Сватба през високосна година??

  • 10 669
  • 24
  •   1
Отговори
момичета, какво мислите по въпроса за сключване на брак през високосна година? С милия планираме да се вземем догодина - която е високосна.  Shocked
Но като прочетох някои неща, започнах да се притеснявам - че не било хубаво и т.н. А не ми се иска да отлагаме за по-догодина и т.н. Въпреки, че някъде пишеше, че имало много здрави бракове, сключени през високосни.
Вълнуват ме също въпроси от типа дали халките трябва да са сребърни (среброто някак ми простее точно за халки )
Може ли примерно да са от бяло злато ... и ей такива неща. много ще съм доволна ако ми напишете нещичко по въпроса още....
 newsm78

# 1
  • Мнения: 13 184
Ние сме женени от 10 години, сключихме брак през високосна година. Халките ни са златни. Не мисля, че има проблем, че годината е високосна- ако се обичате- вземайте се! Grinning

# 2
  • Мнения: 6 662
Не вярвам в подобни суеверия - високосни години, бели халки и т.н...
Щом сте решили - женете си.
Един съвет - ни си пълни главата с глупости.

# 3
  • Мнения: 1 172
Нашият брак е сключен през високосна година.
Не се връзвам на такива щуротии. Ако им вярвах, въобще не трябваше да се омъжвам. Щот и кумувете ни не са семейство, и на някакъв важен за църквата ден стана, в който не било хубаво да се вдигат сватби, и във високосна година, и не бях с бяла сватбена рокля и бели сватбени обувки, и т.н...
Халките ни са си златни. Никакви ограничения не сме си поставяли при избирането на пръстените, които точно към този момент (подготовка за сватбата) вярваме, че ще носим цял живот.

# 4
  • Мнения: 2 270
Не вярвам в подобни суеверия - високосни години, бели халки и т.н...
Щом сте решили - женете си.
Един съвет - ни си пълни главата с глупости.

 Peace

# 5
  • Мнения: 1 272
За първи път чувам за такива "ограничения". Щом се харесвате, взимайте се, пък било и през високосната година. Друг е въпросът ако сляпо вярвате на поверията Naughty

# 6
Господи и такава ли глупост е измислил някой???  #Crazy

# 7
  • Мнения: 1 564
Не вярвам в подобни суеверия - високосни години, бели халки и т.н...
Щом сте решили - женете си.
Един съвет - ни си пълни главата с глупости.
PeaceПредстави си ако всички вярват на суеверията-то догодина няма да има нито 1 сключен брак. Thinking

# 8
  • Мнения: 49
И нашата сватба беше през високосна година - 2000. За протокола - халките ни бяха златни. Дори не съм се замисляла дали трябва да са сребърни. Други неща тогава ме тревожеха. Ходехме на предбрачен курс и сериозно се бях замислила за всичко, което ме очаква.  Grinning
Ех, спомени..... Ето, една идея ти давам: в подаръчетата за гостите вложи нещо сребърно или с цвят на сребро.
Прекрасна сватба ти пожелавам! И да се забавляваш с този човек докато се появи среброто в косите.  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 227
Ние също се оженихме през високосна год./2000г./ и имаше познати, които ни
убеждаваха, че едва ли не сме луди, но суеверието не ни спря и още сме заедно.
Халките ни бяха бяло и жълто злато, защото такива ми харесха, а не защото трябвало.
Ако мислиш, че си намерила подходящ човек - ожени се, ако се съмняваш- изчакай.
Една година с подпис или без няма голямо значение.

# 10
  • Мнения: 1 209
мноооого лош избор, особено на 29 февруари- така ще имате годишнина веднъж на 4г.
ммм  не одобрявам -поради тази при4ина Peace

# 11
  • по света
  • Мнения: 1 587
Женени сме през 2004 беше високосна.Не съм знаела изобщо че имало някакви поверия,а сега брака ми върви перфектно.Халките ни са златни. 

# 12
  • Мнения: 504
Няма никакъв проблем, поверия  Close Аз изповядвам исляма и при нас беше, че не можело да се женим  между два байряма. Е пък ние се оженихме и за сега всичко е  Peace

# 13
  • Мнения: 945
Много ме раzсмя  Joy  Joy  Joy

Едно ще ти кажа, теzи, които постоянно мислят, че ще им се случи нещо лошо, прекарват целия си живот в очакването му. И когато се случи, си каzват "Знаех си аz, не съм късметлия". Отимиzъм и непукиzъм му е майката... zабрави теzи суеверия и се насляди на приготвленията zа сватбата. А то щастливия брак zависи от вас двамата, не от метала, от който са направени халките или от датата

# 14
  • Мнения: 636
Ние сме женени от 10 години, сключихме брак през високосна година. Халките ни са златни. Не мисля, че има проблем, че годината е високосна- ако се обичате- вземайте се! Grinning
И ние така. Халките ни са златни, но това не но пречи да сме много щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт