Цветна бременност или нещо друго

  • 594
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
здравейте имам едно запитване. Не мога да разбера какво става с мен. миналия месец ми закъсня с 25 дена отидох на лекар и ми каза че имам киста и затова ми е закъсняло така. до тук добре на следващия ден ми доиде (22.08) М. ми беше нормална. спрямо тази дата и овулационен календар от един саит се оказа 4е от 05.09 до 09.09 били най-подходящи за забраменяване. аз много от тези не6та не разбирам, но то4но в този период с приятеля ми не се пазихме   Embarassed . и на 16.09 ми зацапа кафяво те4ение , което продължава вече 4 дена и през всички дни е много слабо и кафяво дори си карам на всекидневни превръзки. а е с няколко дена по рано от минструацията ми,която обикновено ми закъснява. 
дали вси4ко това е от кистата или е цветна бременност.   newsm78

# 1
  • Мнения: 3 478
Едва ли тук някой ще може да ти отговори точно на този ти въпрос. Мисля че е време да идеш пак при гинеколога си. А за кистата правиха ли ти нещо или чакаш сама да изчезне?

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Най-лесния вариант е да си направиш един тест, но най-добре на въпросите ти ще отговори гинеколог Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 079
Тест и после лекар, независимо от резултата! Peace

# 4
  • Мнения: 3
ami testa e otricatelen , no na moq poznata sa6to be6e otricatelen a be6e bremenna v deistvitelnost. dali e rano vse o6te za da ot4ete bremenost. 4etoh 4e pri cvatnata brem. lipsvalo sasireci v menstr. , e pri men lipsvat takiva , 6te po4akam o6te malko i pak 6te si napravq test

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Нищо, че теста е бил отрицателен отиди на лекар  Peace

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Когато теста е отрицателен, има възможност за грешка. Най-добре да се посъветваш с лекар!

# 7
  • Мнения: 474
И с тест и без него - най-доброто решение е вагинален ехограф!  Peace

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
лекар  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт