Гащите ни стягат вече, а ДЕКЕМВРИ още е далече!

  • 11 560
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 277
добре дошла на ани

и благодаря на всички, които ми честитиха от сутринта. и на бори ана, която ме издирваше из интернетските дебри Simple Smile. засега не виждам голяма промяна след подписа. може би първите 2 дни. може би халката ми напомня от време на време. в работата не съм казала, само един ме пита след като видя халката. но и аз тия дни съм се затворила в стаята си и почти не мърдам освен да изпълзя за храна
е, сега ходих на видеозон. и на маленуш, която се притесняваше специално да кажа, че няма място за притеснения. предишния път, преди малко по - малко от 2 седмици, бебока излизаше 1004 гр и беше на минимума на границата. е, сега някак си е 'пораснал' с 500 гр и е вече 1553 и е на оптималната линия. и термина ми изместиха на 24ти ноември. просто зависи колко трепери ръката на доктора (при 2ма различни се мерихме)
мериха купища други неща по кръвотоците, сърцето и прочие, половината не ги разбирам на румънски, но всичко е наред. и казаха да ида пак чак в 36та седмица. сега според тях съм на 30 завършени
сега от щастие, мисля да запърхам на половинчасов пешачен тегел до премаман, щото вие гащи си търсите, ама аз панталоните вече почнах да пъна по шевовете

# 46
  • Мнения: 469
Здравейте в новата тема и от мен!

венчо, честито и от мен и много любов и щастливи дни занапред!

Аз съм много доволна от бикините на POMPEA - те са от безшевното бельо, много са меки, разтегливи, никъде не убиват. Има тип боксерки, обикновени, с ниска талия. Струват около 10 лв, аз ги купувам от магазин на Pompea в ХИТ, там са много разнообразни.

Цвети, аз съм овенче, на 15ти април съм родена - точно на рождения си ден си направих теста за бременност и това ми беше най-хубавия подарък тази година! Wink

# 47
  • Мнения: 57
Ани  welcomeМами аз все още си карам с прашките,въпреки,че си купих няколко чифта боксерки и бикини,но съм си свикнала с прашки.Лека вечер! Hug

# 48
  • Мнения: 127
Добре дошла на Ани!Сигурна съм,че при нас ще ти хареса! welcome
Бабче,не успях да загоря манджата  chef Laughingама за сметка на това мъжът ми се оплака,че пак е безсолно-вечния ни спор!Аааа,писна ми вече да ми натяква за това безсолно,като иска -да си досолява.Ако го сготвя солено,аз как ще си го обезсоля?!  А за гащите-тези са на някаква благоевградска фирма-"Агър"-световно неизвестна за мен поне.Те всъщност са прашки,защото и аз не мога да понасям бикини,освен когато съм в цикъл,де.
Вещичка,благодаря за инфото за пликовете.Аз този дето го имам,ми го даде свекърва ми-купила го от Италия,и наистина е огромен,събира много неща.Ще ги видя и тези в Метро,най-добре си е око да види,ръка да пипне,а не така да поръчвам от телешопа.
  Венчо,радвам се за добрите новини! HugЛека вечер на всички,че почва "Доктор Хаус" Laughing

# 49
Здравейте скъпи мамчета!
Иве поредните поздравления към теб!  bouquet
Бабо Тонке -името наистина е много оригинално!
Наистина много ви се радвам колко много пишете! Heart Eyes
 welcome добре дошла на новата декемврийска мама!
Венчо честито и от мене......само щастливи и радостни моменти...обичайте се.....
И аз съм още една мама скорпионче....

# 50
  • Мнения: 534
добре дошла на Ани Hug,
момичета, гледахте ли пълната промяна?  #Crazy
има и една участничка от Оряхово - учителка, вчера я представиха първа, който си спомня...още не се е вясвала в града и всеки се чуди като как ли ще изглежда...тя си беше бая недодялана и май доста ще трябва да дялкат от нея ooooh! но ще видим...
...хайде лека от мен за сега Peace

# 51
  • Мнения: 2 641
мами толкова сте писали че немога да го прочета още...това което видях е че венчо се е омъжила - честито, пожелавам ви всичко най-хубаво и на двамата  Peace
ние сме в Младост и нямаме топла вода а и няма да имаме цяла седмица...явно бойлер ще се купува.
видях и за гащите  Mr. Green аз нося само бикини и то памучни, прашки непонасям както и нищо синтетично. но за операцията съм си купила едни големи бабешки гащи че друго неможе да се обуе тогава.
сег аще чета после пак ще пиша...

# 52
  • Мнения: 482
Vencho, честито начало на семейния ви живот! И на нашето подписване преди време беше много забавно, макар и с двама гости и половина, както се изрази длъжностното лице. И аз тогава бях бременна със сина ни.
Tsvetito, ще ти бъда благодарна ако ми дадеш телефон на колегите си, опитвам всяка възможност, защото нямаме много време.
На днешната консултация нямахме ултразвук, защото бременността ми протичала нормално и е достатъчно веднъж на месец и половина. Така, че следващия път - на 2.10. Според измерванията на корема ми се оказва, че бебето доста е порастнало, аз също - вече съм +10кг. Лекарката ми каза, че ако всичко е наред, трябва да се настройвам около трети декември да я изважда малката мишка.



# 53
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Иве, по коя програма и от колко часа дават "Пълна промяна" и "Доктор Хаус" също ме интересува, че ме заинтригувахте и мен и ще го търся в нета да свалям и предните сезони...

# 54
valkata78 - Пълна промяна е от 20.00-21.00
а Доктор Хаус е от 21.00-22.00-и двете са едно след друго по нова ТВ
Лека вечер и от мен....и приятни сънища Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 219
Добър вечер, мами!
Първо добре дошла на новата мама   bouquet
zhaygarova  утре (Само да не забравя, ако забравя, напомняй) ще ти дам тел, че сега ги нямам, а не ги знам на изуст.
По въпроса за гащите, и аз карам още на прашки, ама тая вечер реших да обуя боксерки, да видим как е с тях (пък и го дават дъждове, та да ми е топло на д-то  Mr. Green )
dani t днес изповядахме сделката. Остана петък да ми дадат документите и да идем до банката вече да преведат парите Simple Smile Това е хубавата новина, но понеже имаме да додаваме още, а другите пари са в ДСК, та днес много се изнервих с тях. Всеки си приказва каквото си знае...Абе тая банка може да се оправи някой ден, като изгонят всички дето са от едно време и сложат млад персонал, но няма да навлизам в подробности, че се ядосвам само.
Ходихме да видим и бебчо. И там лудница, докито от вчера на работа и днес (ден за посещения от бременни от 14 до 16ч) беше лудница, а тъпото е, че дават и часове за ЖК на други жени, поне тая седмица тези часове да ги бяха оставили за бременни, ясно е, че ще отидем, след като не са ни гледали месец. Както и да е, и там киснахме 2ч (милото се изнерви, ама така е, да види, че не е то така лесно както той си мисли). Важното е, че бебчо е добре, но се движим 1 седмица назад, и сме 900гр. И...видя пола (или поне си мисли, че го е видяла, то може ли да е сигурен човек), та в 16-та седмица каза момче, а днес - момиче  Shocked Та май Йордан стана Йорданка   Laughing (ако е момиче няма да е с това име). Абе да е живо и здраво, пък каквото дойде. Иначе се е обърнал/а надолу с главата, ама сигурно още си се върти на къде ли не.
Вече имаме и-нет и в къщи, ама не сме сглобили моето бюро и пиша от компа на мъжо (малко ми е кофти клавиатурата, ама...справям се).  Тая вечер нищо не сме вършили, че от толкова обикаляне и нерви нещо се уморихме, та утре.
Аз си взех една вана...от кога мечтаех за това, малко да се отпусна на топличко и на място където не тежа толкова много  Joy (сиреч във вода). Но установих, че не може да ми покрие коремчето, ама нищо, бебо пък риташе (надявам се от удоволствие Simple Smile ).
анима аз съм на 28 март, но го празнувах на 31, понеже на 1-ви април имах и ИД, та на куп. Е, то тогава е станало бебето (направили сме си подарък без да разберем). А после чак май месец средата разбрах, че съм бременна, а милото е на 27-ми, та тъкмо за неговия РД Simple Smile И явно ще се роди към Коледа и НГ, та явно празниците ще са свързани с бебчо Simple Smile
Много дълъг пост стана, сори. Бабче,  Хаус май му оправиха кусурите дето му намери (поне беше със синя риза  Joy, а и пак взе да си куца). Май ще имаш еротични сънища тая вечер  Stop

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Tsvetito , не го кръщавайте Йорданка , ако е момиче , молим тъ! Много бабешко звучи  Confused
А за ваната, до колкото знам, май не е много подходяща за нашето състояние  Naughty
По отношение на бельото, аз само прашки нося и сега колкото и да гледах пак такива си купих, пък ще се надявам да не причат на разрязаното коремче живот и здраве  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте момичета. Да се отчета и аз.
За съжаление не ходих на отворените врати в  Тина Киркова. Болна съм (Грип) и нямаше начин. Пазете се много, че има някакъв вирус. Започва с болки в гърлото , после хрема и за капак и температура вдигнах(37.2).
 Добре дошли на новите мами  Hug .
На vencho честито, много щастие ви пожелавам.
За помоща в къщи: моята половинка не си пада по домакинската работа. Много рядко и с хиляди уговорки хваща прахосмукачката и това е  от него. Мъже, кво да ви кажа.
 Относно гащите и аз ползвам на помпея и съм много доволна (добре изглеждат и са много удобни).
Следващата тема може да е за  сутиените Laughing , това за мен е много болна тема. От 75 С твърда чашка сега съм 80 Д мека и пак са ми малки. Незнам до декември какво ще правя ако не спре този растеж.
Друго какво да ви пиша.... ами не се сещам.
Чао за сега от мен и лека нощ.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!Моите поздравления за темата!
Ани.добре дошла.няма да ти е скучно тук.
Цветито.каквото и да е бебенцето да е живо и здраво.Аз искам да си имаме трички.дори и само момченца да са.А за ваната може да си се киснеш.само да не е вряла водата.вредно е ако водата е минерална и богата на високи радони.тогава повече от 5 мин.не се стои.просто пример ти давам.
За гащите си ходя с прашки още.предната бременност по това време вече бях с гащи.но съм си приготвила за операцията.
Венчо.честито бракосъчетание.много здраве.любов и щастие ти желая!
Валка.много си хубава с този нов цвят на косата!
Аз съм добре.нямам оплаквания.да чукна на дърво и следващия петък отивам при моята частна докторка.тя ми следеше и първата бременност.прави ми секцио и сега съм си отново при нея!
Хубав ден от мен!

# 59
  • Мнения: 280
Добро утро и от нас  Hug

Ани добте си дошла в групата  Hug

Вчера доста време нямаше форум и всичко ,което исках да споделя се изпари предвид всеобщото ни заболяване тука  Mr. Green ама карайте. Важното е да сме добре.
Желая лек ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт