Мами в Италия 68

  • 17 084
  • 270
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 462
Пък и как ме улучи точно пък на плодова торта , съвсем лошо да ми стане.Ви оставете , че като ми се дояде нещо ..знайте ли колко малко ми трябва и да си спретна една вкусна плодова тортичка с повече заквасена сметана.Най обичам с ягоди или с ананас и с много орехи.Ха така пада ви се , да не сте подхващали такива теми.Спирам се , че бремени има тука все пак.Аз до утре ще устискам , ама за тях кофти. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 2 804
Маркрит , май само аз съм с тумбак !
А и плодова торта си имам у дома и то с всичко което изброи !
Така , че си говори , говори  Grinning .
Пък и на мен много не ми действат тия , а като  ми се дояда досаждам за рецепти и си правя .

# 47
  • Мнения: 2 804
Момичета имам въпрос към вас !
Мога ли да употребявам обезболяващ спирт по време на бременност ?
Отивам да си легна и аз .
Фатима , тази вечер се настани на сестра си в леглото и категорично отказа да спи до мен .
Беше ми много смешна , взела си възглавничката с приятелчето и и се завива сама с одеялото и иска да се прави на голяма .
А Самира , стачкува и не иска да говори с татко си , защото не ходел да я прибира след училище .
Ех , тия деца много са ми смешни , живи и здрави да са ми кой знае още какви ще ми ги надробят .

# 48
  • Мнения: 170

Buon giorno! Тук още вали...

# 49
  • Мнения: 1 545
Въпросче към мамите, родили през 2007 година - на какви пари имате право за раждане на дете и къде се подават документи?

# 50
  • Мнения: 764
Днес тук бомба паднала.
Аз пък мислех да повдигам една тема...айде по натам...
П.С.Дани как ще използваш този спирт?

# 51
  • Мнения: 5 475
Буонди. Hug

Леле ,мале...чак на трета страница. Crazy

Аз организирам годишнината от сватбата - ще сме ударна група от 7 души - ние с дъщерята и приятелката ми оттук с мъжа й и децата.Те пък имат годишнина 3 дни след нас. Wink
  Ще ходим на един агритуризъм в планината.  Peace
 Очертатва се яко хапване на местни деликатеси и обиколка на ферма.   chef

 Тони,чакай с темата за понеделник,че после и уикенда има малка активност. Wink

Миликс
,и аз след няколко месеца , ако сумирам и престоя в Университета ще чукна 10 год.тук.  Mr. Green
За мен годините като студентка бяха супер - макар да имах проблеми с езика в началото , попаднах на страхотни състуденти . Peace

 

# 52
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
     Зравейте,девойчета!Има ли от къде да изгледам Влакът на желанията-от миналата събота?

# 53
  • Мнения: 438
Здравейте дружки !!!

Днес най прекрасното момченце на света има имен ден !!!

Да е живо и здраво и да има много късмет в живота !!!

http://www.pasticceriaperotti.it/images/Torte/torronata.jpg
Хапнете си добре  Laughing

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 16:32 от Дивиана

# 54
  • Мнения: 170
Да е жив и здрав именника! Много целувки!   ura Отпуши ли се нослето?

# 55
  • Мнения: 5 475
Честит имен ден на Маттео! Hug

Да е все така чаровен и усмихнат и да радва много мама и тате! Heart Eyes
Да го цункаш специално!
  bouquet



Честит имен ден и на гордия татко на Алето ! Hug
Наздраве на Деалема и семейство!  Hug  bouquet


# 56
  • Мнения: 6 167
Честито на Маттео  Hug

Момичета, хайде и да си говорим нещо, само си честитим , черпим и ядем.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 638
Честит имен ден на Маттео!!! newsm51 Ама той страшен хубавец, еле пък пред огледалото  Heart Eyes Аз нали имам две моми и вече почвам да се заглеждам  Blush

Момичета, само ви казвам набързо здрасти! Нещо напоследък едни преводи ми се отвориха и в комбинация с 2 бебета, работата е малко напечена  Whistling Вчера тъкмо свърших един и си рекох сега ще го ударя на писане и пристигна друг...
Не знам дали успях всичко да изчета, извинете ме ако съм пропуснала да поздравя някой   bouquet
Четох за спането по корем, че и мен ме интересува - Мариза само по корем иска да спи в чудо съм се видяла! Педиатърката обаче ми каза, че "неофициално" мога да я оставям, тя вече си вдига много добре главичката и си я обръща... Иначе сложа ли я по гръб или настрани започва един рев неудържим  Simple Smile
Понеже някой питаше ето и снимка на нашата Luna Rossa в холандски канал Mr. Green Тук обаче времето е отвратително, вчера и парното пускахме, така че май за тази година приключихме с ветроходството  Sad

# 58
  • Мнения: 6 167
Въпросче към мамите, родили през 2007 година - на какви пари имате право за раждане на дете и къде се подават документи?

деси, мисля, че ани взе пари.
някъде обясняваше, но ги няма линковете от предишните теми вече.
до колкото помня става в КУП. изчислява се дохода на съпруга ( в нейния случай) , после се смятат и други неща ( имотно състояние май) , накрая ти ги изплащат. тя май е с техните, ако влезе сигурно ще каже по-подробно, но това е което помня.

да похваля пак уфичо пер импиего -  моята консултантка (спортелло донна) е невероятна - консултира ми св-то, даде страхотни идеи, много обективна оценка, много реални цели, много информация. попаднах наистина на страшен човек. консултирането е напълно безплатно, всички, които търсите работа препоръчвам да използвате услугите на уфичо-то.
разбира се, за тези, които очакват да им ' дадат работа' от такова място да не го очакват. търсенето на работа си е твоя работа. консултациите, обаче, са страшно важни според мен.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 14:24 от Lennie

# 59
  • Мнения: 2 804
Здравейте !
Тони , интересувам се , защото съм се схванала като теб преди няколко дни . Та искам да се намажа с този спирт белким ми намали болката .

На малкия Матео , пожелавам със здраве да си носи името ! Heart Eyes
Анджи , а на теб честит ти именник !  bouquet

Честит празник на всички празнуващи днес !

Лени , за какво например да си говорим !!!
Аз покрай тия деца толкова изкуфяла се чувствам , че ме е срам да пиша даже .
Но като поотраснат ще се взема в ръце !
Чете ми се нещо , но и за това нямам време , а когато имам веднага заспивам дори и цяла страница ако прочета без да премигам е постижение .
Чета само приказки и вече давам на заето .

Общи условия

Активация на акаунт