От къде в София детски дрешки на ZARA или L.O.O.G?

  • 920
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 212
Ами това ми е питането - простете за невежеството  bowuu

# 1
  • Мнения: 1 212
М-да ...  Thinking сега видях, че в друга тема се споменава за две места - на бул."България" и в SKY центъра като локации за ЗАРА, но отзивите не са много добри....
Значи питам за други евентуални " находища"  Wink

# 2
  • around the world
  • Мнения: 651
М-да ...  Thinking сега видях, че в друга тема се споменава за две места - на бул."България" и в SKY центъра като локации за ЗАРА, но отзивите не са много добри....
Значи питам за други евентуални " находища"  Wink
[/quote
Ангел Кънчев 26 вече е Z Outlet, но само  Kids и е доста добре зареден.

# 3
  • around the world
  • Мнения: 651
Ами това ми е питането - простете за невежеството  bowuu
А ако някой зная от къде могат да се купят дрешко  L.O.O.G и нас много ни интересуват.
А иначе лятото имаше разни неща на  ZARA в Кондор в Младост и в другото им магазинче на Ситняково,но панталончето беше около 37-40 лв. и то тъничко лятно и ми се видя малко скъпо.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 028
loog i exit сйм виждала в един безистен на Витошка е магазинчето..ако  вървиш посока към ндк е на левия тротоар

# 5
  • around the world
  • Мнения: 651
loog i exit сйм виждала в един безистен на Витошка е магазинчето..ако  вървиш посока към ндк е на левия тротоар
в коя част на Витошка се пада това?  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 44 028
уфф ми май по средата между съдебна и ндк....има манекени момче и момиче извадени на витошка...там има и др магаинчета....може би е малко по-близо до ндк...

# 7
  • around the world
  • Мнения: 651
уфф ми май по средата между съдебна и ндк....има манекени момче и момиче извадени на витошка...там има и др магаинчета....може би е малко по-близо до ндк...
Мерсу много...ще се опитам да го намеря Simple Smile

# 8
  • Мнения: 110
loog i exit сйм виждала в един безистен на Витошка е магазинчето..ако  вървиш посока към ндк е на левия тротоар
това е бившата "хавана"

Общи условия

Активация на акаунт