Луд доктор!

  • 4 608
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Здравейте, мами! Днес бях на цитонамазка, което ми се случва за първи път. По принцип съм голяма паника на всякакво бърникане там. Разпитах приятелките, всички казаха че е неприятно, но не болезнено. Аз обаче изпитах страхотна болка, толкова силна, че се притесних за Шушето. Признавам, че бутнах ръката на доктора, но беше съвсем инстинктивно. За мой ужас той хвърли инструментите на пода, и разрита столовете, след което буквално изхвърча от кабинета.  Sad Сестрата ме успокои и попита ще й се доверя ли тя да опита. При нея стана точно така - неприятно, но не болезнено. След това и двете зачакахме доктора да се върне, за да каже дали ще приеме взетата от нея проба и какво да правим. След 10 мин той се обади по телефона и каза, че ще се върне в кабинета само, ако аз си тръгна....И аз си тръгнах. Плаках много през целия път, защото дори и да съм глезла, не мисля че трябваше той да реагира така.
Сега незнам как да постъпя. Взела съм си направлението, но не и обменнната карта. Резултатите ще са готови в понеделник, но аз изобщо неискам да го виждам.  Confused

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Тоя не е наред.Не го мисли.  Peace
Изчакай няколко дена и отиди отоново .

# 2
  • Мнения: 167
Чак ми е трудно да си го представя Thinking

Хич не се разстройвай - влизаш наперена в кабинета и изискваш нужните документи.Ако трябва и го сплашваш някак.Няма да раждаш при него,нали? #Crazy

# 3
  • Мнения: 474
Я го махни тоя... за какъв се мисли  #2gunfire  #Cussing out #2gunfire Изобщо не трябва да му цепищ басмата, я отиди да си вземеш резултатите и изобщо да не ти пука.... Не стига, че е пипал грубо ами и се прави на интересен....  smile3516 И при нас са идвали по-чувстителни момичета, ама никога лекаря няма да си позволи да направи такова нещо........... Че ти нищо страшно не си направила...... Ами я отиди да си вземеш резултатите с мъжо ти  или с някой познат приятел на мъжо ти да видиш как оня ще стане по-мек от памук newsm53
....ей, че ми стана гадно  Crossing Arms
Недей да плачеш, моля те, заради такива тъпанари!   bouquet

# 4
  • Мнения: 7 914
вземи си документите и му кажи, че истерии не ти се търпят Peace

# 5
  • Мнения: 9 894
че кажи кой е този доктор.

# 6
  • София
  • Мнения: 146
#Crazy #Crazy #Crazy
Я го махни тоя... за какъв се мисли  #2gunfire  #Cussing out #2gunfire Изобщо не трябва да му цепищ басмата, я отиди да си вземеш резултатите и изобщо да не ти пука.... Не стига, че е пипал грубо ами и се прави на интересен....  smile3516 ... Че ти нищо страшно не си направила...... Ами я отиди да си вземеш резултатите с мъжо ти  или с някой познат приятел на мъжо ти да видиш как оня ще стане по-мек от памук newsm53
....ей, че ми стана гадно  Crossing Arms
Недей да плачеш, моля те, заради такива тъпанари!   bouquet

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 426
Хо-хо, ама че смешка!
А ти как успя да му бутнеш ръката? Или го срита?

# 8
  • Мнения: 891
вземи си документите и му кажи, че истерии не ти се търпят Peace
Peace

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
вземи си документите и му кажи, че истерии не ти се търпят Peace
точно така!
Баси, народа масово взе да подлудява  Crazy

# 10
  • Мнения: 447
 Shocked
Нали няма да раждаш при него?
Вземаш си документите и това е.Peace

# 11
  • Мнения: 421
Shocked #Crazy  тоя направо е за ранно пенсиониране! Я му ... тегли една м*й**!

          Направо го сменяй! 

# 12
  • Мнения: 4 418
Заглавието явно е точно  Rolling Eyes,тоя не е редовен нещо  #Crazy
Сменяй го по най-бързия начин и не се занимавай,човека явно има психически проблеми...

# 13
  • Мнения: 3 634
Няма да раждам при него, а ще отида в понеделник с придружител задължително.  hug

# 14
  • Мнения: 4 418
Няма да раждам при него, а ще отида в понеделник с придружител задължително.  hug
Peace

Общи условия

Активация на акаунт