Хубав ресторант с хубав детски кът?- София

  • 170 243
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 592
На мен също през лятото ми е любим ресторант -На върха.Даже на малката там и правихме кръщенето и беше страшен купон за по големите дечица а и за нас де.
Също много ми харесва ресторант Фантазия(мисля,че така се казва) в Овча купел.Много голямо пространство с хубава тревичка за тичане,пързалки,люлки и пясъчник

# 31
  • Мнения: 5 228
Тези дни открих много приятно кръчме с хубав детски кът в Хаджи Димитър - Wood House: http://sofia.zavedenia.com/?id=724
Приятно е, голямо, обслужването е много бързо и храната е ок, но не е типичен ресторант, става и само за пийване, и за хапване, води се Bar & Dinner. Има заградено пространство за деца, в което има люлки, пързалки, въртележка и от онези клатещи се колички с монети.

# 32
  • Мнения: 1 981
Също много ми харесва ресторант Фантазия(мисля,че така се казва) в Овча купел.Много голямо пространство с хубава тревичка за тичане,пързалки,люлки и пясъчник

Може ли да помоля за малко повече инфо за този ресторант? Скоро сигурно ще ми се наложи да се възползвам от него!
Иначе, аз също мога да похваля "Магнито"! Там правихме р.д. и на моя син и беше точно, както си го представях: децата се забавляваха, а ние успяхме да се видим с приятелите си! Peace

# 33
  • Мнения: 592
Ами моите впечатления от него са много добри.1.На децата много им харесва там,както писах по горе,има много място за тичане и игра с много добре поддържана тревичка.2.Има люлки,пясъчник,пързалки.3.Харесва ми и това,че можеш да седнеш на маса в непосредствена близост до тревичката и да си гледаш децата постоянно.4.Готвят много добре и предлагат доста неща.
Единствено малко ми се сториха височки цените,но то вече май няма евтино.

# 34
  • София
  • Мнения: 11 703
Ами моите впечатления от него са много добри.1.На децата много им харесва там,както писах по горе,има много място за тичане и игра с много добре поддържана тревичка.2.Има люлки,пясъчник,пързалки.3.Харесва ми и това,че можеш да седнеш на маса в непосредствена близост до тревичката и да си гледаш децата постоянно.4.Готвят много добре и предлагат доста неща.
Единствено малко ми се сториха височки цените,но то вече май няма евтино.

Присъединявам се към горното мнение със следните забележки.
По спомен порциите не са от най-големите.
Ако имате късмет да не попаднете на сърдит севрвитьор,вечерта Ви ще бъде супер.
И внимателно си проверявайте сметката,надписват без да си полплюват.Миналата година бяхме поканени на РД.Човекът-сервитьор беше решил да одруса рожденичката с не малка сума та да запомни завинаги този си РД.
Е да,ама не...беше хванат на "местопрестъплението" и се държеше като,хайде да не казвам какво...

# 35
  • Мнения: 1 981
Buba, Ali & Meli, благодаря за мненията! А може ли да ми кажете и къде точно се намира ресторанта? Иначе е ясно, че няма пълно щастие...все нещо ще куца, но по-важното е да има къде да играе зверчето ни!

# 36
  • София
  • Мнения: 3 880
аз също имам кофти спомени от "Фантазия"...храната не ми хареса, обслужването също...абе, беше доста далеч от фантазия...

# 37
  • Мнения: 6 390
събирам инфо

# 38
  • София
  • Мнения: 11 703
Buba, Ali & Meli, благодаря за мненията! А може ли да ми кажете и къде точно се намира ресторанта? Иначе е ясно, че няма пълно щастие...все нещо ще куца, но по-важното е да има къде да играе зверчето ни!

Ресторантът се намира в Овча Купел,по-близо до Околовръстното,на улицата по-която минават рейсовете.По-рано на това място беше пицария Виктория.
Ако трябва да съм откровена "На Върха" е по-различен тип заведение /за без деца  Wink/,а във "Фантазия" ми се струва по-подходящо за деца.
Права си mаrini няма пълно щастие,но когато се опитват най-нагло да те излъжат,а после се правят на ощипани госпожици,не опира само до щастието.

# 39
  • Мнения: 480
Ресторант ТРИ - в кв. Редута - няма детски кът , но има много хубава градина с пързалки и пясъчник за игра

Освен това е и много вкусно. Ето сайта им: http://www.tri-bg.com/bg/

На нас ни е кварталната кръчма  Mr. Green и го посещаваме често точно защото има къде да се играе.

# 40
  • Мнения: 535
Миналата седмица бях в много прилично ресторантче на РД с детска част в района на Ал. Стамболийски - малко след пресечката с Константин Величков, посока не към центъра, а обратната. Ако някой се сеща за името да даде подробности - иначе - храната беше добра, имаше детски съоръжения в двора (вътре не знам дали има детски кът), така че поне за лятото със сигурност е добър вариант.

# 41
  • Мнения: 418
Миналата седмица бях в много прилично ресторантче на РД с детска част в района на Ал. Стамболийски - малко след пресечката с Константин Величков, посока не към центъра, а обратната. Ако някой се сеща за името да даде подробности - иначе - храната беше добра, имаше детски съоръжения в двора (вътре не знам дали има детски кът), така че поне за лятото със сигурност е добър вариант.
Може би имаш в предвид Импако.Ако е така доволна ли си от обслужване и кака са цените?
http://sofia.zavedenia.com/802/Импако/

# 42
  • Мнения: 535
Същият е - Импако  Peace  Ами аз бях на Р.Д. там и не знам как са цените, но беше вкусно и имаше детски съоръжения (не са нищо особено - от по-старите - метални, но все пак...). Обслужването също не можех много да го усетя, тъй като те си имаха уговорено меню за гостите и ако имаха нужда от нещо ходеха да си кажат, не знам иначе как е....

# 43
  • Мнения: 7 640
буба, за кое заведение казваш, не разбрах Embarassed

Пици Фрици къде се намира в Младост1

# 44
  • София
  • Мнения: 3 880
буба, за кое заведение казваш, не разбрах Embarassed

Пици Фрици къде се намира в Младост1

Пици Фрици е на гърба на блок 510...панеленият блок, който се вижда като погледнеш от Била в посока Младост 1 А. не е нищо особено обаче като заведение, честно казано не виждам какво толкова атрактивно има там за децата, живях доста време в Младост 1А и тази пицария ми е добре позната Peace

Общи условия

Активация на акаунт