Ортопед в София?

  • 2 215
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 537
Момичета, някакви координати (тефон или адрес) дали не може да дадете на клиниката в Горна баня, моля ви!   bouquet
Това е тел. на регистратурата: 02/81 81 500, а това на кабинет №1, където се извършват прегледите: 02/81 81 520, ако както ти е писала др. майка може с предварително записване /за това не съм много сигурна/ Rolling Eyes. На "Ортомед" е: 02/ 81 81 782, но предполагам в сайта го има. Мисля, че само проф. Владимиров не работи с касата, а при д-р Алексиев се заплаща ехо-графското изследване, но в някоя др. тема майките бяха писали, че ако си вземеш направление /талон/, мисля беше 3 /три/А, не само 3 и ехо-графията е безплатна.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 899
Да благгодаря за темата!!!   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 380
Моля ви да ми кажете за ортопед в 25 п-ка в жк. "Младост".
Преди 2 седмици правихме катастрофа с детето #Crazy и док ни даде днес направление за ортопед, ни каза, 4е в 25 п-ка са много добри. Имате ли някой впредвид? newsm78

# 33
  • Мнения: 880
Моля ви,препоръчайте ми добър ортопед(не детски) някъде в центъра.Може и да не работи със здравна каса.

# 34
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Аз също ходих при д-р Н.Драганов и много съм доволна.Прегледа освен детето и мен.Палеца ми прещракваше просто да обясня.Бях ходила при ортопед Стоев който е дир.на санаториум за деца с изкривявания и той още "от вратата" ме прати на операция в окр.б.ца.Аз естествено не се съгласих.Драганов ми препоръче ръкавица шина която носих нон стоп 2 месеца и слава Богу се оправих.Затова мн.му благодаря  Hug

# 35
Здравейте ! Някой запознат ли е с "ангиолипом" в нашия случай е на крачето доло на сина ми.Това е мастна тъкан между кръвоносните съдове.Искам повече информация т.к. ни предстои операция в софия но още не е решено какъв лекар трябва да го оперира за да не стане някоя грешка, дали съдов хирург или ортопед ??? Знам че е рядко срещано  заболяване но ако някой знае или е запознат добре с това нека ми пише .
tgj2@abv.bg

# 36
Здравейте ! Някой запознат ли е с "ангиолипом" в нашия случай е на крачето доло на сина ми.Това е мастна тъкан между кръвоносните съдове.Искам повече информация т.к. ни предстои операция в софия но още не е решено какъв лекар трябва да го оперира за да не стане някоя грешка, дали съдов хирург или ортопед ??? Знам че е рядко срещано  заболяване но ако някой знае или е запознат добре с това нека ми пише .
tgj2@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт