Приказният свят на нашите деца!

  • 1 594
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
А защо искате децата ви да имат като вашето детство?

Хем си права, хем не съвсем. Децата и пред 30г. и сега все са си деца. Искат да лудеят, играят щуреят на воля. А най-големия кеф е, когато задружно сътворят беля. Mr. Green Нищо, че после ще изядат боя или конското, да ама после като седнат да си разправят........

................. 5 автобусни спирки пеша , само защото детето сега е мечка.......

 Joy Joy Joy

Не знам, обаче със сигурност ще сте голяма атракция за твой ужас. Но пък "мечката" ще обере овациите. Mr. Green

# 31
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Иска ми се разбира се да мога да дам на нашият син това наше приказно детство и мисля, че успявам Peace
Обичаме локвите и чакаме с нетърпение дъжда - купих и специално ботушки с които да джапа на воля.Когато има локви излизаме специално за да джапаме и настава една голяма врява...
Лошо, не лошо кършим си клонки от джанките и си яздим кончета...или пък просто тичаме в галоп като както казва нашият син "Тон бебе"/не може да казва "к"/ или просто с клонката пляска ли пляска в локвата.....
Също така скачаме като зайчета из цялата къща и ооооо не пропускаме и леглото - "Мама Яни иска стача" и започва едно лудо скачане Joy Joy Joy
Рисуваме навсякъде където можем, даже балкона сме го измазали с гипс за да може да си драска калпазанчо Heart Eyes
И да, teo7777 наистина е много хубаво когато се смееш през неговата призма за смешно и видиш как той още повече се захласва и те гледа игриво с блеснали очички и едва ли не чака ти да се засмееш за да се засмее и то Joy Joy Joy

А иначе на мен ми липсват игрите на Блейк, прескачането на огради, хвърлянето на вода, домати, яйца....... през балкона и подивели бабки да се карат и в същото време да ти се радват какъв си бандит.Липса ми и кражбата на картофи от дома за да ги печем уж тайно от родителското тяло, а то смрад, та смрад като се прибереш, че и целия си в чернилка и как майка ми ме пляскоти и в същото време ме къпе и ме пита вкусни ли бяха hahaha Joy

Еееех детство мое......
Дано успея и на моят син да дам малък къс поне.....

# 32
  • София
  • Мнения: 4 867
Каквото и детство да имат, искам децата ми да го изживеят с усещането за безкрайност, безграничност и вълшебство!
И след години също като нас да си мислят, че тяхното детство е било най-прекрасното!

И благодаря на мама, че продаде софийския си апартамент и си купи къща в едно селце, където децата ми да прекарват ваканциите си! (Друг е въпросът, че изкара там едва две години, но знам, че ще се върне.)

# 33
  • Мнения: 1 134
Защо трябва дъщеря ми да боядисва истински, бял заек, за да престане да бъде скучен; да боде приятелките на майка си със стерилни игли; да яде ледени висулки, за да прилича на мен, като може да: събира червеи в шепа, да целува питон, да шляпа с майка си в локвите и да плюе по спрелите на тротоара коли?!? Mr. Green
Всяко детство е щастливо и безгрижно, когато е изпълнено с любов, независимо в коя епоха се развива. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 3 835
Липса ми и кражбата на картофи от дома за да ги печем уж тайно от родителското тяло, а то смрад, та смрад като се прибереш, че и целия си в чернилка и как майка ми ме пляскоти и в същото време ме къпе и ме пита вкусни ли бяха hahaha Joy

Ами какво да те прави, тъй и тъй си се орезилила, барем поне да е имало за какво. Ох, разсмя ме. Joy Joy Joy

# 35
  • DE
  • Мнения: 967
Все още нямам дете, но един ден като имам, искам то да може да почувства спокойствието на детството, което аз съм чувствала.
Горещо спокойно лято. По цял ден игри на вън, само баба се показва на балкона от време на време да ме наблюдава.
Или зимата - сняг до кръста. С дядо излизаме специално да газим в преспите!

# 36
  • София
  • Мнения: 397
Та като говорим за приказен свят,се сетих и за света на приказките,колко истински звучаха тези на плочите например и защо сегашните ги правят толкова лигави,изопачени и претупани?Е не мога да намеря свестни приказки на запис и това си е!Царят от "Малкият Мук" се хили като идиот и заеква,Снежанка не е пълния вариант/с гребенчето и връзките/,за озвучението й пък да не говорим,или някой си мрънка под носа или крещи...какво е това бе хора?И детето почва да имитира тези простотии!

# 37
  • Мнения: 3 835
Weinacht, аз купувам книжките на Егмонт, които са с дискове. Според мен и книжкате са много добре илюстрирани и приказките ми харесват как ги разказват. Hug

Общи условия

Активация на акаунт