Второ дете?Време ли е?!

  • 1 621
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 109
Няма правила кога е време или не, важно е как го усещаш.
PeaceИменно!Щом не се чувстваш готова-тогава изчакай.
newsm10

# 31
  • Мнения: 3 205
Когато Иво стане на година и 10 месеца, ще има братче на 2 месеца. Но аз съм уверена, че съм готова и мога да се справя. Ако не бях - нямаше да се навия.

# 32
  • Мнения: 4 784
Аз вече съм ентусиазирана за второ, особено ако ще е момиче, но си мисля, че когато малкия започне да щъка насам-натам и съответно аз да му търча след дупето, ще ми изчезнат бързо мераците. Мисля, че ти сама трябва да решиш. Щом не се чувстваш готова, не насилвайте нещата.

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И на мен ми се струва нормално, но ти си преценяваш, щом не си готова ще изчакате.

# 34
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ако не стане изненада , смятам , че трябва да е когато сте готови !Колкото повече време обаче минава , толкова по трудно става решението!Аз от много мислене си спретнах 13 години разлика между децата! Wink

# 35
  • Мнения: 7 914
това би трябвало вие да си го решите семейно Peace

# 36
  • Мнения: 593
За мен е твърде рано, но чудото отново стана, живот и здраве децата ми ще имам 1 г. и 9 мес. разлика

# 37
  • Мнения: 3 360
То няма   универсален отговор.Когато и двамата са готови и го искат,тогава е време! Peace

# 38
  • Мнения: 2 309
Няма рецепта, при всеки е индивидуално /когато е планирано/. За себе си, ако изобщо се навия пак, ще е след 4-5 години, но дотогава я камилата,я камиларят и случайности стават в този живот  Grinning

# 39
  • Мнения: 2 677
Когато и двамата се почувствате готови за второ дете.
За себе си смятам, че разлика от 3 години е добро решение.

# 40
  • Мнения: 55
Благодаря на всички ва мненията.Моят син е доста палав, основната грижа за всичко е моя, да не говорим ,че до 1г. и почти 6м го кърмих и спях само по няколко часа през нощта.
За бременността - другият въпрос: първите 4 месеца повръщах непрекъснато , последните месеци не можех да спя от киселини; раждах 24 часа.Като взема предвид всичко това , не трябва и да си помилям за друго дете.Не мога , обаче, да чакам 10 г. , защото тогава вече ще бъде късно да ставам майка- сега съм на 31.Нещата са комплексни, но като получиш повече съвети ,според мен, ще вземеш по- правилно решение, затова ви благодаря още веднъж за откровените мнения.

Общи условия

Активация на акаунт