Шумен - 14

  • 27 712
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
Rali,blagodarq ti.hihihihihihi,kakvi buzi vadq na tazi snimka.Ama pone sam ve4e bremenna na neq.Ne q bqh priblijavala.

# 16
  • където има любов
  • Мнения: 307
Здравейте ,мацки!
Рали,моля те душо да махнеш тази снимка,че там въобще не се харесвам,пък и Алекс е много мъничка.А аз ще се поразровя,за намеря нещо по-така...
Момичета,искам да ви съобщя за една благотворителна изложба,която ще се открие на 24.09.от 17 часа в хоровата зала на Н.Ч."Тодор Петков."Художничката се казва Мария Василева и е от ДДМУ с.васил Друмев.Средствата събрани от продажбата на рисунките й остават лично за нея.Запознах се с момичето в началото на лятото-изключително будна и със страхотно въображение.
Аз със сигурност ще бъда там.Нека я зарадваме-заповядайте!

# 17
  • Мнения: 145
Здравейте,имам една молба-можете ли да ми дадете телефон на някоя хубава механа?"Чанове" "Чифлика"  "Кехлибара" или някоя друга.Благодаря ви много!!!

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 67
Момичета, какво стана със срещата? И аз ще дойда  Hug.

# 19
  • Мнения: 4 370
Хайде да действаме по организирано, че тази неделя повечето имаме възможност да се видим. Давайте предложения за заведение.

# 20
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз съм за срещата,нали предложихте Тексас,там е готино,а и не съм ходила отдавна...
Лимонче,много хубаво изкарахме на морето,но откакто се върнахме такава ме е завъртяла  Tired,че все едно беше преди година

# 21
  • Мнения: 112
Момичета заминавам за Малта на турне, ще се върна след една седмица. Дани и мен така ме завъртя, че нямам време дори да ви напиша за кво иде реч. Пътувам след 1 час. Целувам ви. Чао Hug

# 22
  • Мнения: 4 370
Рале, да си изкарате готино в Малта, да си потанцувате на воля и после снимки искаме!

Тогава нека срещата да е тази неделя в Тексас ....за колко часа ви е удобно? Нека и новите мами да се включат, ще е приятно да се запознаем.

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Аз да е запиша,че да следя какво става с Шуменки Wink

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
Рали,много хубаво  да си изкараш Hug
Ани,аз нямам претенции за часа,когато кажете Hug
Илонитка,като гледам не останало да чакаш.Хайде успех Hug

# 25
  • Шумен
  • Мнения: 67
И аз по принцип нямам, може би кум 14:00-15:00 часа  Peace.

# 26
Ami az s golqmo udovolstvie bih do6la.Mnogo 6te se radvam da se zapoznaq s vas.Samo,4e ako e pone v kasniq sled obed,4e v sabota ve4erta sme na kra6tene i sigurno 6te prodalji do kasni4ko.Samo da vidim kak 6te vi poznaq,nqkoi ot vas sam vijdala na snimka,no 6te vidim........Dano da ne sam samo az s tumbak.Haide i drugi bade6ti mami da se vklyu4at.6te sledq kakvo pi6ete........4ao zasega mamiiiiii!

# 27
  • Мнения: 4 370
Хайде да заковем един час! За 14ч добре ли е?!

# 28
  • Мнения: 145
Може ли да се присъединя?

# 29
  • Мнения: 4 370
Може Естествено!

Общи условия

Активация на акаунт