Дряново

  • 906
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Някой ходил ли е там?
Виждам, че има доста хубавио неща за разглеждане - пещера, музей, къщата на Бачо Киро и т.н., ама в нета не успявам да си намеря местенце за нощувки.

Ако някой е ходил, ще се радвам да чуя отзиви   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
Любимо местенце! Пещерата е много красива, а пък Дряновския манастир е страхотен! За съжаление места за спане не мога да ти препоръчам, защото едно време спяхме в станцията на слепите, а от тогава не сме преспивали, само сме минавали.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 606
Пещерата не работи винаги, имаше нещо да се обадиш на някакъв телефон.... ама съм заплес и не помня. Има я във 100те туристически обекта.

# 3
  • Мнения: 4 324
Така или иначе не успях да намеря места в Дряново и се насочихме към Априлци Simple Smile

Тинтири-Минтири, Янтра - благодаря Ви.

# 4
  • Мнения: 9 095
надявам се Априлци повече ще ви хареса, след последното ни ходене до Дряновския манастир малко се разочаровах, по- рано сякаш по- малко места за ядене и пиене имаше Rolling Eyes и повече природа да се разходиш, пътя към екопътеката също са го позанемарили, не ми хареса честно казано, но може да минете през манастира и да продължите към Априлци Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 606
Не е "като че ли", определено имаше по-малко места за ядене и разни сергийки със сувенири. Аз съм от Габрово и по цяло лято изкарвахме на реката до Дряновския манастир, лятото е много хладно и приятно. Тогава се ядеше само в ресторанта на хотела (ехеееее, когато работеше хотела, защото по едно време беше затворен няколко години за ремонт) и ресторанта до реката, ако искаш. И нямаше нито една сергия с кичозни сувенирчета. Ходихме това лято с малкия - не ми хареса никак, тълпи, цигания, мръсно......

Общи условия

Активация на акаунт