7 дни - 7 килограма

  • 28 477
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 861
Да, точно тази. По ми допада сякаш.

# 31
  • Мнения: 6 958
Галя недей да се насочваш към тази диета, искаш съвсем ли да изчезнеш  newsm78 Избери си по бавен режим за сваляне на последните 2 кг... Извинявай, ако смяташ че ти се меся  Embarassed

...

На запозващите с диетата успех   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 161
smile3502 newsm03

Днес започнах диетата...старт: 77, 2 кг.
Твърдо съм решила да издържа, а пък и продуктите са ми любими, което е обнадеждаващо! Party


lunichkata, чакам те от понеделник, да знаеш!А иначе от млечната има ли ефект? newsm78


от понеделник до днес съм -1 кг  Grinning, забравила съм си паролата на лентичката и затова не мога да я променя  Embarassed

# 33
  • Мнения: 3 647
Супер диета!!! Има много, много подобни. И от такива аз в продължение на 10 години станах от 68 на 95 килограма. Ако искате и вие да станете така ги правете. И не се отчайвайте, след като се получи йо йо ефекта започнете отначало, докато ударите джакпота на 100-те. Пожелавам ви само акъла да ви дойде по-бързо, отколкото моя.
Peace Peace kakто казват  старите хора "Не питай старило, а патило...."
С глад се сваля бързо и се качва двойно по-бързо след това .... Навсякъде в здравните форуми препоръчват бавни режими от  рода на  един килограм загуби на седмица - така  не се стресира организма  Twisted Evil

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064


от понеделник до днес съм -1 кг  Grinning, забравила съм си паролата на лентичката и затова не мога да я променя  Embarassed

Че ние сваляме много повече без изобщо да гладуваме  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 147


от понеделник до днес съм -1 кг  Grinning, забравила съм си паролата на лентичката и затова не мога да я променя  Embarassed

Че ние сваляме много повече без изобщо да гладуваме  Laughing
Peace
"Човек е единственото животно, което се препъва два пъти от един и същи камък" Hug

# 36
  • Мнения: 916
Поне при монодиетите са включени всички хранителни групи, а не да се тъпчеш само с месо и да не вкусваш плодове 1- 2 месеца. Peace
 Може да си отслабвал супер бавно, но отпуснеш ли се с въгрехидратите и всичко се връща!
При всяка диета/ режим има опасност от напълняване без правилно захранване след това!!!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ами може да се види че тия, които се тъпчем с месо и не само с месо имаме след това захранване по 10 дена на всеки свален килограм - значи като сваля 25 килограма имам 250 дена преход - ако това не е достатъчно здраве му кажи!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 161


от понеделник до днес съм -1 кг  Grinning, забравила съм си паролата на лентичката и затова не мога да я променя  Embarassed

Че ние сваляме много повече без изобщо да гладуваме  Laughing

не знаех че за два дни може да се свали повече от 1 кг но щом казваш..............

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064


от понеделник до днес съм -1 кг  Grinning, забравила съм си паролата на лентичката и затова не мога да я променя  Embarassed

Че ние сваляме много повече без изобщо да гладуваме  Laughing

не знаех че за два дни може да се свали повече от 1 кг но щом казваш..............


Ами да, казвам го, заповядай в темата ни и просто виж.

# 40
  • Мнения: 4 678
Месо ,зеленчуци,плодове-много вода и спорт Peace
Аз днес черпя с всичко-10 години брак Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 916
Поци, честита годишнина!



от понеделник до днес съм -1 кг  Grinning, забравила съм си паролата на лентичката и затова не мога да я променя  Embarassed

Че ние сваляме много повече без изобщо да гладуваме  Laughing

не знаех че за два дни може да се свали повече от 1 кг но щом казваш..............


Ами да, казвам го, заповядай в темата ни и просто виж.


Е, нали уж, рязкото отслабване е пагубно за организма? Laughing

# 42
Здравейте и от мен!!!
Прочетох форума и ми стана интересно. Тази диета е направо самоубийство. :
Казвам го от личен опит. Имах да свалям 35 кг. Пробвах всякакви такива диети, но после си връщах килограмите та и от горе Cry
Докато една Приателка не ми даде телефона на един диетолог. С хранителния режим от него не се гладува и малко по малко си свалих килограмите. Хубавото е че стана постепенно и не ги качих след това. Wink

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Поци, честита годишнина!



от понеделник до днес съм -1 кг  Grinning, забравила съм си паролата на лентичката и затова не мога да я променя  Embarassed

Че ние сваляме много повече без изобщо да гладуваме  Laughing

не знаех че за два дни може да се свали повече от 1 кг но щом казваш..............


Ами да, казвам го, заповядай в темата ни и просто виж.


Е, нали уж, рязкото отслабване е пагубно за организма? Laughing

Да, така е, отслабва се първата седмица, след това има задържане и после при някои по-бързо, при някои по-бавно започва отново бавно слизане надолу. Не съм казала че всеки ден се сваля по килограм и се кара така докато изчезнеш от погледите на хората. Говоря за началото на някакъв режим. А това, което е отбелязано в лентичката ми съм го постигнала  за 8 месеца - нито е рязко, нито е пагубно, но за сметка на това е без гладуване и невъзвращаемо.

# 44
  • Мнения: 2 492
Вещи за какво се месиш на хората , докато те сами не стигнат до този извод няма смисъл .
Първата ми диета направих на 13 , естествено на плодове .
До 20 тия си рожден ден бях убедена , че единствения начин да отслабнеш е на ябълки .
Честно , бях страшно заблудена , чак ме хваща яд .
Но после достъпа до Интернет стана нещо нормално и доста се замислих четейки различни мнения .
Сама стигнах до извода , че на плодове мога да издържа и 4 и 5 месеца , но все идва момента в , който започваш да ядеш всичко и неминуемо качваш .
И реших , че е по важно да се науча да ям , а не да не ям .
Е имаше един период в който бях сигурна , че съм се преборила и задържах успешно близо 2 години килограмите си .
Но прекалено си повярвах , а и годините неправилни диети си казаха думата и пак се озовах на същия хал .
Та сега отново на обратно , но този път съм си обещала , че няма да залитам по гладни диети .
Защото едно е да се натъпчеш след период в който просто си ограничавал храната и си си хапвал от всичко и съвсем друго е да се тъпчеш след 10 - 20 дена глад .
и двете са кофти , но при второто може и да пукнеш като стой та гледай .
Всичките дето се изредиха да обясняват , че си зависило от човека и от волята са тук отдавна и се мятат от по строга към още по строга диета .
Поне се познаваме от форума , няма нужда да се заблуждаваме .
Воля неволя - няма перфектни хора , съвсем нормално е , че повечето след гладна диета просто ще се наядат .
А ако не го направят веднага , ще е след няколко месеца .

Общи условия

Активация на акаунт