Рицарки на Бялото Кантарче 17.09.2007-24.09.2007

  • 11 873
  • 547
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Дубрютру!
Вчера оплесках нещата - признавам  ooooh! - грозде и една пълнена чушка хапнах.
Днес обещавам да съм стриктна.
Радвам се с пълна сила на фотото. Вчера с едни мами от форума снимахме на воля в парка. Аз към 700 снимки - резултата - боли ме адски днес ръката...  няма угодия.
От вчера съм циклово и ми е едно подуто, смотано  Tired
Една от вчерашните , ще пускам тука някой снимки, че във фотографския ма е срАм. Там са много добри, ша ма разбият от критика  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 934
Сега се притеглих!Вече кантара показва 55.1кг-0.5кг от вечра,най накрая мръдна и моя кантаров!

# 17
  • Мнения: 1 488
Честито Бебче  Hug
Ползотворен ден на всички пожелавам,аз отивам да чистя прозорци докато малкия звер спи!

# 18
  • Мнения: 2 487
    Литъл , направи си касичка и си слагай всеки ден стотинките дето си давала за цигари. Като зариташ много , си ги дрънкай  Laughing
    Хайде , стискам палци  Peace

   Браво на намалелите  Hug

# 19
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Доброютро, красавици!   bouquet
Литълче, много хубава темичка  smile3501 И браво!!!  smile3501 Стискам палци за гнусните папироси!
Мими, аз не бих станала и преди 10, ако не се налагаше  Joy
Евич, чадо, не мож ма уплаши мен с 2-3 лъжици руска салата. Виж, кат не си омахала цялата опаковка или купа, там каквото е - хич не ми се фали! smile3521
Миленче, отде го измисли тоз застой? Ти до вчера сваляше по 1 кило на ден, то не може все такаааа... Малко търпение - и ще тръгне пак. Hug
Честито на Верите, Надеждите, Любовите и на Софиите и на техните близки и роднини!
Айче, не си лоша. Hug На всички ни се иска по-бързо да заслабнем  Blush
Ж, миличка, бързо оправяне и на теб и на дЕтиту.  Hug Hug Hug
Теди, много сладка снимка! smile3501 И не се коси, сички сме хора.
На Бебчето ни честито намаление!
Прета не я познавам още, ама честито намаление!
На всички, които не съм споменала поименно - гушки и пожелания за прекрасен ден!   bouquet Hug
Аз не съм сколасала да се претегля още. Храних мъж и го пращах на работа. Изморен стана от сън и тръгна - не се наспа достатъчно, горкият  smile3507 Ми то е така, като дзяпаме телевизор и се моткаме до среднощ.... Аз снощи поспах на дивана в хола, ама той - не! Да не изпусне кво беше там, Владетелят на пръстените - че не го е гледал 7-8 пъти... Днес като се прибере, го пращам на екскурзия да си види децата и вечерта - никаква телевизия!  smile3513

# 20
  • Мнения: 1 183
Добро утро!
Ванче  Hug как си днес?
jd хайде бързо да оздравявате!
Мариетка, за твоята лудост имаш основателна причина!
Евич, ти не можеш ли да си взимаш повече за ядене на работа, така е по-добре с повече режимна храна отколкото прегладняла после и хоп нережимности.
Ако не вярваш мога да се дам за пример  hahaha
Теди, честитооооо! Хич не се стягай толкоз от тез от фотофорума, те също са хора, то същото като при нас, има добронамерени, има таквиз дето само се чудят с кого да се заядат. Няма страшно!
Е в събота имахме сбирка в къщи. Кумът и кумата ни /кръсниците ни по варненски/ правят 13 год. от сватбата, че правиха едно събиране, той понеже е много известно име във форума, че си беше поканил всичките дружки, готини са всички. Само кви фотоапарати показаха не е истина- устата ми зина направо.
Аз т.к. споменах вече събирането, да довърша с това че вчера колихме прасе на село. Мисля че повече не трябва да обяснявам как ми се издъни режима  Embarassed Blush Embarassed
Литълче, хайде с теб сме мислено с цигарите да устискаш!
Пуки, ти на къде тръгна  newsm78 Я виж какво хубаво ти го е казала Асса - стой тук, ще ти отмине кривото, с нашата подкрепа.
Ох имаше още, но нямам повече време, трябва да тичам по задачи  #2gunfire За другите после.
Както каза мъжът ми От целия месец, най-мразя сутрините и понеделниците  hahaha

# 21
  • Мнения: 2 956
Добър ви ден прекрасни  lovekiss
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ      ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ   bouquet
Явявам се набързо...и без бой си признавам,че от старата тема не съм изчела всичко  Blush
Кантар не съм ползвала вчера и днес. С яденето не съм кой знае колко стриктна ,ама като изключим хляба е почти наред.  Mr. Green Анти-грух кампания тръгва с по-пълна пара от днес. Вече и се вижда края на квартирната одисея  ooooh! 90% от багажа е там. Сега отивам да си редя на воля цял ден ... докато малката е на ясла де... и още малко за чистене има...ама почти е ОК.
Ванюшке дано мила да си по-добре...  Hug  kiss
Айче  Hug т'ва си е спортна злоба...айде сега..  Wink не се впрягай  Heart Eyes
Бебче   smile3501
Литълче и на мен ми се иска,ама още не ми стиска  Rolling Eyes май само оправдания и извинения си намирам, но все пак ще почакам още малко  Laughing иначе съм с теб - трябва да успееш  Hug
Отлитам  smile3535 следобедно или като ми писна ще дойда пак да ви видя  Hug
Усмихнат ден и много спорна седмица ви желая   bouquet

# 22
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Слънчев ден Дами  Hug

Литъл   bouquet за темата

Пуки , мооооля те - не си давай от нас отпуска  Praynig Ако е заради " невидимите " ти постове - пак повтарям - всички четем всичко и мислим за всяка -  или като мускетарите " Една за всички , всички за една "  Hug

Вчера изкарах страхотен ден - ходихме с мотора до Несебър - когато няма лудница от почиващи е прекрасно

За всички  Hug

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 08:36 от RosiK

# 23
  • Мнения: 2 487

     Роси Hug

   Силве , много рано тва прасе , бе  Laughing

  Диче , това за спортната злоба ми хареса  Laughing. Отивам да търча  running

  Литъл , и гледай да си намериш прасе- касичка Laughing Да ти напомня и други работи  Mr. Green

 

# 24
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Айя, предложението ти е прелест просто ... прасенце - касичка ... 2 в 1 ...  Joy   
Литълче, до посиняване стискам палци да откажеш цигарите. Пробвала съм се няколко пъти, но все без успех.   bouquet
Дика, не съм ти честитила новото местенце! Честито да ти е!
Ванче, как си днес? Дано да е вече на оправяне. Аха, и аз съм фен на черно-бялата теория.
Мариетке, как е юначето? А неговата майчица?
Майчето ще го няма?
Таня къде е?
Аз се надявам Пуки да си се върне ... час по - скоро  Hug

при мен - всичко като вчера ... накланям все още везните към 54, мерките не са мръднали. Намислям си стратегия за седмицата, ама още не ми е готова - дали ще е с повече мазнини, дали ще е с повече ядене ... ще видим ... важното е да няма глупости, останалото се нарежда.

Напомням за водата!!!! Отдавна не съм го правила, а и никой май не подсеща.

# 25
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Идеята за касичката ми хареса, що не казахте по-рано, че да му подаря една на половинката  Mr. Green . Той още пуши.
Ако ме е яд за нещо през изминалите дни, то това е разходката на Айчето в Ст. град. Рицарка на крака да ми доди, аз да я изтърва! Тюх! Ма тя пак ще намине тъдява  smile3508
Ние сме по-добре, дано и Ванчето се покаже с подобрение.
Друго - здраве и успех на всички в начинанията!

П. П.

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА!!!!

# 26
  • Мнения: 1 890
Здравейте Рицарки! newsm51
Честит Празник на всички, носещи името ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ и СОФИЯ.
бъдете винаги усмихнати, щастливи и доволни от живота!

Асса  HugРадвам се , че пак се появи.

Хубав ден на всички с много положителни емоции и малко прегрешения, денят предполага. newsm51

# 27
  • Мнения: 4 806
Честито на всички горди носителки на красивите имена Вяра, Надежда, Любов и София!

Фоли, и аз се радвам да се появя Simple Smile Вероятно няма да е пак за дълго.
При теб как е? Задържаш ли?

# 28
  • Мнения: 1 890
Асса, все пак се радвам, че все пак намираш време да поддържаш огъня жив.
Да , не само че задържам, ами продължавам да свалям, почти три кг, откакто съм на трета фаза.Оребрила съм се отвсякъде  Joy, но се чувствам много добре. newsm51

# 29
  • Мнения: 1 369
Момичета, благодаря за подкрепата   bouquet
Айче, идеята е супер   bouquet Ша одя да търся прасета  Hug
Теди, честито фото   bouquet
Честито на всички с намаления   bouquet

Вече съм в издънка - с цигарите де  ooooh! Изпуших една - ма то много гадно било  ooooh! Борбата продължава  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт