Маминият пикльо, малко оплакване :(!

  • 2 148
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Защо ли всичко това ми е толкова познато  #Crazy  !?!А какво ставане и сядане почва,когато сме на гости заради пускането на   smile3550 водата,ако въобще влезем в тоалетната-пред нея вече вика Stuck Out Tongue Winking Eye "Мииии.. Пачо  няма пиш...." af

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Позната история.  Grinning
този номер с пишкането беше запазена марка на нашата кака- ех, това дете...като ходим в заведение и почне да и доскучава се сеща за така забавната тоалетна. При нея кефа е пускането на водата, църкането на течно сапунче и качването върху кошчето, за да стигне мивката.

Биги, няма да се шашкаш- веселба да става!  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 244
rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo
Много сладка история. Да не забравя да вметна че и вица беше сладък
На мен сала Богу тия номера ми се разминаха - моята не ми е правила такива номерца
Сега чакам синковеца какви ще ми ги спрята това лято, че мисля да му свалям памперса след месец (дневния де)

# 18
  • Мнения: 6 243
Цитат на: big mama
Това ме падсеща за вица за жената, която оженила синът и дъщерята и после се заоплаквала "Дъщерята какъв мъж си намери, чисти готви, пазарува, на ръце я носи, но синът страшни проблеми с жена си има, не го оставя на мира вещицата-само го кара да чисти, да готви, да пазарува" Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
 Май и мен това ме чака Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

И менееееееее (за тебе баба, сине, за мене тъща!)
А има и един период с търкалянето по земята. Приятелите ни помнят епизоди от търкалянията на Ивайло - по центъра в Стара Загора, в Хисаря, по морето... Особено за тези без деца към момента гледката е незабравима Mr. Green Вие минахте ли го?

# 19
  • Мнения: 2 792
Цитат на: sladka hapka

А има и един период с търкалянето по земята. Приятелите ни помнят епизоди от търкалянията на Ивайло - по центъра в Стара Загора, в Хисаря, по морето... Особено за тези без деца към момента гледката е незабравима Mr. Green Вие минахте ли го?

 Ама разбира се, да не сме будали да пропуснем Twisted Evil.Това му беше номера за миналата година, както си ходим той се затръшква за нещо и ми виси на ръката, виси така че краката му запират, а то детето едричко 20 кг. живо тегло Mr. Green Нали е рачешка драматична натура, всичко беше гарнирано с необходимата доза  емоция , реве и крещи "Боли ме гърбааааа" или "Боли ме коремааа",  това да ме мотивира да му купя бонбони Wink , детска логика.
  Аз го оставях да полегне на земята и си продължавах, що критични погледи съм събирала #Crazy , а съществото делово се изправяше, изтупваше и ме настигаше  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 562
Цитат на: big mama
...  Аз го оставях да полегне на земята и си продължавах, що критични погледи съм събирала #Crazy , а съществото делово се изправяше, изтупваше и ме настигаше  Mr. Green

Миналата седмица в центърна на Хасково, 12-12.30 народ (гъз до гъз и до гъза пак гъз Mr. Green ) съкровището на мама не иска да излезе от магазин за детски обувки - пищи, ама взима едни високи - не остана човек, който да не се обърне да погледне  #Shocked още ме е срам да се поява в центъра с нея Embarassed ще ни разпознаят  #Silly

# 21
  • Мнения: 1 278
Извинявай, big mama, ама и аз не мога да не се посмея на тая работа. Още повече като се има предвид това, че в подписа ти пише: Момчил - 09.07.2001, а при мен е: Александър - 14.07.2001. Мдааа...  Laughing  Laughing  Laughing  Особено тая част:
Цитат на: big mama
може 24 часа в денонощието да общува с теб, второ всеки зададен въпрос се повтаря и по третва и човек трябва да съумее да отговори с необходимата скорост, защото може да се обиди или разсърди, понеже е един чувствителен рак и се обижда ако не го слушаш  


С глас се смея, повярвай ми!!! И аз онзи ден му казах на моя обидчив рак:
"Маменце, нали вече ме пита 7 пъти, защо ми е толкова голям коремът и аз 7 пъти ти казах, че бебето вече много е порастнало и затова?"
"Ами да", отговаря и завърта замислено големите си рачешки очи.
"Да не би да искаш да ме питаш и нещо друго?"
Мълчание, небрежно се завърта и извънредно важното лилаво автомобилче започва да учатства в някакво състезание. След минутка:
"Мамо, а ти като акаш, изакваш ли го бебето?" Ето къде било ключето от бараката...  Laughing  Laughing
"Не, мамо, бебетата не се изакват, бебетата се раждат" отговарям и млъквам небрежно. Количката отново влиза в бясно състезание със себеподобните си. След малко:
"Мамо, то през дупето ли излиза?"
"Не", отговарям, "излиза през един специален отвор, който жените имат" Този отговор изглежда напълно го удовлетвори засега, но разказаният току-що репертоар се повтаря всеки ден около осем пъти  Laughing  Laughing  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 39 758
разсмяхте ме Simple Smile Дияна е малко по-голяма от вашите юнаци - 08.02.2001
Добре е да знам още от сега какви въпроси ще ми задава Simple Smile

# 23
  • Мнения: 372
Цитат на: big mama
За Момчил, става въпрос. Това момче, ще ме побърка някой ден, едно на ръка, че е особено контактен, т.е. може 24 часа в денонощието да общува с теб, второ всеки зададен въпрос се повтаря и по третва и човек трябва да съумее да отговори с необходимата скорост, защото може да се обиди или разсърди, понеже е един чувствителен рак и се обижда ако не го слушаш Imp

Абе,ти сигурна ли си че е за твоя Момчил.Аз помислих,че е за моя Яни/07.07.2001/ Grinning

# 24
  • Мнения: 1 278
Цитат на: givka
Абе,ти сигурна ли си че е за твоя Момчил.Аз помислих,че е за моя Яни/07.07.2001/ Grinning


Много мислещи станахме тук  Laughing  Laughing  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 332
Хехе, явно много се забавлява момчето като те гледа как се притесняваш  Grinning . Мился, че го прави нарочно, за да те провокира - нещо съвсем обичайно при децата. Търпение му е майката! Simple Smile))
Иначе и Йоана обича да пита едно нещо 4-5 пъти - нали ви е набор Simple Smile). Добре поне че не е "чувствителен рак"! Но пък е "чувствителна дева" Wink.

# 26
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Demetra

"Маменце, нали вече ме пита 7 пъти, защо ми е толкова голям коремът и аз 7 пъти ти казах, че бебето вече много е порастнало и затова?"

  Много готино Grinning , Момчил всеки път, като ме гледа на снимките с бременния корем, авторитетно заявява "Тук съм ти в гърба", може би 200пъти съм му обяснила, че  бебето е в корема на майката Laughing
Цитат на: givka
Абе,ти сигурна ли си че е за твоя Момчил.Аз помислих,че е за моя Яни/07.07.2001/ Grinning

  Както се кзваше в една реклама "Събрахме се" Wink.Ех тези раци, напрово ще ме накарат да повярвам в зодии, а аз по-принцип съм Тома Неверни, големи чаровни сладурковци са, с едни чувствителни душички. Така преживяват всичко, че ти се къса сърцето, само като им се скараш Rolling Eyes .
  Димана е спокойна и уравновесена (везничка) и сблъсъка с една толкова лесно ранима и артистична душа е нещо съвсем ново за мен Laughing, но си признавам, че ми е доста забавно Wink

# 27
  • Мнения: 2 792
Деметра, да знаеш и аз стискам с тебе Wink, много ме радваш с тези 3 дечица, дано всичко мине нормално и когато трябва Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 278
Благодаря ти, биг мама!  Heart Eyes

Апропо, и аз съм "спокойна и уравновесена везничка", обаче недей да се лъжеш! Хич даже не сме такива вътрешно. Или по-скоро сме точно като кантарите. Като сме в равновесие, сме в равновесие, но заклатим ли се - то са едни крайности, докато пак се уравновесим...  Wink  Laughing

Росенце, ще потвърдиш ли, миличка??  Stuck Out Tongue

# 29
  • Мнения: 2 332
Ооо, да, така е, ей Богу! Но пък като сме спокойни, сме спокойни!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт