Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 186
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 140
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Днес съм много, много щастлива! Така ми олекна, да знаете...
Защо? Сподели.
Аз съм сдухана от доста време насам, няма изгледи да ми мине от самосебе си... Но пък - ще идвам в София Grinning

# 1 141
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз се бях сдухала предното лято докато си чаках изследванията. Искаше ми се да гледам на нещата по-ведро, но нещо не успях.

Кифле, така и не можах да харесам ПитърПановската история. Просто си имам няколко детски филмчета и истории, които не мога и не мога да харесам - Алиса и Мечо Пух също. Та по тази причина и децата ми горките не са им фенове(уж нищо не съм казвала).

# 1 142
  • в Низината
  • Мнения: 705
Днес съм много, много щастлива! Така ми олекна, да знаете...
Защо? Сподели.


Отхвърлиха една много тежка, неприемлива за мен диагноза! Най-после!!! Въпреки, че продължавам обиколките по лекари, за мен вече всичко е наред.

# 1 143
  • Мнения: 1 533
Чесън, кефя се на чувството ти за хумор  Hug
Аз оревах света преди време и такива картини рисуваше въображението ми, че по-добре да не разказвам Sick
Наистина е по-добре така.

Аз периодично си избирам песен, която да върви тихо като фон на погребението ми и уведомявам мъжа ми за избора ми, обаче той само ми превърта очи и пуфти.

# 1 144
  • Мнения: 6 029
я се стягайте, кви погребения? скъпо е. тука ше седите.

# 1 145
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Защо Реза заключва всички хубави теми? Cry

# 1 146
  • Мнения: 25 448


Кифле, така и не можах да харесам ПитърПановската история. Просто си имам няколко детски филмчета и истории, които не мога и не мога да харесам - Алиса и Мечо Пух също. Та по тази причина и децата ми горките не са им фенове(уж нищо не съм казвала).

Аз също! И Мери Попинз изобщо не харесах.  newsm78

gergi , много се радвам за теб!  Hug

# 1 147
  • Мнения: 2 891
Maлкия принц. Мразя атмосферата, която ми създава тази книга!

# 1 148
  • Мнения: 4 406

Аз периодично си избирам песен, която да върви тихо като фон на погребението ми...
Ъ? стана ли време вече?   Mr. Green
Калино, колко сок от грейпфрут има още да изпиеш, докато чуеш тази песен... не се гласи отрано...

# 1 149
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Я сдуханите да се оправят! И на мен вчера ми беше едно такова шантаво, даже май Сопранов ми се обиди, че не му разбирам шегите...
А днес ми е леко на душата, облякох се красиво, изправих си косата /успешно!/ и пръскам добро настроение в офиса Flutter

# 1 150
  • Мнения: 4 585

Не тая тема JJ, в тая и за ечемика се разписах. Реза я зяключила по молба на авторката - не знаех за такава екстра. Като не ти харесва - на ти си куклите, дай си ми парцалите и няма да играя с вас.
Онова софе е пробило дупката под пътя. Преди малко бях там. Ниско, яко софе със стоманеносини очи, умиращо от кеф. Насочило се половин метър по-надолу и минало под стената.

# 1 151
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Волф, очаквах развръзката с нетърпение. Изхилих се на разочарованието ти, извинявай...

# 1 152
  • Мнения: 25 448

Онова софе е пробило дупката под пътя. Преди малко бях там. Ниско, яко софе със стоманеносини очи, умиращо от кеф. Насочило се половин метър по-надолу и минало под стената.


Тъпо, но упорито, а?  Mr. Green
Такива май най преуспяват в живота.

# 1 153
  • Мнения: 293
Има очарование някакво в това.
Да зарежеш всички задачи, да се глезиш, и само с поглед да мернеш някой - ще изпълнява желанията ти. Ще изгледаш всички филми, за които нямаш време, ще изчетеш най-сетне Кафка, или Супата му - по желание.
Ще отидеш в Индия. Ще отидеш на катерене в Шамони. Ще пробваш бънджи, все пак - ако сърцето ми се пръсне от страх, няма какво да губя.

Е, това предполага влизането в колосални заеми, но какво ли ми пука.
Силно подозирам, че такава терапия ще ме излекува. И ще кукна задлъжняла до живот. Освен, разбира се, ако не очаровам някой чичо, а може и няколко чичовци.

Какво ми пречи сега - ми не мога още да се прежаля за чичо.

# 1 154
  • Мнения: 2 212
Много поспаливо време. Уж пия хапче, което дори действа ободрявщо, а много ми се приспива...Вечер не мога да изгледам серията на д-р Хаус - заспивам посредата все. А сутрин като ми звънне алармата и ми се струва, че съм заспала едва преди 5 минути...
Иначе мисля, че се подобрявам или поне се старая да не мисля глупости, колетът ми до Швеция е пристигнал успешно и навреме - още един повод да се усмихна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт