по4ти 3 месеца с температура

  • 808
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Кажете ми моля възможно ли е по4ти 3 месеца да имаме Т от никнене на зъбки?Според педито и хомеопата е заради зъби ама толкова време??И ве4е му изялоха 2 кътни а пак с Т поддържа от 37 до 37.5 не е мн висока ама пак има а 4ета 4е отри4ат на много места Т да се вдига от никнене на зъбки.Имаме 10 зъб4ета.Ина4е цялостното му състояние е нормално весел играе смее се ако не измерим Т няма да разберем 4е има правихме на 3 пъти изследвания вси4ко е наред само малко нисък хемоглобин 98 което няма връзка с Т.Какво е мнението ви?Мерите ли когато никнат зъбки ако видимо няма такава?????Какво може да е ............Може ли да му навреди???

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
С големия се шашках и малко да ми се стори топъл,веднага му слагах термометъра Rolling Eyes,сега ако ми се стори малко топъл бебчо си казвам,"И да има Т,ще е малко"и въобще не му я меря,само ако имам по-сериозни съмнения и състоянието му е променено.
Мисля,че не е невъзможно да е от зъбките,щом е в тези граници.

# 2
  • Мнения: 3 146
А има ли фимоза? При някои деца се поддържа такава субфибрилна температура от леко възпаление вътре, ако кожичката не е освободена.

# 3
  • Мнения: 34
По принцип е възможна такава температура от зъбите,ама чак пък 3 месеца? При нас такава малка температура беше от уши.Нека направят по-обстоен преглед да изключат всичко друго.Четох някъде,че малките деца когато активно лудеят могат и да си повишат температурата до 37,5 без да са болни, ама как да повярваме? Ако можеш отиди и при друг педиатър за още едно мнение.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
По принцип температура до 37 се приема за нормална телесна температура.
До преди десетина години (докато бях млада и кръвта ми беше гореща Wink ) това беше нормалната ми температура

# 5
  • Мнения: 3 914
По принцип температура до 37 се приема за нормална телесна температура.
До преди десетина години (докато бях млада и кръвта ми беше гореща Wink ) това беше нормалната ми температура
На мен още ми е такава/температурата/,а вече не съм много млада Wink Hug

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 17:12 от Viki i mama

# 6
А урина изследвахте ли,обстойна микробиология.Ако не сте е възможно да има някой патогенен микроорганизъм,например e.coli и още мн.др. Изследвайте и фетус.

# 7
  • Мнения: 1 942
И според мен 3 месеца е несериозно от страна на педиатъра ви да приеме за нормално детето да поддържа такава температура  Rolling Eyes

Пили ли сте антибиотик за това време?

Защо не пуснеш едно запитване до Бърди?

А този хемоглубин лекаря ви какво препоръча за него?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Направете пълни изследвания на детето.От тях ще се разбере дали има някъква причина за температурата.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Първото, което и на мен ми идва на ум е пускането на една стерилна урина.

# 10
  • Мнения: 46
3 пъти сле правили пълни изследвания кръв урина стерилна урина веднъж,уж е наред вси4ко??кой е Бърди.Давах му антибиотик в на4алото защото той тогава се беше разболял ОСПЕКСИН,за хемоглубина пие Малтофер по 14 капки на ден,какво е фетус???От уши4ките му излиза пове4еко ушен секрет от нормалното по4ти от раждането му водихме го на двама ушни лекари и казаха 4е не еса възпалени а той наистина си ги 4еше но не го боли не реагира като го натисна...Какво може да е 4удя се какво да правя до София ли да го водим????????Ние сме от Бургас и 4акам завеждащатана децкото отделение да и свърши отпуската и при нея да го заведа,а ние го лекуваме предимно с хомеопатия и питахме хомеопата да не е нещо от лекарствата защото много 4есто му дава разли4ни,възможно ли е нещо да му навредим толкова време трябва да има някакъв възпалителен процес страх ме е.Благодаря ви

# 11
  • Мнения: 1 942
Бърди е лекар, който пише в здравния. Задай си въпроса ето тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206727.1520

А изледванията в една и съща лаборатория ли го правите?

След Оспексина Т имаше ли? /примерно след 5-я ден от приема/

Има ли промяна в Т-та сутрин и вечер?

# 12
  • Мнения: 46
да на едно място ги правихме,всеки ден е от 37,3 през деня 37,5 ве4ер.след антибиотика достигна тези стоиности Т тя му бе6е висока 38,9

# 13
  • Мнения: 526
Момичета моя син почти една година беше с Т 37.1 и ни казаха че било нормално, но все със запушен нос и нямаше апетит за 2г дете. Правихме изследвания и антибиограми, оказа се че на алергична почва правим ринити, овладяхме алергията и апетита се мърна и Т спадна.

# 14
  • Мнения: 46
Малкия няма нито запушен нос нито 4ервено гърло има апетит 4исти гърди4ки играе смее се ако не измериш Т няма да разбереш 4е изобщо има,какви изследвания правихте как установиха ренита,защото ние сме с атопи4ен дерматит,но сега няма обриви и се надявам никога да не излязат пове4е

Общи условия

Активация на акаунт