Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко - награда за мама и татко!

  • 10 174
  • 312
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Заглавието е на ЛУРДЕС

         



  През Април бебчета очакват 79 мами    

1 Април
                                                                                                  newsm32 Stefania,Пловдив   
                                                                                                  newsm32 Пролетната фея,39г,трето
                                                                                                  newsm32 kalli, София, второ
                                                                                                  newsm32 brani_1
                                                                                                  newsm32 marina_77_, София, 30г, второ
2 Април
                                                                                                  newsm32 bbub, София
3 Април
                                                                                                   newsm32 pinit,Плевен,второ
                                                                                                   newsm32 jul, Пловдив, второ
4 Април
                                                                                                   newsm32 hrisi-pisi, София, 25г, първо
                                                                                                   newsm32 Ronijel,Пловдив
                                                                                                   newsm32 pepa ilkova,Пловдив,второ
5 Април
                                                                                                   newsm32 Bibobibo, първо
                                                                                                   newsm32 suzydag, Балчик, първо
6 Април
                                                                                                   newsm32 Фъстък, Пловдив, второ
7 Април
                                                                                                    newsm32 expecting, 30г, първо
                                                                                                    newsm32 Lara1, Пловдив
8 Април
             
                                                                                                    newsm32 Bezmerna,София,второ
                                                                                                    newsm32 Goldie,Бургас,27г,второ
                                                                                                    newsm32 Maya_IT,София,24г.,първо
                                                                                                    newsm32 SUNI 22,Русе
                                                                                                    newsm32 ЛУРДЕС, 26г, първо
                                                                                                    newsm32 pkt, Враца, второ
9 Април
                                                                                                    newsm32 aynav,второ
                                                                                                    newsm32 Marinela flo,Гърция, второ
                                                                                                    newsm32 roska ps,
                                                                                                    newsm32 SLADKA MAMA, София, 31г.,второ
                                                                                                    newsm32 assya20,Capetown
10 Април
                                                                                                     newsm32 лорелай, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 koteto7975,второ
                                                                                                     newsm32 Емма
12 Април
                                                                                                     newsm32 mona77,София,второ
                                                                                                     newsm32 maiani, София,второ
                                                                                                     newsm32 stefinka, Габрово   
                                                                                                     newsm32 Milenni, Димитровград, второ
13 Април
                                                                                                     newsm32 annilein
                                                                                                     newsm32 Марла, София
                                                                                                     newsm32 anima3x, София, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 newsm32 kit kat
                                                                                                     newsm32 pisanka-sladuranka, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 Mirror
14 Април
                                                                                                     newsm32 ritka,София, 30г, второ
                                                                                                     newsm32 Aquariel, София, първо
                                                                                                     newsm32 Elcho, 29г, първо
15 Април
                                                                                                     newsm32 newsm32 *vera
                                                                                                     newsm32 newsm32 zaki
                                                                                                     newsm32 wonderful, второ
                                                                                                     newsm32 Kudravelka, София, първо
16 Април
                                                                                                     newsm32 mariabella, София, първо
17 Април
                                                                                                     newsm32 musito, Стара Загора, първо
                                                                                                     newsm32 Reola, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 t_ilieva, София, второ
18 Април
                                                                                                     newsm32 Tiffany,София,първо
                                                                                                     newsm32 Мани-маани, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 tedi_ip, Варна, 27г, второ
19 Април
                                                                                                     newsm32 Ясмина,Варна,35г.,трето
20 Април
                               
                                                                                                    newsm32 Darko_J
                                                                                                    newsm32 veni-b, Пловдив, трето
21 Април
                                                                                                     newsm32 asja,Пловдив,29г.,първо
                                                                                                     newsm32 milenag,София, 34г.,второ
                                                                                                     newsm32 doly_dog, първо
                                                                                                     newsm32 desita79, 28г., първо

22 Април
                                                                                                     newsm32 Дона,София, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 Miriel, Плевен, второ
                                                                                                     newsm32 reiana
23 Април
                                                                                                     newsm32 ven_j, Бургас
24 Април
                                                                                                     newsm32 КРИСИ,Плевен,31г.,второ
                                                                                                     newsm32 TeliT, София
25 Април
                                                                                                      newsm32 koketka, Попово, второ
26 Април
                                                                                                      newsm32 baraborka, Попово, 26г.,второ
27 Април
                                                                                                      newsm32 msbilt, второ
   
28 Април
                                                                                                      newsm32 Asaly
29 Април
                                                                                                      newsm32 Awake, София, 32г., второ
                                                                                                      newsm32 hrispi, София

1 Май
                                                                                                      newsm32 Tikvichka, 33г., първо
                                                                                                      newsm32 Haliotis, Варна, второ

Мами с неизвестен термин:


bubinka79   28г.   първо   
desitas         второ   
mamaioio         второ   
fusa
more_      
maria_t
         


Потребител:aprilki2008
Парола:2008


Полезни връзки
pacifier Календар на бременността по седмици
pacifier Размери на бебето по седмици
pacifier Изчисляване на пола на бебето
pacifier Формула за пола на детето
pacifier Китайска таблица за предвиждане пола на бебето
pacifier Генериране на календар на бременността по дни
pacifier Снимки от ултразвук през различните седмици на бременността
pacifier Клипчета на Discovery
pacifier Прегледи и изследвания по време на бременността
pacifier Референтни граници на кръв и урина
pacifier Програма "Майчино здравеопазване" по ЗК
pacifier Хранене през бременността
pacifier Бременност и повръщане
pacifier Здравословни проблеми по време на бременността

Линкове към предишни теми


Предложения за нови теми
Мами АПРИЛки, стисакме си палци за пълни люлки – hrisi-pisi
Симптоми(те) показват вече: АПРИЛ ще имаме човечe - Ясмина
Съмнение веч не остана. АПРИЛ ще съм аз горда мама – Ясмина
Април е толкова далече, но ние не се отчайваме и чакаме човече. - pepa_ilkova
Априлчетата се роят, а мамите им се суетят. - pepa_ilkova
Хайде мами, тук кликнете, ако през Април чакате човече! - pepa_ilkova
Априлски мами форума следят, а бебетата в коремите им растат - pepa_ilkova
Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят! - ven_j

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 17:53 от Ясмина

# 1
  • Мнения: 167
Здравейте.Пу запис.

Ясмина много ни е хубава темичката.Благодаря ти за труда и усърдието.

Аз тази сутрин се чувствам малко по -добре. Дано да не ме боли вече глава,че е ужасно.

Добре дошли на новите мами.Много априлки. Hug

Аз ще си правя изследванията по ЗК в понеделник.Те ще ми важат и  за серклажа.

Приятен ден от мен.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 09:47 от SLADKA MAMA

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Привет и от мен,

SLADKA MAMA - стискам палци всичко да наред. В коя седмица ще ти правят серклажа?

Още не съм се регистрирала по ЗК. Смятам като вляза в 12-та г.с., т.е. след 2 седмици

Слънчево настроение желая на всички мами, макар че навън времето е брррр...

Весел ден!   bouquet

# 3
  • Мнения: 167
Серклажа ще ми го правят в края на 14 началото на 15 г.с.

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 571
Запис и от мен. Ясмина и този път темичката ни е супер, Благодаря ти за което  Hug

# 5
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен. До сега четох старата тема и гледам че доста страдат от безсъние. И аз съм така, а определено през първата бременност не си спомням такова нещо. Гадното е че на другия ден съм като парцал на работа. Мисля да си взема 1 седмица болничен през октомври за да си почина малко.  Simple Smile
А корема ми е страшно подут, четох в една книга че втората и следващите бременности личат много по-рано, защото коремните мускули са по-отпуснати. Май има нещо вярно в това.  Simple Smile

Весел ден на всички въпреки мрачното време.  Grinning

# 6
  • Мнения: 194
Много хубава тема, Ясмина! Поздравления!
Аз също не мога да спя нощем, вече седмица съм така. Ей сега ми се спиии.
Тия дни ми се ядат овесени ядки( цяло лято не съм се сещала за тях), хапвам ги заляти с прясно мляко, стафиди и сурови тиквени семки. Вчера закусвах със сурово кашу. Май предпочитам ядките пред сготвената храна.
Хубав ден!

# 7
  • Мнения: 172
Здравейте и от мен в новата тема! Това с корема го забелязах и аз - това ми е втора бременност и в 7 седмица вече ми личи! Първия път чак в 4 месец ми пролича. Иначе си спя нормално (поне засега). Лека работа на работещите бъдещи мами!

# 8
  • Мнения: 25
Здравеите мили мами!хубава ни е новата темичка! Laughing
днес ви пожелавам по малко неразположения и повече усмивки и радостни моменти! На мен днес ми предстои да си проъчвам поканите за сватбата вчера си намерих много готин текст много е весел! Joy
приятен ден на всички мами! Hug   bouquet

# 9
  • Мнения: 865
да се запишем и ние в новата темичка.поздравления за нея  bouquet.аз все още се спасявам от гаденето и т.н.-само гледам да се наспивам.обаче хапвам сладко като за световно,за разлика от предишния пъ,когато до 4-тия месец не хапнах. Embarassedкоремът ми май си личи или по-скоро не се е прибрал от предишния път. Crossing Armsвечер спя като къпана с едно събуждане за тоалетната.-а Дари спи по цяла нощ и поне не се будя и заради нея Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 371
Записвам се и аз в новата тема. Ясмина това е за теб   bouquet    love001 че все хубави темички правиш. Приятен ден на всички мами и никакво прилошаване  Naughty

# 11
  • Мнения: 410
ясмина благодаря ти за хубавата тема  bouquet.днес се надух с пълна купа макарони Joy.лек ден и поздрави от слънчева афика-при на идва лятото........ Wink

# 12
  • Мнения: 6 713
Привет и мен милички Hug Ясмина, темичката ни е прекрасна-както винаги, благодаря ти newsm10 smile3525

Относно коремчето - и на мен вече ми личи мъничко. Тази нощ съм заспала чак в 1-2 часа, бях  Shocked с ей такива очи, защото легнах следобеда да спя и чак в седем се събудих, после как няма да се въртя Grinning

Манджи и аз не мога и да помириша още (с мааалки изключения Wink), а като видя месо -  Sick.

ася20, и аз си похапвам макаронки, добре ми идват Crazy

Лек ден на всички и добре дошли на всички нови мами  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 531
И мен ме гони безсъние - 2-3 поредни нощи се будя към 2 ч и будувам по 2 ч. А корема определено доста ми личи, вече ми отесняха и широките дрехи  Sick , а тези които ми бяха точни ми отесняха още преди да разбера че съм бременна  Embarassed

# 14
  • Мнения: 121
Не мога да се оплача от трудности при спането. Спа по 9 часа, но мога и повече! Simple Smile
Скоро в 11 г.с. ще вляза, но прилошаването не спира! Днес станах, всичко беше ОК и тъкмо си обух обувките да тръгвам на работа и като ме напъна, едва се докопах до тоалетната да върна чая, който бях изпила сутринта. После се почуствах по-добре и без проблеми дойдох на работа, но сега пак ми е лошо... На мен не ми се ядат макарони, ама никак. И хляб не ми си яде. Вчера хапнах сандвичи с крема сирене. Но днес ми прилошава само като си спомня. Писна ми вече! Искам си предишния живот!!!
hrispi, шапка ти свалям, че сега сватба организираш!!

Общи условия

Активация на акаунт