Конкурса на Бон апети

  • 3 585
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
И нас с тумбака никой не ни потърси,но ни дреме на пъпната връв. smile3516

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
И моята щерка е одобрена  Grinning

# 17
  • Мнения: 148
 newsm10 БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 18
  • Мнения: 400
И моята щерка е одобрена  Grinning

Ще ви правят ли фото сесия или снимките  ви  са с добро качество и ще използват тях?

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
А някой има ли представа къде може да се видят одобрените или поне да се получи информация?

# 20
  • Мнения: 400
А някой има ли представа къде може да се видят одобрените или поне да се получи информация?

Както писах вече аз разбрах чрез мейл. Предполагам, че уведомяват само одобрените.

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
И моята щерка е одобрена  Grinning

Ще ви правят ли фото сесия или снимките  ви  са с добро качество и ще използват тях?

Няма да правят фотосесия. А на вас?

# 22
  • Мнения: 400
И на нас няма да правят.

# 23
  • Мнения: 3 695
Честито и на двете ви!  smile3501

# 24
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И моята щерка е одобрена  Grinning

Ще ви правят ли фото сесия или снимките  ви  са с добро качество и ще използват тях?

Няма да правят фотосесия. А на вас?
Е добре де, като не ви правят фотосесия вашите снимки ли ще използват? Защото нямаше изисквания към снимките, а се искаше само да се види детето.  newsm78

# 25
  • Мнения: 8 242
И нас ни одобриха  Wink
В сряда казаха, че ще ни пращат нещо като договор по куриер. Не знам нищо по-подробно  newsm78

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Нещо не ми стана ясно,как така няма да правят фото-сесии,нали за това беше конкурса newsm78?

# 27
  • Мнения: 1 986
Честито на одобрените сладурчета!

И ние не сме одобрени сигурно щом нямаме имейл.

# 28
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Честито на всички одобрени.  bouquetКога да ви очакваме в списанието.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
Нещо не ми стана ясно,как така няма да правят фото-сесии,нали за това беше конкурса newsm78?

Ами снимките, които сме пратили ги удовлетворяват като качество. Аз лично снимам от години - хоби ми е и снимките, които пратих са добре направени и ще ползват тях  Wink Прдполагам, че на някои деца ще правят фотосесия.

Общи условия

Активация на акаунт