Любимото ми е...

  • 3 187
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 277
...да пия сутрешното си кафе на спокойствие   kaffeetrmker_2
...да се разхождаме или мързелуваме с мъжо уикенда      smile3524  travel   
...да мечтаем заедно и да правим планове за бъдещето ни     loveuuu
Ей такива нещица...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 179
Супер готино ми стана от темата   bouquet
Освен споменатите вече сладки моменти се сещам и друго - обичам когато ставаме в 4 сутринта и поемаме към морето.
Обожавам да чувам думите: "Мамчееее, много те обичаааам!"
Обичам теми като тази.
Обичам моментите на хармония.
Обичам събота и неделя да дремваме семейно на обяд.
Обичам да ме посрещнат на летището в София.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Любимото ми е ..да стана сутрин в 5:30ч. и да посрещна изгрева тичайки по плажа ..ох как ми липсва това сега.. Cry

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
..да стана рано сутрин с въпросната чаша гъсто, ароматно кафе с мляко (рядко ми се случва  Blush )
..да си гледам любимия, докато спи
..котката да ми седне в скута и да мърка
..да чета хубава книга в дъждовен ден, завита с одеало и с чаша липов чай
..мама да ми направи катми  Mr. Green
..да стана сутрин и да не бързам за никъде
..Коледа с меденки и пълнено прасенце  Mr. Green

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 10:17 от Камамбер

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Харесва ми, когато тръгваме на път. Когато спрем за почивка, или просто където ни хареса. Когато вземам детето си от ДГ. Когато се разхождам безцелно по улиците. Когато се събудя отпочинала много рано сутринта и си направя кафе. Когато разговарям с детето ми. Когато прочета хубава книга.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Банално, но любимият ми момент е да ме прегърнат едновременно два чифта ръчички Heart Eyes
Обичам излежаването след секс,
... моментът, в който децата ме виждат, че отивам да ги взема от детската,
... да пътувам,
... усещането след спортуване, сауна и масаж,
... да слушам хубава музика... много мога да продължавам Crazy

# 21
  • Мнения: 750
Прости ми живот!
Тъй 4есто проклятия сипех връх теб!
Кълнях твоят смисъл щом беше нелеп!
Откъсвах злобно нелепият плод,тоз който оби4ах до лудост!
Прости ми живот!
Не вярвах във твоята сила могъща.
Изливах гнева си във сълзи гор4иви-защото смъртта щом отнеме не връща.
Дори ако скършиш последният сноп на 4овешката радост от бедните ниви.Прости ми живот!
Заклевах се в теб,щом се 4увствах безсилна и вярвах,4е твоето име е свято!
Когато възкръсвах след глупост наивна....когато потънала във кисела пот се измъквах на лъжата от мръсното блато!
Повярвай живот-Оби4ам те!
Бурен,спокоен,прекрасен...оби4ах те даже мъждукащ във мен!
Оби4ам зарята на твоят ден ясен....
Оби4ам твоят тайфунен галоп...
Оби4ам те...Знай,за теб съм родена!
    На кратко....любимото ми е....живота! Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 965
Много "сладка" тема. Благодаря.

Ще се огранича с 10-те най-...:

1. Сутрин - да стана преди всички останали, да си направя кафе, да се облека и гримирам на спокойствие и да си пусна нещо приятно по тв-то, докато децата и половинката се разсънят.
2. Късно през нощта, когато децата дойдат и се мушнат при нас в кревата и ме гушнат и двете.
3. Свободните уикенди - т.е. мъжът ми на вилата, децата при нашите, а аз по халат и с чаша горещ шоколад + книга или грижейки се за себе си /козметик, маникюр, душ с ароматизирани спа-сапуни и т.н./.
4. Също като теб - филмите на ужасите.
5. Криминални романи.
6. Есенния дъжд, а аз да се разхождам сама в някой парк сред жълтите листа.
7. Зимата, снега - в съчетание с нашата вила, аз, мъжът ми, децата, камината и хубаво червено вино.
8. Да пътувам - няма значение къде - от люксозни екскурзии в чужбина до туристически походи из нашите планини.
9. Коледа и Нова година + Великден - изобщо, големите семейни празници, когато има някаква магия във въздуха.
10. Моментите след работа, когато с мъжа ми се чакаме, за да се приберем заедно - пазаруваме, разхождаме се, после отиваме вкъщи при децата, играем и вечеряме четиримата, после децата заспиват, а ние оставаме пак двамата - работим вкъщи или си пускаме хубав филм + пуканки, бира и топло одеало.

Има и още много...

# 23
  • Мнения: 1 731
Ех,че сладка темичка ...
Любимото ми е сутрешното кафе когато всички спят .
Още да се разхождам дълго и без ориентация за часа .
Да ходя на козметик .Да си подреждам в къщи .Да правя украси за празниците.Да се приготвям за среща с приятели и самата среща.
Да си говорим до късно с половинката .
Обичам шоколад.Нежна музика,свещи и стихове в късните часове.
Обичам децата ми да се закачат и да се смеят,да ме гушнат и да ми кажат:Мамо,ти си най-добрата на света!
Обичам половинката да ми прави подаръци(това отдавна не се е случвало обаче).
Обичам и да съм сама и да седя пред компа с чаша кафе в ръка.
  bouquet

# 24
  • Мнения: 625
     Толкова приятна тема Hug


    Обичам да не бързам,обичам да съм сама в къщи, обичам да съм влюбена , обичам да гледам хората в очите, обичам да купонясвам с готини хора, обичам да се закачам ,обичам децата да спят ,обичам мъж ми като ми направи дребен жест ,обичам секса .......

# 25
  • Мнения: 2 723
Това е една от онези теми, от които ти става хем топло на душата, хем се просълзяваш... хммм

1. Събота сутрин, когато не бързаме за никъде и се търкаляме тримата на спалнята и кроим планове за деня.
2. Вечер преди малкия да си легне - прав върху спалнята с протегнати към баща му ръчички и викащ "какиии кок". (което в превод ще рече тати скок) и смеха и на двамата -  до захлас.
3. Вечер когато малчо заспива - иска и тримата да сме на куп на спалнята, ако някой от нас излезе той започва да протестира. В стаята е тъмно звездичките по тавана светят и чувам равномерното дишане на детето си. Най-после с баща му можем да станеем и да отидем да вечеряме, а той да бъде пренесен в леглото си.
4. Всичките ни уикенди, през които ходим някъде - само тримата. Няма значение дали е до практикер за 2 часа или до Банско за 3 дни.
5. Дните прекарани на Драгалевци дребо тича по двора, а всички ние се суетим около него.
6. Момента в който майка ми се качва да приспива Гого, а ние с баща му се изнизваме за 2 часа да отидем на кино или на кафе само двамата и въпреки всичко ховорим само за малкия...
7. Редките сличаи в които успявам да изляза вечер с мацките и да си говорим до посиняване и да пием бяло вино. И как ми става топло докато се прибирам към къщи - при моите момчета.
8. Чаша бяло вино или там каквото си решим на балкона след като малечко си е легнал и бъра бъра до 100 часа. Само двамата.
9. Всеки път когато си мечтаем за нещо. Независимо дали ще успеем да осъществим мечтата си. Но усещането когато мечтаеш заедно с някой за едно и също е толкова...

# 26
  • Мнения: 3 211
обичам да спя до късно в почивните дни
обичам да се излежавам след секс и да се гушкаме чисто голи
обичам да вали сняг в планината
обичам да лежа на хавлия на плажа съвсем до вълните
обичам пролетта
обичам пролетта да се разхождам в морската градина малко след тихата алея край морето има една полянка, където всички дървета и храси цъфтят в различни цветове
обичам есента, но да не вали
обичам есента да се разхождам на същото място в морската, същите дървета са пожълтели всяко в различен отенък от жълто до кафяво през оранжево и червено

# 27
  • София
  • Мнения: 888
Искам само едно нещо - сутрин да се излежавам до 12,а не всеки ден да ставам в седем Rolling Eyes

# 28
  • DE
  • Мнения: 967
Най-любимото ми е в събота следобяд да лежим прегърнати с моя на тесния диван в хола и докато той гледа тв, аз да заспя! Laughing

# 29
  • Мнения: 22
Животът ми е нов.... любимото ми е.... то остана в стария...

Общи условия

Активация на акаунт