Тази вечер ли започва "Пълна промяна" по Нова телевизия?

  • 25 691
  • 708
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Мисля и аз да гледам и да обсъждам с вас. По принцип харесвам Гала. Мадлен изглежда леко уморена. Говори си както винаги нейните си неща в нейн стил. И тя ми харесва.

# 16
  • Мнения: X
Мадлен Алгафари и Гала винаги ли вървят ръка за ръка? Харесвам и двете, но ми прави впечатление, че са си все заедно. Само Иван ми се губи Laughing

Магърдич винаги работи с едни и същи хора.

# 17
  • Мнения: 603
Учителката от Оряхово ме кефи...

# 18
  • Мнения: 677
Мадлен ми е супер досадна и отегчителна. Като скучна народна песен ми е. Гала поне е секси.

# 19
  • Мнения: 4 371
Учителката от Оряхово ме кефи...

И мен, Соня се казва. Не я намирам за грозна, ама щом иска да си повдига.
Но Виделина има нужда, определено Thinking

# 20
  • Мнения: 2 070
Забелязвате ли, че са ги избирали по-нормални, изглеждат си добре и без промяна, в смисъл нормалните хора, които срещаме всеки ден по улиците и каквито сме и ние. Във варианта, който съм гледала по Фокс са едни такива доооста по-грознички и с някакви дефекти направо. На тези явно само козметични промени ще им правят и цици.

# 21
  • Мнения: 4 371
ДеСи, искали са да минат тънко(евтинко, демек).
Почти никой според мен няма нужда от промени Rolling Eyes Циците не ги закачам, де Laughing

# 22
  • Мнения: X
Наистина са си съвсем нормални ССБ. Явно ги е страх да не се изложат с промените тези от екипа.

# 23
  • Мнения: X
Въйй, тази от Враца е многооооооооо  #Crazy #Crazy

# 24
  • Мнения: 2 070
Да Дуци, малко ме разочарова това, аз май имах други очаквания, да помагат на хора в нужда, разни претърпели злополуки, пожари, недъзи... Тези хора са си средностатистически българи, младите жени са си даже красиви...майката дето се разплака...

ми какво да кажа, българите са си хубави хора.
ще ми е интересно дали ще го правят онова с фитнеса за шест дни и диетите на онзи инструктор на американския вариант...

# 25
  • Мнения: 4 371
Тези хора имат нужда от психолози първо newsm78
Какво ще кажете за тази, дето сестра й била красива и й казала, че на всички снимки е грозна.
За Албена съм съгласна, че има нужда от промяна

# 26
  • Мнения: 67
Олеее...как си се съблече тази жена  #Crazy

# 27
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Само врачанката засега като че ли има наистина нужда от някои подобрения, другите са си ОК

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хъ, по логиката на това предаване всички сме за пълна промяна.

# 29
  • Мнения: 2 070
Само според мен ли Гала не е секси точно с това облекло? По принцип кльощава жена в черно, леко прегърбена..не знам. На нея и отиват по-свежи дрешки сякаш.

Общи условия

Активация на акаунт