Добър педиатър във Варна

  • 1 292
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Можете ли да препоръчате добър педиртър във Варна?
При нашата прегледите траят 5 мин. в най-добрия случай, за направления да не говорим. Решила съм да я сменям, но с кого?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 17 401
д-р Аня Николова- МЦ Еквита. МАлко й е зле организацията, откак си направи прегледите с часове, но иначе съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 924
Д-р Стамен Кирязов- клиника "Аврора". Страхотен педиатър!!! Само добри думи ще чуеш за него.
От търсачката:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128472.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199339.msg4243326;topicseen#msg4243326

# 3
  • Мнения: 120
  Д-р Мариана Профирова от 14 години сме при нея и двете деца.Много сьм доволна и такава организация е спретната.Сьс сестрата  са мн.добьр екип и работят заедно откакто аз ги знам(може и от преди)Има си дни за консултации на бебета.а болните се преглеждат в отделен кабинет,за да няма контакт.Сестрата и докторката познават добре всяко дете....Работи на пьрвия етаж в поликлиниката на окр.болница.На 4етна дата е сутрин,а на не4етна -след обяд.Винаги ни е давала направления ...

# 4
  • Мнения: 30
Здравейте мами,

Някой може ли да ми каже координатите на д-р Соколова? Къде работи?

# 5
  • Мнения: 105
Незнам, но аз имам много негативно мнение за др Кирязов, откакто е в новия си кабинет. Много е мазен и постоянно ти обяснява нещата на медицински език, така че нищо да не разбереш в крайна сметка. Понякога съм си мислила в чии очи се опитва да се издигне в моите или в неговите

# 6
  • Мнения: 924
Незнам, но аз имам много негативно мнение за др Кирязов, откакто е в новия си кабинет. Много е мазен и постоянно ти обяснява нещата на медицински език, така че нищо да не разбереш в крайна сметка. Понякога съм си мислила в чии очи се опитва да се издигне в моите или в неговите
Странно... Имам съвсем различно впечатление. На мен ми обяснява всичко надълго и широко и съвсем достъпно.

Общи условия

Активация на акаунт