Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 252
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 4 392
Много сте изписали..
Вече забравих, какво щях да казвам..
Имам главоцеп от два дни, който не ми минава, дори след като съм се наспала. Shocked Това никога не е било...

Анджелина, това са гумени формички за лед от магазин за един лев.  Grinning
Използвах и една пеперуда и едно сърце (пластмасови формички за курабии), но е хамалогия. Трябва да търсиш подходяща подложка, топлоустойчива ,която да прилепва добре.
Търся си подходящи калъпи с коледни мотиви.. Трябва да взема мерки отсега за коледния базар. Някой ако види някъде такива , да свирка.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 16:08 от Amarena

# 1 201
  • Мнения: 2 891

gergi, отвори ми се цяла седмица. Лягахме си в 21ч.  Mr. Green , за да се наспим!


jj okocha, я моля те, ми поясни какво имаш предвид, че не схванах нещо. newsm78

Утре сутрин мъжът ми заминава за София, тази вечер ще закараме детето при майка ми и аз оставам сама утре и в събота...Почвам да се чудя какво ще правя толкова време.

Че имах цяла седмица волна програма, без дете и ангажименти  Grinning

# 1 202
  • Мнения: 4 392
Снощи в 3.30 се хилих като идиот на това от темата на Ксения. Представям си, К. как го е преживяла..

Цитат
Сложи чинийка за отпадъци, сервирай в достатъчно големи чинии, за да не си изблъсква храната на покривката, поднасяй ястията направо подредени в чинията, без да е необходимо да са наредени няколкото чинии една под друга... и така си облекчи поне да не се дразниш непрекъснато.
Имам чичо, известен учен, прекарал живота си по конференции, симпозиуми, коктейли, вечери и т.н. по света и у нас. Беше изчел томове литература за етикета при хранене, при прием и т.н. Та този човек разказваше, че като се прибере в къщи, най-голямо удоволствие изпитва, да си постеле вестник, да си нареже домат, диня, сирене и да яде с ръце. Динята ядял направо от резена и плювал семките върху вестника. Така разтоварвал напрежението. Като идваше у майка ми на гости искаше да седи в кухнята, опитваше направо от тавата яденето, на масата имаше мушама и той не даваше да се слага покривка. И същевременно разказваше на какви изискани и луксозни места е бил, с кого е говорил, какви забележителности и нрави има съответната страна. Направо не беше за вярване да го гледаш как яде като свиня у нас и разказва примерно за някой супер изискан прием.
Е, този ми вуйчо никога не се промени. Вече е на към 80 год., спомените му са повече от увлекателни, но яденето на вестник си му е любимо.
Ако и за мъж ти любимите му подложки и хвърлянето на пакетчето чай на масата са начин да разтоварва стреса... може би трябва много внимателно да действаш. Нали не искаш да ходи у майка си, за да си "почива" от теб?
 

Вълчо, не ме отчайвай, че кестените ми са мутанти. Достатъчно съм се отчаяла по екологичния въпрос. Sad

# 1 203
  • Мнения: 2 070
Седя си в градинката с детето, лафя с тоя оня и изведнъж гледам, че бабите са повече от майките... Стачка викам си... А какво ще стане ако бабите обявят стачка. А какви ли ще са исканията им. 100% увеличение на уважението и признанието, всяко първо внуче кръстено на бабата, спокойствие по време на сериала, пълно позволение да навлича внучето колкото си иска и пълно разрешение да не чука на вратата на спалнята ви, пържени мекици, филии и палачинки по сто пъти на ден... Хм, викам си, я по-добре учителите и градините да стачкуват, че не се знае до къде ще ни докара стачката на ОББ-то /Обединени Български Баби/...

# 1 204
  • Мнения: 4 392
Обединени Български Баби Joy
Опазил Господ! ooooh!

# 1 205
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха, Деси, страшно ще е!

# 1 206
  • Мнения: 2 070
И на мен не ми се дават 7 лв. Еее, ако бях сега на работа - всички списания пред мен, чета и се правя, че правя медия мониторинг...Като го прочетете кажете как е, може да ги прежаля парите.

Ония дето орязаха кестените по улицата днес са идвали и сложили чучур. Вчера една съседка ги видяла, че се опитват да го скрият и се кикотели нещо си и им се скарала, казала, че ако не дойдат да сложат нов ще свидетелства в наша полза в общината. голям смях. полицаят продължавал да се прави на интересен..

Знаете ли какво хапвам сега. Едни сладки дето ги правехме като деца, ме даже май и в детската градина - намачкани бисквити, орехи и малко захар и масло. Снощи мама и Яна ме изненадаха, мн се забавлявало детето докато мачкало. Пък аз докато ям.

Бивш колега току що ме прецака, прати ми някакъв линк с едни дядовци педераси в някаква баня...Сега не иска да се затвори и мига психарски, постоянно се затваря и отваря, а колегата се хили.

# 1 207
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Това пък какво е newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226885.0

# 1 208
  • Мнения: 516
Споделям : Аз съм много лош човек. Ако някой е имал симпатии към мен, нека се раздели с тях.  Sad

# 1 209
  • Мнения: 2 891
Споделям : Аз съм много лош човек. Ако някой е имал симпатии към мен, нека се раздели с тях.  Sad

Дона Флор, какво стана? Казвай, да помагаме!

# 1 210
  • в Низината
  • Мнения: 705
Споделям : Аз съм много лош човек. Ако някой е имал симпатии към мен, нека се раздели с тях.  Sad

По-подробно, моля, моля!

# 1 211
  • Мнения: 516
Уф. Имам нова колежка, която принципно не ме кефи. Освен по манталитет и възпитание и по това, че от втората седмица яко се опитва да ме действа. Днес и се разбучах по грозен начин пред странични хора. От друга страна всички сме били нови някога. Сега ми е гадно, че позволявам да ме изкарват от нерви и се държа откровено неприятно . Споделих. Простете!

# 1 212
  • Мнения: 2 891
Не се чувствай виновна. Това, че е нова, не и дава право да те работи.

# 1 213
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Доньо, стига де. Случва се. Знаем те, че си добряк. Т ъкмо да й уври малко акъла. Може така момичето да влезе по-лесно в час и току виж (как се пише това) сте станали приятелки.


Споделям, че по-горе вместо акъл бях написала акълка. Май съм гладна. Гони ме постоянен глад, откакто тропнахме с една друга форумка с крак, че не може повече така, и че фитнесът ни зове. Мойте телеса явно се шашнаха и сега са решили да се презапасяват (то щото нямам никак запаси  Tired)

# 1 214
  • Мнения: 1 951
Ходих на зъболекар с нагласата, че ще се виждаме много често следващия месец, а се оказа, че имам само една счупена пломба. Това ме ощастливи.
Купих си Амика вчера. Още не съм го чела, само го прелистих. Видях барабалекс.

На мен пък много ми се яде кисело. Изядох един буркан с кисели краставици. Преди малко ядох прясна краставица с много оцет. Ако не пиех ОК щях да съм притеснена  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт