Обичате ли да се гримирате - част 7

  • 12 546
  • 344
  •   1
Отговори
# 30
Доста изкуствно,но грима е хубав,ти също Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 563
N_A_N и на мен мн ми харесваш  Hug

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Е, айде сега, изкуствено неизкуствено си е друго да се направим на кинозвезди  Flutter
Аз някой път така си преправям снимките(даже и по-слаба се научих да се правя) та по някое време чак започнах да си вярвам, че изглеждам толкоз добре Joy
Е, някой ден ни пусни и естествена снимка все пак, сигурна съм, че пак си хубавица и без фотошоп Wink

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Сега се разрових в снимките си и намерих една яка снимка барната с ФШ, ама само фона и цвета на косата е сменен, и кожата е порцеланова де, но гримът и тялото барабар с напиращото да скъса копчетата шкембенце си е мое Laughing
Поне на крака го догаждам ако не друго Mr. Green

# 34
Ауу,царица си на тез програмки.

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ехее, Валката, супер си там на пирамидите Flutter

Ето ме с ежедневен грим и без ФШ Wink:



Черен молив, спирала и гланц за устни /тук съм забравила да си подчертая веждите и седят малко бледи Confused/. Когато имам време, се рисувам повече - за ужас на мъжо Mr. Green Прави ми удоволствие и някак ме успокоява Thinking

Ама хайде и другите пуснете по някоя снимчица, да има за какво да поклюкарстваме Wink

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Може и с наште снимки да се направи "преди и след" защото колкото и да сме си хубави ествествени разликата е фрапираща като се понагласим и разкрасим малко с ФШ Wink
Само не се научих да се гримирам с ФШ и засега успявам само цвета на червилото да сменям.

N_A_N, екстра си и с лекичък грим. Аз без грим съм ужасна- едни безцветни и рошави вежди имам, миглите направо все едно пък ги нямам, абе бозава работа Sad

Хайде някой да пуска снимки, че ние с Нан превзехме темата- аз тук повече вися напоследък отколкото в отчетните...

# 37
  • Мнения: 1 941
А как викаш по-слаба да се напраи човек?

# 38
  • Мнения: 10 758
А как викаш по-слаба да се напраи човек?
Това силно ме вълнува и мен Praynig

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ей сега ще ви предам един бърз урок Grinning
Значи отваряте ФШ, в менюто горе - Filter- Liqufy- Turbulence Tool(това на вълничките)- Там вече си нагласяте отстрани големината на кръга(не знам как му се вика) и ако сбъркате триете с Reconstruct Tool и опитвате пак Wink

# 40
  • Мнения: 4 151
Здравейте.

Може ли да ми препоръчате някакви сайтове за съвсем начинаещи в грима?
Трябва да сразя съпруга си, отслабвам, купувам дрехи и сега съм решила да се насоча и към грима. Не мога да се гримирам и обикновено съм само с кафяво и бежаво - за да не се вижда.

# 41
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз като предния пост, искам да ви помоля за някакви линкове за гримчета Praynig. Даже може да се пусне и отделна тема, напр. "Бързи уроци за гримиране". В нея да има линкове, клипчета, обяснения, снимки....предполагам на много от четящите тук ще им е интересно, а и от полза също!
Апелирам най-вече към по-компетентните, напр. Джесмин Laughing. Peace

# 42
  • Мнения: 254
http://www.squidoo.com/makeup-tutorials/
Това може да свърши работа

# 43
  • Мнения: 1 318
Аз сама съм се учила да се гримирам по максимата - малкото е много.
Подчертавам или само очи, или само устни, никога и двете. Но нямам нужда от много грим... честно казано - домързява ме да се гримирам.

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Съжалявам но не сложих мои снимки с опушения грим , защото комшито го няма . Тази жена къде се покри незнам , забравих и физиономията  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт