" Той и тя "

  • 6 542
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 233
Фенка съм на сериала, много харесвам и Стефания, и Вергов.
За подфорума съм "за" Peace

# 46
# 47
  • Мнения: 573
Ее супер много го обичах този сериал за съжаление сме на Булсат, а там са на AXN не на Foxlife.. това ми липсваше най много от както се прехвърлихме на цифрова  Sad
Същата работа и при мен.Много ме е яд ,че не мога да го гледам сериала,един от любимите ми е.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Е,че тя дъщеря й не е много малка вече. И на мен ми изглеждаше много остаряла,с бръчки край устата. Но си я харесвам.

# 49
  • Мнения: 1 666
Ами да, тя дъщеря й си е голямо момиче вече, така че раждането няма общо. Нито пък вероятно и самата Стефания имаше общо с начина, по който я бяха направили. С тая прическа, грим... и незнам и двамата с Юлиан Вергов ли бяха прекалили с плажовете точно преди снимките или ги бяха мацали с автобронзанти, ама не ми харесаха... А иначе съм им върл фен!
Ето в снимките на това интервю Стефания е с визията, която най ми харесва - изправена коса, грим в пастелни цветове.

# 50
  • Мнения: 412
Ех! Как ги изпуснах ....  Tired
Много ми харесваха преди - смеех се с глас! Peace
Да, и аз. И ще се постарая да ги гледам the next time.

# 51
  • Мнения: 24
Ее супер много го обичах този сериал за съжаление сме на Булсат, а там са на AXN не на Foxlife.. това ми липсваше най много от както се прехвърлихме на цифрова  Sad
Същата работа и при мен.Много ме е яд ,че не мога да го гледам сериала,един от любимите ми е.

Момичета, аз също нямам цифрова телевизия, но гледам Fox life онлайн, както и много други програми. Може да си решите проблема оттук :

http://www.bgtelevizor.net/index.php?show=watchtv&cid=6&sid=2
http://www.bgstuff.net/content/view/2852/550/

# 52
  • Мнения: 9 095
да му се невиди, не стига че го хванах снощи накрая, ами и сега темата 3 страници станала, много го харесвам този сериал и ако някой знае откъде да си дръпна сезоните ще съм много благодарна, иначе снощи ли беше първия епизод?

# 53
  • Мнения: 7 109
Развалили са го до безумие.
Снощи бях втрещена. Егаси дърварския сценарий.  Tired

# 54
  • Мнения: 9 095
има ли го из нета да гледам Tired

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
И на мен снощи ми се стори по-слаба серията, има нещо променено. Знам,че ги продуцира фокс ,но това се е отразило и на сценария по някаква причина. Аз се успокоявах,че имам големи очаквания като след ваканция и не мога да свикна. на вас хареса ли ви първата серия? newsm78

# 56
  • Мнения: 3 622
Снощи не съм го гледала, защото не знаех че пак започват излъчването му, но иначе харесвам сериала и го гледах с интерес

# 57
  • Мнения: 727
Развалили са го до безумие.
Снощи бях втрещена. Егаси дърварския сценарий.  Tired

Защооооо,такава фенка съм им на двамата Mr. Green,моляте кажи две-три думи за новия сезон

ако може и линкче да изтегля няма да имаш грешка Hug

# 58
  • Мнения: 7 109
Гледах ги по Фокс Лайф-а. След третата случка дистанционното ме спаси.
Загубиха ме.
Защооооо,такава фенка съм им на двамата Mr. Green,моляте кажи две-три думи за новия сезон

ако може и линкче да изтегля няма да имаш грешка Hug

# 59
  • Мнения: 483
На пък епизода ми се стори забавен, както и при другите сезони. Силви и Марто са големи сладури   newsm04
А за прическата на Стефания - не ми хареса с тази прическа, мисля че не й отива толкова оголено чело.

Общи условия

Активация на акаунт