител-той е наистина същество,а не човек.

Още един глас за бан на това... нещо.

Има хора, които са ми като клоуните - забавляват. Други - като хлебарките. Само пъплят.
Добре, че не съм модератор. Защото и за неграмотност бих бан-вала.

А Liska ме кефи. Моля, не й махайте Enter-а. И чувството за хумор също  Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Мнения: 3 268
Понякога трудно преглъщам чувството за хумор на Лиска,но да приемем,че го има.

# 81
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
На тази тема и давам 5 страници максимум.
И който си спечели бан до тогава...за него си е.

Само 5 ли? Жалко  Sad, казах си ,че след 7мата ще напиша за кого съм искала бан!

# 82
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Може да споделиш с модератор, ако намерението ти е сериозно или сега веднага тук в темата, ако е само за пред публика.

тик-так

# 83
  • Мнения: 677
Не искам бан за никой. Без кухи лейки е скучно.

# 84
  • Мнения: 2 792
Не искам бан за никой. Без кухи лейки е скучно.
И аз те обичам, скъпи  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 161
Да баннат всички,които използват изречението:"Миличка,с теб съм!"В дом и семейство много често се употребява.За мен това е връх на лицемерието и изобщо не вярвам в тези думички.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 392
За съжаление на мнозинството от аудиторията, аз харесвам определен тип потребители и може да се каже, че жадно търся публикациите им при разходките ми из форумите.
Ако пуснат тема, се засилвам натам с интерес и почти никога не оставам разочарована.
Въпросните потребители, обаче имат остър и забележителен ум и още по-остър език, което ги държи на "ръба на бана", така да се каже и често срещам предупредителни изречения, намеци, директни твърдеци и тук-там и бан за по-кратък или не толкова кратък период от време за някои от тях.
Искрената ми надежда е че "просещите си бан" по мое мнение ще съумеят да удържат положението до тънката червена линия и няма да бъдат баннати и ще продължават да внасят нотката свежест във личното ми време, прекарано тук, а остатъка от аудиторията ми е чисто и просто безразличен и трудно може да ми наруши баланса до степен да пожелая бан, независимо, че е имало комуникации на не толкова високо ниво и както се изрази една потребителка- търпимост до степен хлебарка, за която не бих обезпокоила модератор за съдействие.

# 87
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не искам бан за никой. Без кухи лейки е скучно.
ХА!!ХА!! Не ползвам и игноре...забавлявам се дори ,когато ги чета!  hahaha

# 88
  • Мнения: 4 726
Мислех да не пиша в темата, но ще го направя. Тук има много интересни за мен хора и се чувствам добре. Никой, повтарям никой няма как да ме накара да си тръгна ако ще да си съдере прекрасните задни части от натискане по клавиатурата. От известно време пиша в други подфоруми и честно казано съжалих, че изобщо някога съм влизала в Клюкарника. Толкова злоба и простотия, колкото има именно тук няма абсолютно никъде другаде във форума.
  Конкретно за Lisa, както писах на една друга съфорумка...жалко, наистина жалко. Радарът ми за хората е сбъркан, доказах си го за пореден път.  

 

# 89
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е, мисля че след поста на ответната страна, темата е завършена.
Никой не успя да спечели бан, но продължавайте с опитите.

 Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт