Кое е нещото което се отразява зле на самочувствието?

  • 4 707
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 877
Възрастта,това,че вече не изглеждам като младо момиче (а искам). Crazy
Т и пък понеже си престаряла....
на мен килцата винаги ми пречат,ама май трябва да се обърна към някой друг форум...

# 31
  • Мнения: 1 475
Когато хората около мен започнат да се държат по-студено.
Когато не съм се харесала сутрин в огледалото.

Peace
 но най-вече първото, много ме срива отношението на хората

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 17:33 от marsiana

# 32
  • Мнения: 560
Само комплексите се отразяват зле на самочувствието. smile3521

# 33
  • Мнения: 739
когато:
- качила съм кг и панталоните са ми тесни /за щастие не се е случвало скоро Simple Smile/
- не съм облякла предвиденото за деня /това ужасно много ми влияе/
- не си харесам грима /рядко се случва/

# 34
  • Мнения: 2 309
В момента самочувстивето ми е занижено от други фактори не от външния вид, не че той е перфектен, но не ми дреме особено от него - ако косата ми е кофти - слагам шапка, ако се чувствам подута - слагам широки дрехи, ако имам сенки - ходя с очила и т.н.

# 35
  • Мнения: 2 407
Излишните килограми.

# 36
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
1.Когато не съм оценена
2.Когато някой ме нарани
3.Когато около мен има нахални хора
4.Когато около мен има само жени/не е задължително да са красиви/

# 37
  • София
  • Мнения: 1 481
1. Когато се тревожа за някой близък човек
2. Когато се почувствам дебела
3. Когато нямам достатъчно пари

# 38
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Излишните килограми.

# 39
  • София
  • Мнения: 504
Някой го беше казал-когато изляза супер спортна и видя някоя мацка с грим,прическа и всичко останало+високи токчета.
Когато около мен се въргалят някакви момичета,които не се интересуват от нищо освен дали имат достатъчно дебел слой пудра и нямат къпка акъл в главата,но се държат с всички все едно са принцеси  Joy
Когато си се нагласил като по-горната мацка и видиш спортно облечените да те зяпат особено hahaha
Когато въпреки че си отличник,си получил слаба оценка или не можеш да отговориш на въпроса(това важи ако ходиш на училище-личен пример)
Има и други...

# 40
  • Мнения: 302
Когато за пореден път си харесам ботуши, но те ми се окажат тесни на прасеца  Sad

# 41
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Когато ми се спи,а нямам време и изглеждам като сдъвкана и изплюта.

# 42
  • Мнения: 2 427
Последните няколко седмици се чувствам ужасно зле.Без грам самочувствие,ходя и се моля никой да не ме спре,да не ме забележи.Никога не съм мислила че глупавите спорове със съпружеското тяло биха могли да ме докарат до там че да се чувствам толкова скапана,ама ето на,точно така се чувствам.Както казва Даная дъвкана и изплюта.

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Възрастта,това,че вече не изглеждам като младо момиче (а искам). Crazy
Т и пък понеже си престаряла....


По този повод преди малко гледаме телевизия и дъщеря ми ме пита  Гала на колко е години.Аз  отговорих,че сме връснички и децата ме погледнаха много изненадано.Дойде и следващия въпрос. А защо изглежда по-млада?След кратък размисъл синът ми добави,че като си сложа грим и слънчевите очила ставам. Joy Joy

# 44
  • Мнения: 6 618
Когато имам проблеми на работа или съм скарана с някой близък човек.Най-красива се чувствам ,когато съм спокойна дори и да съм в къщи чорлава без грим и по пижама.

Общи условия

Активация на акаунт