Помощ!С какво да мажа подсеченото дупе?

  • 2 083
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Синът ми е почти на месец.От памперсите между крачетата се подсича.Освен, че е зачервено,кожичката му се бели и стои като влажна.Исках да му взема пудра,но от магазина ми казаха,че не е добре с пудра.Постоянно е влажен.Дайте ми съвет с какво да мажа.
 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Опитай с крем Бочко или кремчето за подсечено дупе,който се приготвя в аптека.Успех!

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 726
смени марката памперси като за начало.
за леко подсичане бочко много помага, по-сериозни случаи мустела медицинска серия, стелактив.
бързо оправяне на бебчо.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
Крема на Бюбхен за подсичане и балсама на Д-р Тайс.Крема е ясно за какво е,а балсама аз съм го ползвала точно м/у крачетата когато се е зачервявал на алергична основа(при него там се изразяваше реакция към някоя храна) при вас може наистина да е от памперсите.

# 4
  • Мнения: 238
На Мустела кремчето за подсечено е много добро. Нарича се витаминен защитен крем. Peace

# 5
  • Мнения: 3 146
Според мен, Penaten крем е най-добрият вариант, защото лекува и подсушава едновременно.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 225
Нас ни оправя само Baby Tan!Има го във всеки бебешки  магазин и е много евтин!С него съм отгледала и двете си деца!

# 7
  • в баира
  • Мнения: 861
Бочко или крем Здраве

# 8
  • Мнения: 588
       Нас ни оправя охладителния крем, който го правят в аптеките. Освен това може и с крем "Здраве", крем "Бочко" или крем "Бебе тан". Peace
        Консултирай се с лекар щом кожичката се бели. Освен това подсушавай добре между краченцата след тоалет или баня.

# 9
  • Мнения: 645
От както се е родил (3 год.) ползвам само от крема който приготвят в аптеките, имам и на мустела, и какъв ли още не но този за мен е най добрия Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 570
Хума. Много бързо минава.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 225
А как точно използваш хумата за подсечено дупе?

# 12
# 13
  • Мнения: 524
Според мен, Penaten крем е най-добрият вариант, защото лекува и подсушава едновременно.
И за мен това е най-добрият крем.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт