пердета на "ресни"

  • 15 467
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 454
В един магазин за пердета на Пиротска видях перде с размери 3 м на 3 м, двата му срещуположни края имат платна лента от плат от около 15 см. , а между тях са ресни /виждала съм такива на изложенията за мебели, използваха ги като преградна стена/. Цветовете в магазина бяха светло зелено и бяло и цената е 250 лв на бройка. Светлозеленото много ми хареса за детската ни стая, но с малко няма да ни достигне, а цената си е сериозна за да взема две бройки. Някой виждал ли е нещо подобно да се продава на метър, а не на бройка?

# 1
  • Мнения: 9 095
ако не се лъжа това е японската стена, въпреки че те са с каквато дължина искаш и цвят съответно, дебелината е от 2.50-3.50м, не са толкова скъпи, но ми ги няма офертите тук мога да разровя да ти кажа ако искаш Wink

# 2
  • Мнения: 8 999
Такива пердета съм виждала в Айко, но не знам дали ги продават на метър или са с фиксирана ширина. Може да провериш по телефона.

# 3
  • София
  • Мнения: 454
Търсих в Интернет снимка, но не намерих, най-близо е това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173853, но е от текстил, като конци.

# 4
  • БГ
  • Мнения: 349
при нас ги има в магазин за пердета 2 цвята черни и бели и ги продават  80лв. на метър  за 3 метра пак толкова излиза

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
при нас ги има в магазин за пердета 2 цвята черни и бели и ги продават  80лв. на метър  за 3 метра пак толкова излиза

Да, толкова вървят.

Дано се включи Malenna, тя има такова перде на ресни в хола.

# 6
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Дайте снимки, за да видим как стои.

# 7
  • София
  • Мнения: 454
при нас ги има в магазин за пердета 2 цвята черни и бели и ги продават  80лв. на метър  за 3 метра пак толкова излиза

На мен ми трябват 4 м. светло зелени и по изгодно ми е ако някъде намеря на метър, а не на бройка. А къде е този магазин?

# 8
  • Мнения: 6 039
аз от авторката на темата, не можах да разбера какво точно е видяла
как 3х3м? newsm78

моите са черни, на бройка 1 линеен метър на височина 2.60м
за цената ще ви излъжа, защото беше в евро, не са купувани от тук

сетих се сега, че имам и в детската червени, но по-къси на 2метра

# 9
  • Мнения: 6 039
http://images19.snimka.bg/004010965.jpg

а това не можеда се нарече перде
най- често служи за предпазване на мухи на врати или декоратични прегради, както в случая

# 10
  • София
  • Мнения: 454
аз от авторката на темата, не можах да разбера какво точно е видяла
как 3х3м? newsm78

моите са черни, на бройка 1 линеен метър на височина 2.60м
за цената ще ви излъжа, защото беше в евро, не са купувани от тук

В магазина ми обясниха, че се продават на бройка - 3 м дължина на 3 м височина, като в двата срещуположни края има плътна лента, което позволява пердетата да се разрежат на две и да се получи 6 м. дължина на височина  1,5 м. или тези 3 м. да се скъсят на такава височина каквато е необходима според желанието до 3 м. Незнам до колко можах да обясня  Embarassed

# 11
  • Мнения: 6 039
аха
разбрах
само, че не знам дали сте рязали такива ресни
доста е трудно за подравняване, почти невъзможно

ако не са фабрични, съветът ми е да не се подлъгвате

# 12
  • София
  • Мнения: 454
аха
разбрах
само, че не знам дали сте рязали такива ресни
доста е трудно за подравняване, почти невъзможно

ако не са фабрични, съветът ми е да не се подлъгвате
Благодаря за съвета!

В такъв случай, много моля ако някой е виждал да се продават такива пердета, светло зелени на височина 2,6 да сподели! Ще съм много благодарна, а дъщеря ми много щастлива!

# 13
  • Мнения: 459
Предполагам, че говорих за този тип пердета

http://www.decor-accessories.com/decouvr/ridfils.html

http://www.shopwildthings.com/stcuro18stpe.html

Имам такива  в ресторанта ни, бели и кафяви, купени са от един магазин на Женския пазар, линейния метър беше 90 лв за френските и 80 лв за турските.  Но видях същите само, че разноцветни в Комо - имаше зелено със синьо и оражево с жълто-кафяво - цената им беше около 30 лева за около 60 см широчина.  Ще се опитам да ти обясня магазина на Женския пазар къде се манира , като свиеш в дясно по Пиротска от Опълченска и караш все направо, стигаш до паркинга на пазара, и успоредно на пазара има магазини за пердета в дясно - 2-3 магазинче се пада, изложени  са на витрината   тези пердета.

Дано съм ти помогнала   bouquet

# 14
  • Мнения: 208
И на мен много ми харесват тези ресни. Купих си от Комо в зелено и синьо - и аз за детската. Открих, че могат да се монтират на обикновените пластмасови бели корнизи. Взех 5 броя и мисля да ги закача един вид като японски щори. Купих дръжки, с които да ги местя. Ето как изглеждат току що разопаковани и метнати на прозореца:

Общи условия

Активация на акаунт