Качествен крем за околоочния контур?

  • 21 495
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Моля препоръчайте ми качествен крем за околоочния контур. На 35 год. Нося лещи, затова ми трябва нещо, което не дразни очите. Изпробвах няколко крема без да съм доволна.

# 1
  • Мнения: 13 512
Моля препоръчайте ми качествен крем за околоочния контур. На 35 год. Нося лещи, затова ми трябва нещо, което не дразни очите. Изпробвах няколко крема без да съм доволна.
кои си прибвала и от какво не си доволна? Това, което е добро за един, друг не е доволен от него. Ако имаше най-добър продукт, нямаше да има толкова други много на пазара.

# 2
  • Мнения: 306
Позвах на Орифлей, на Лореал и вече не помня още някакъв беше.

# 3
  • Мнения: 229
Ла рош -премахва тъмните кръгове и финните бръчици

# 4
  • Мнения: 581
Аз използвам този на Forever Living, взимала съм го и за познати носещи лещи. Досега няма оплаквания.

# 5
  • Мнения: 5 362

Аз ти препоръчвам този  Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 2 936

Аз ти препоръчвам този  Peace

определено е страхотен крем !!!

обаче за дневен трябва друг....аз моят все още не съм го намерила  Sad

# 8
  • Мнения: 13 512


определено е страхотен крем !!!

обаче за дневен трябва друг....аз моят все още не съм го намерила  Sad
На кое казвате кремЮ Това е СЕРУМ> Слага се под крема. Не работи на повърността. Върху него се слага крем. Серума е дневен и нощен, независимо от името му. Слага се сутрин и ве4ер. Про4етете малко, преди да давате съвете, бе,моми4ета.... Не ви ли казаха консултантките, 4е се слага сутрин и ве4ер и 4е е серум, а не крем? Крем в шише виждал ли е някой?

# 9
Имам проблем с торбички под очите, и от многото опит с кремове за очи , мога  да препоръчам Lierac.

# 10
  • Мнения: 5 362
Препоръчах го,защото майка ми го ползва и казва,че е много доволна от него.
А за крем в шИшЕ - да,имах такъв,на Ейвън беше.

# 11
  • Мнения: 13 512
Препоръчах го,защото майка ми го ползва и казва,че е много доволна от него.
А за крем в шИшЕ - да,имах такъв,на Ейвън беше.
Да, нормално е да е доволна, но не е крем, а е серум. Аз също го ползвам отвреме навреме, но отгоре се слага крем, който да работи върху  повърхностния слой.

# 12
  • Мнения: 236
Monda,това,че серумът се ползва под крема принципно ли е или важи за конкретния  продукт,който коментирате?Ползвам серум за лице на друга фирма,но винаги самостоятелно и нещо не се чувствам комфортно...

# 13
  • Мнения: 13 512
Това е принцип, за всеки серум. Не ти е комфортно, защото кожата на повърхността си не необгрижена. Серумът действа на клетъ4но ниво- ние не усещаме неговото действие в момента, а на крема- усещаме.

# 14
  • Мнения: 236
Благодаря,беше ми много полезна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт