ужас с косата ми

  • 1 675
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 312
ГОРЕЩО ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ АМПУЛИТЕ НА RENE FRUTERER, ПО АПТЕКИТЕ СЕ ПРОДАВАТ, ЛЕЧЕБНА КОЗМЕТИКА Е!


Аз също мога да препоръчам (марката е Rene Furterer) ,но е хубаво или да се консултираш с добър аптекар или да отидеш в студио да ти ги поставят. Има специален начина на втриване,което е и продължително. Идеята при  поставянето е да се загрее течността от ампулата  и разтвора да се поеме добре от косъма и кожата на главата. Движенията са въртеливи и с меката част на пръстите ( наподобяващо масаж) .Моя приятелка си поставя точно от ампулите против косопад и беше страшно доволна,но пак уточнявам,че тя ходи във фризьорски салон. Не е голяма философия,но все пак трябва да знаеш как,за да има ефект Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз трети месец се боря с този проблем и не мога да спра косопада. Ходих  и на лекар - хормоните ми са в ред.
Да попитам за Прогестерона- търсила съм и винаги ме гледат учудено в аптеките.
Може ли да се намери въобще  и къде newsm78
На какъв лекар се ходи за това, че искам и аз да си направя едно изследване?Имам предид на частен кабинет

# 17
  • Мнения: 9 095
Вземи си ампулите на VICHY.От 2 ампули косата ми спря да пада, а иначе направо се бях уплашила.Освен това стана много жива и хубава. Peace
Продават ли се по единично?

ако търсиш някой в случай че ти останат ампули, може да си ги разделим, че и аз каквато съм постоянна... 3 пъти най- много да ги ползвам, те по 10 ли бяха в опаковка newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 3 797
То за разделянето лесна работа, ама само от 4-5 ампули не знам какъв ще е резултатът Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 9 095
То за разделянето лесна работа, ама само от 4-5 ампули не знам какъв ще е резултатът Rolling Eyes

щото горе писаха за 2, затова реших че току помогнали ами за ампули на Eugene Perma някой може ли да каже нещо newsm78

# 20
  • Мнения: 281
ГОРЕЩО ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ АМПУЛИТЕ НА RENE FRUTERER, ПО АПТЕКИТЕ СЕ ПРОДАВАТ, ЛЕЧЕБНА КОЗМЕТИКА Е!


Аз също мога да препоръчам (марката е Rene Furterer) ,но е хубаво или да се консултираш с добър аптекар или да отидеш в студио да ти ги поставят. Има специален начина на втриване,което е и продължително. Идеята при  поставянето е да се загрее течността от ампулата  и разтвора да се поеме добре от косъма и кожата на главата. Движенията са въртеливи и с меката част на пръстите ( наподобяващо масаж) .Моя приятелка си поставя точно от ампулите против косопад и беше страшно доволна,но пак уточнявам,че тя ходи във фризьорски салон. Не е голяма философия,но все пак трябва да знаеш как,за да има ефект Peace
  Peace точно така, и на мен в салон ми ги слагаха! Резултатът е наистина добър!

Общи условия

Активация на акаунт