Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 235
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
трябва ли да пропуша, за да ми дойде някоя от вас на свиждане в затвора?
Няма нужда. Трепи я. Аз ще ти нося домашни кейкове със скрити цели свежи краставици в тях.

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че Анджелина ме окуражи и се обадих на мъжа ми да му кажа, че каквото и да реши, съм с него.
Той пък държи да го обсъдим и май никой от двамата няма пръв да каже АЙДЕ.
Трудно е да се смени местоживеенето. Кой каквото ще да си разправя. Само като си представя колко неща ще трябва да пренесем и ми настръхва косата.
Представете си само за миг, че ви предстои местене и ще видите за какво ви говоря.
Аз смених града преди година - не боли никак...

# 62
  • Мнения: 4 406
Аз такова... Да попитам.
Ако утрепя шефката днес, трябва ли да пропуша, за да ми дойде някоя от вас на свиждане в затвора?  newsm78
Тъй де, споделих!  Mr. Green
а алкохол може ли да ти носим? и избрани разпечатки от форОма?

# 63
  • Мнения: 25 571
Няма нужда. Трепи я. Аз ще ти нося домашни кейкове със скрити цели свежи краставици в тях.

Как да не му се подмаже човек на такъв мод, а?  Mr. Green
 newsm20

# 64
  • Мнения: 2 891
Аз такова... Да попитам.
Ако утрепя шефката днес, трябва ли да пропуша, за да ми дойде някоя от вас на свиждане в затвора?  newsm78
Тъй де, споделих!  Mr. Green
а алкохол може ли да ти носим? и избрани разпечатки от форОма?

С разпечатките е гадно. Четеш и не можеш да се включиш в скандала  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 516
Няма нужда. Трепи я. Аз ще ти нося домашни кейкове със скрити цели свежи краставици в тях.

Как да не му се подмаже човек на такъв мод, а?  Mr. Green
 newsm20
Оппааа- подмазването в съседната тема! Mr. Green

# 66
  • Мнения: 442
много примамливо ми изглежда това със смяната на местожителството. през целия си живот, без 6 месеца, съм живяла в русе. интересно е - нов град, нови улици, нови хора...
малко й завидях на тити.

# 67
  • Мнения: 516
Зайкова, включи си мобилния, бре жено. Не може те откри човек.
По темата. Утре да каже милото, за 15 мин. съм събрала багажа. Обичам да се местя.

# 68
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че чак сега отговарям на Чесън ама сега видях какво е написала из последните страници на Споделете 21 за Колелото. Ще я завършат все някога, той беше казал че жена му ще определи писател, който да я завърши.

# 69
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Две премествания са равни на един пожар, поне така казват.
За мене важи, аз съм от тези, дето са пуснали корени и не им се мърда наникъде, само на екскурзии отвреме-навреме.
А и откъм реализация ще го закъсам в друг град, в друга държава тая позиция ще я гледам през плет.

# 70
  • Мнения: 918
В София ще вали ли днес?

# 71
  • Мнения: 4 300
Когато се местих ( само веднъж- половин пожар ли се брои?) ми трябваше горе долу пожарна за да со пренеса багажа. Хем бях мома ергенка.
Сега сигурно ще ни трябва ТИР. С ремарке.
Иначе смяната на града си е тежко изживяване, а някои деца така и не го превъзмогват. На двама от колегите ми, които се преместиха от Варна в София децата направиха бойкот- едната се прибра във Варна барабар с детето след няколко години, а на другия детето просто се записа да следва във Варна.

Как Сийке, няма нужда да пропушваш- в затвора и портокали се носят. Трепи.

# 72
  • Мнения: 184
Споделям, че ние и двамата с мъжа ми сме като CTramell, трудно се местим.
Ако поне той можеше да се приспособи по-лесно от мене, щеше да е добре.
А и децата заявиха, че там не отиват, въпреки че обожават морето. Имат си приятели и не им се мърда. А си мисля, че големият си има и девойка, та затова е цялата истерия от негова страна. Пък и не смеем да го оставим сам в София, колкото и голям да е / на 18 години е/.
Но нещата вървят към НЕ местене. Аз също обичам морето и Варна, но все пак ме е страх от новото.
Да, Тити, правилно си забелязала, че като го няма мъжа ми аз откачам.
Нооо, като се върне, дръжте се, ще се заформи земетресение Grinning

# 73
  • Мнения: 2 550
Спаделям, свалих си един сериал - Лас Вегас.
Това ли е прословутия CSI или е друг  Tired

# 74
  • Мнения: 2 891
Спаделям, свалих си един сериал - Лас Вегас.
Това ли е прословутия CSI или е друг  Tired

Друг е.

Общи условия

Активация на акаунт