ПЪРВОКЛАСНИЦИ /7/

  • 27 414
  • 291
  •   1
Отговори
# 135
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Срам,не срам ще си призная. Embarassed Учителката ни била казала програмата за днес на род.среща(миналия вторник),но Козата нали е  дърта вече и не запомнила,не разбрала,че днес няма да дават т.н. безплатна закуска и пуснала козлето без никаква храница.Добре,че закуси в къщи.Като се прибрах в къщи и си отворих тефтера открих,че съм си записала програмата ама...,та след 1 час беж в у-щето обратно, та предадох тетрадките,които липсваха.Добре,че ми е под носа. Mr. Green
Стрелче,нашата г-жа каза ,че днес няма да имат занималня.Вие как се вредихте?

# 136
  • Мнения: X
MALVINA,

в кое училище е ученика/чката?
Ще се организираме някой ден да се видим, но ми се ще първо да посвикнат с новите отговорности.
И аз да се адаптирам към прибягването  между училище, градина и домашни задължения. Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 4 473
Стрелче,нашата г-жа каза ,че днес няма да имат занималня.Вие как се вредихте?

Нашият клас ще имат - госпожата попълни списъка с присъстващите за деня. Rolling Eyes
Да вземеш да си смениш ника, че... как да те наричам Коза, бе жЕно  Crazy

# 138
  • Мнения: 1 225
Ето ни и нас на първия учебен ден
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173373

А има ли други мами и деца от Младост, че признавам си не можах да изчета всичко, което сте изписали  Embarassed

# 139
  • Мнения: 1 809
MALVINA,

в кое училище е ученика/чката?
Ще се организираме някой ден да се видим, но ми се ще първо да посвикнат с новите отговорности.
И аз да се адаптирам към прибягването  между училище, градина и домашни задължения. Rolling Eyes
Кирил и Методий-ученика Wink

# 140
  • София
  • Мнения: 861
Ние сме в училище със засилено изучаване на изобразително изкуство. Crazy Не че имаме някакви такива наклонности, просто това ни е най-близкото квартално такова. Искат ни блок 35/50 см. Купих един от Метро за 10лв, бая дебел и си викам сигурно е към стотина страници Thinking. Вчера го приготвям за днес и гледам само 20 листа  Shocked - едни такива дебели. Викам си аз пак нещо грешно съм купила  ooooh!- хайде пак в книжарницата. Казват ми такива са блоковете в този размер. Като знам колко ще има да хлепе и бракува направо не ми се мисли колко пари по блокове ще хвърля. Иначе всичките материали за рисуване пак ги избирахме да са с най-много цветове, пък и да са качествени.  Tired
Обвивките за учебници също не съм ги уцелила за 2-3 мм идват тесни. Направи ми в впечатление, че в кварталните книжарници са сложили доста тлъсти надценки Money. Понеже основните неща си ги купихме от Метро, и уж останаха някой дреболии ама всеки ден изникват още.  #Crazy
Ние се присъединихме към групата на 15ти и вече ни има в списъка, за което пак благодаря на *Ели*, надявам се, че ще се видим и в клипчето.  Hug

# 141
  • Мнения: 1 225
И ние сме в паралелка с рисуване  Hug

# 142
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз даже вече и първото домашно преживях.
Снощи, като попривърши писането, имах чувството, че съм копала цял ден на нивата- така ме беше изцедил да го мотивирам па пише моят първокласник.....
И то при положение, че се прибрах в 5....
Днес ще има физическо, та и аз като другите го пратих с анцунг, а гуменките с една блузка за преобличане в торбичка.
Сандвич сложих в чантата, но той сутринта закуси, и се съмнявам, че в 9,20 /когато им е голямоно межд./ ще яде отново.

# 143
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз не съм се взимала отпуска и дори не съм говорила да си тръгвам по-рано - сигурно подхождам много самонадеяно. Дано детето да се справя, защото майка му не е предвидила отпуски за началото на учебната година - пазя ги за евентуално боледуване(дано да не боледуват и двамата).
Утре имат физическо и мисля да си я пращам с анцуга направо - естествено трябва да я убедя първо ooooh! щото тя иска да е все с поли.

# 144
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Вижте какво, не мога да ви изчета! Ще наложа ембарго за брой страници!!! Hug Връщам се на 4-та... Shocked

# 145
  • Мнения: 1 608
Някой от вас ще води ли детето си извънласно на немски?

# 146
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз мисля след 5-ти клас да започва втори език(сега освен английският в училище, ще бъде и на Алианс следобяд) - това дето съм й намислила за момента мисля, че й е предостатъчно.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Някой от вас ще води ли детето си извънласно на немски?

Ни немски, ни английски, ни китайски... Догодина или дори още по-нататък, ако иска-от 2 клас. Той да ми научи българския тази.

За физическото - изобщо не сме в час, тази седмица няма. А бе, само ние ли сме с по три часа дневно първата седмица? newsm78

За снимките - каквото направи Медовинка.  Hug

За майките, госпожите и луковите глави - не ми се мисли. Още нищо не ми е рекнал, ама съм подготвена. Поне така си мисля... Twisted Evil Разсмях се едно хубаво на писанията ви... Peace

За тетрадките и подвързиите - нашите са само с найлонови, вчера с една майка и двете с по две деца половин час мерихме като гламави,на тоз учебник , на таз тетрадка... С цветна хартия е красиво, но госпожата има изискване само с подвързии. И тетрадките така.

За форумска среща - А Варна къде е, а??? А, а, а?  Sunglasses

# 148
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
На немски едва ли,
всъщност още не съм измислила какви ще са извънкласните занимания. Все ми се иска да е спорт, но в близост до нас няма. Миналата година го водих на народни танци в ч-ще Елин Пелин, сега като го питам не е много ентусиазиран, та не зная какво ще решим.
От училище доколкото разбрах за сега ще има кръжок по математика, а всичко друго, което евентуално ще  има още се уточнява.

# 149
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
[За форумска среща - А Варна къде е, а??? А, а, а?  Sunglasses

Как го каза, къде щяла да бъде???? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт