Отзиви за Козовски-Варна

  • 1 378
  • 6
  •   1
Отговори
Искам да помоля,ако някой има впечатления за доц.Козовски/като професионалист-не визирам
джентълменското му държание/ да ги сподели.Благодаря

# 1
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много ми е познат, обаче не мога да се сетя в коя област работеше, какъв специалист е?

# 2
  • Мнения: 11 747
в АГ
във Варна няма по-голям специалист от него.По-добър гинеколог е,отколкото акушер.

# 3
Pina,ти имаш ли лични впечатления от него?

# 4
  • Мнения: 11 747
Ами познавам негови колеги от бранша.Всички имат респект от него.
Освен това сестра ми беше при него понеже ражда с диабет на 20 години,а самата тя беше на 32.
Добре се погрижи.Извадиха преждевременно бебето със секцио,защото така се налагаше (поради диабета).Малко имаха различия в мнението с Герджиков,но Козовски надделя като корифей в областта.Е,живо и здраво е сега детето,но доста се изприщихме тогава.

# 5
  • Мнения: 697
В АГ-то работи,гледаше момичето с което лежах там.От нея знам че е добър,правил и е инвитро,сега има близнаци ,но за да ти обарне внимание трябвало с познати,иначе да не се надявам ми каза.Аз говоря за Козовски старши,а не за младши,нчкой да не се обърка.Иначе на мен ми се стори надменен,неможах един вапрос да му задам,незнам за какъв се мисли,влизаше само за да види как е момичето,другите сякаш не съществуваха,определено нямам добромнение за него,въпреки че казват че е добър специалист,ако му платиш хубаво веднага ще ти обърне внимание.

# 6
  • Мнения: 11 747
Мда,ходи из коридорите като Господ...
Добър специалист е,най-добрия във Варна,но принципно варненските специалисти не са добри...

Общи условия

Активация на акаунт