ПЪРВОКЛАСНИЦИ /7/

  • 27 428
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
За ваксините дадоха срок до края на годината да се поставят.

Така е редно. Все пак има и деца, които са родени през декември, като моите, например на 30.12. Mr. Green

И щом от ХЕИ имат изискване да не е по-рано от три месеца преди датата на раждане, а най-добре на навършването на 7 години, аз как да ги сложа за началото на учебната година? newsm78

Стрелче, на нас госпожата за сега ще ни казва ден за ден. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 6 029
и нашия пръв ден мина. писали и брисали Mr. Green писа домашни веднага след кат се прибра. голям зор.
тоалетните им били ужасни, без седалка... каза, че няма да стъпи там. милата.

# 32
  • Мнения: X
... писали и брисали ...

Да ви питам, предупредиха ли ви да не им слагате гумички сред помагалата?
Нас да. Mr. Green

И друго да ви  питам: като имат физическо с анцунга ли ще ги пращате? Rolling Eyes
Моята щерка е малко мудна и докато се облече за часа той ще свърши.
А после, докато си облече другите дрехи може да пропусне и следващия час. Crazy

# 33
  • Мнения: 6 029
... писали и брисали ...

Да ви питам, предупредиха ли ви да не им слагате гумички сред помагалата?
Нас да. Mr. Green

а? що? не е ли именно това целта на писането в молив.... да може да се трие... с гуми са. и бая беше трила милата.

# 34
  • Мнения: X

а? що? не е ли именно това целта на писането в молив.... да може да се трие... с гуми са. и бая беше трила милата.

Не знам що.
И аз си мислех, че целта на писането с молив е точно тази-да изтрият когато грешат,но госпожата каза: "Без гуми". Naughty

# 35
  • Мнения: 1 568
Леле като пребита съм!  ooooh!
Как ще издържа Whistling

Взех го в 12.05 ,нашите часове са до толкова! Вчера сто часа гласих раницата,преглеждах и преповтарях хиляда пъти Tired от страх да не объркам нещо,те учебниците,тетрадките,помагалата толкова шарени,че ми вземат очите,обърквам се и айде пак на ново! И днес какво?! newsm78 Вземам детенцето и то тъжно ми заявява,че мама забравила два учебника да сложи,аз се пеня,проверявам и #Crazy забравила съм ги! Не мога да си го простя!!! #2gunfire

Ето сега пак редих раницата  за утре и пак проверявам и пак и пак и пак Shocked и все се страхувам,че нещо ще пропусна!
Пратих моят да иде да ми вземе някакви лепенки,примерно зелени и жълти та да сложа на математиката-тетрадки,помагала,а на българският и литературата друг цвят,леле ще лудна!!! Sick

Имам чувство,че започнах да давам заето! А съм перфекционист,тази случка от днес не мога да я преглътна,да няма детето книжка #2gunfire

Иначе много му харесало и стихотворение казал,абе въобще доволен!
Училището ни много е хубаво,като семейно е-компактно ,чисто,удобно,подредено!
 Има някаква такава обстановка м/у учители и деца уважителна ,като с големи подхождат към тях и с уважение както казах! Личи си че преподавателите имат самочувствие,но не такова самовлюбено,а като гордост ,че работят именно в това училище! Допада ми!
Дано не греша! Thinking


За ваксините не се притеснявайте,никакви реакции няма,даже температура не вдигат,а моят винаги е вдигал до сега,но с тези новите-не! Peace


# 36
  • Мнения: 1 568
Това за гумичките #Crazy
Странна работа! Нашите даже са задължителни,ето днес преглеждах тетрадките,на места е трил! Пише ги в материалите,които трябва да купуваме даже  newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ходих да накупя още подвързии - луда работа.
 Сестра ми каза, че се излагам - исках всеки предмет да е с отделен цвят.
Днес сме я подмятали като куфар, дано да не се е чувствала наистина така. Сутринта баща й ни остави в моята работа, после аз я заведох в училище, после той я взе и пак ми я докара, после сестра ми я взе, сега ще ми я докара пак на мен и после баща й ще ни вземе да ни закара всички вкъщи ooooh! Добре поне, че малчо е целият ден на градина.

Дадоха ни програмата за седмицата, с пояснения какво да носим утре  hahaha(наистина имахме нужда от пояснения). 
Мисля довечера да я накарам тя да си стегне раницата, а аз после само да я проверя. Навремето мъжът ми имал много странна система - мерел си чантата - щом е под 4 кг, забравил е нещо hahaha)

# 38
  • Мнения: 1 608
Навремето мъжът ми имал много странна система - мерел си чантата - щом е под 4 кг, забравил е нещо hahaha)
Joy Joy Joy

Ти кажи довечера коя точно тетрадка от трите по български си сложила.  Embarassed

Да, днес Кремена и Ванко излязоха здраво хванати за ръце от училище. Седяли заедно даже. Сладури.

Премамам, ужасно просто. До Директора трябва да стигне това.
Днес не мога да смогна с изписаното.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Раницата за утре стана много тежка  Shocked то шерп ще трябва да водим с нас, за да носи багажа.
А още не съм и сложила кутията със сандвичите и закуските, тя няма да може да я отлепи от земята, за да си я занесе в занималнята сигурна съм и ще я зареже.
Обмислям вариант да попитам госпожата утре дали не могат учебниците да им стоят в класната стая поне, за да не ги влачат и тях всеки ден. Тя така или иначе е на занималня и там ще си пише домашните, много далеч съм от мисълта че детето е толкова ученолюбиво та чак да седне в къщи след 7 часа прекарани в училище да си преговаря нещо по учебниците  ooooh!

И друго да ви  питам: като имат физическо с анцунга ли ще ги пращате? Rolling Eyes
Моята щерка е малко мудна и докато се облече за часа той ще свърши.
А после, докато си облече другите дрехи може да пропусне и следващия час. Crazy
Много позната картинка ми е това  Laughing
Да не говоря и че с физическото е леко скарана и хич не я влече ще има да се мотка и да се тутка не само че часовете ще свършат ми то и ще се стъмни. Вчера ми сподели, че в градината на гимнастиката сутрин стояла в коридора и се правила, че е закъсняла, за да не кляка като минело някое дете тя му казвала тихо не ме издавай  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 241
Много е ентусиазиран нашият човек от школото, направо летиии smile3535. Всичко било идеално. Ще видим докога. Все още нямат програма, само буквар и математика + тетрадките ще носи.

За гумичките - още на пъъървата родителска среща, едно от пъъъървите неща, които ни каза госпожата беше, че мразела гумичките и в никакъв случай да не ги включваме в несесера. Така че не съм посмяла да купувам, а наличните вкъщи съм скрила, та да не му хрумне да вземе някоя.  Laughing

# 41
  • Мнения: 2 282
Абе момичета, как успяхте да се докопате до отчет за деня? моята щерка беше нахилена, щастлива, и абсолютно нежелаеща да разказва... пишкала, запознала се с деца, написала едното домашно, харесала всичко - и това, след поне едночасов разпит!

Притеснява ме другото домашно - разказ по картинките в буквара - не знам в коя тетрадка да го пиша. По писане имаме две с тесни и широки редове и една с квадратчета. Някому да са обяснили?

# 42
  • Мнения: 1 608
Облак, ще ми разкажеш ли за каратето ти в подписа? Може и на лични. В София има ли?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Притеснява ме другото домашно - разказ по картинките в буквара - не знам в коя тетрадка да го пиша. По писане имаме две с тесни и широки редове и една с квадратчета. Някому да са обяснили?

Не хващам нещо. Как така къде да го пишеш? Прави си го тя разказа устно. Друг въпрос е, ако са ви казали да го пишете, ама мноого съмнително...  И какво ще пишете по тетрадките?

За гумичките - и аз не харесвам. Особено тези по моливите отгоре. С тях става едно мазалооо, пък и с другите, ту протрити тетрадки, ту намачкани листи. По-добре сгрешеното да се зачертае или подчертае и наново да се напише.  Peace

Физическо тази седмица няма да имаме, та не мога да съм полезна.

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Имайте милост! Не мога да ви смогна.Пратих таткото за подвързии,защото просто изключих за тях. Embarassed Освен това трябва да издирвам и една история за 6 кл.Ех,с един ученик беше по-лесно май. Laughing
Стрелче, и аз се чудя какво да сложа в раницата за утре.Учителката нищо не ни каза на 15-ти пък и никой не се сети да пита в навалицата.

Общи условия

Активация на акаунт