Колко време кърмихте?

  • 2 214
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 496
№1-18 дни... Sad
№2-4 месеца
№3-пак 4 месеца

# 46
  • Мнения: 678
4,5 месеца. И мисля, че е повече от достатъчно. Никога не бих кърмила след 6-тия месец, защото според мен тогава вече бебето трябва да яде по-твърда храна.  Не съжалявам, че не съм имала повече кърмаи изобшо мисълта да кърмя бебе със зъби в устата никога не ми е хрумвала.
хахахаха...това звучи като самоуспокоение...Браво на такива майки !
по темата-  кърмя 1 г 2 мес дете с цели 10 зъба в устата  Laughing Joy

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Кърмих 1година и 2 месеца  Peace . Синът ми сам се отби , ако небеше станало така сигурно още щях да кърмя   Joy

# 48
  • Мнения: 3 069
Големия - 7 месеца.
Средния нямаше и един месец.
С малкия ми спряха кърмата, защото пия лекарство и то до края на живота си и щяло да навреди на детенце.

# 49
  • София
  • Мнения: 275
Все още я кърмя, но нещата вървят към отказване от нейна страна!

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
6 месеца и половина   bouquet

# 51
Голямата дъщеря - 8 месеца, малката - 6.

# 52
  • Мнения: 313
За съжаление само шест месеца и половина- след първия ми цикъл млякото ми драстично намаля , а и се паднаха големите жеги- съвсем спря Sad

# 53
  • Мнения: 115
Големия - 9 мес. , а с малкия още се кърмим.

# 54
  • Мнения: 888
Каката- 8 месеца, а малката все още я кърмя и смятам да продължаваме в същия дух Party

# 55
  • Мнения: 439
година и седем месеца

# 56
  • Мнения: 5 401
Все още кърмя малкия, който е на 1г и 2 м.. Засега не мисля да спирам и искрено се надявам и бъдещите мами да се постараят..   bouquet

# 57
  • Мнения: 2 908
4 месеца.И не кърмих,а се цедих.Спрях поради множество проблеми, за които не познавам никоя майка която да има силата да пребори-поне тези които аз познавам.Има със сигурност-но за мен биха били садо-мазохистки.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
9 месеца.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 110
Един месец без дохранване и около 4 м. с дохранване. Все още сме така.

Общи условия

Активация на акаунт