Пиете ли някакви витамини за подхранване / коса, кожа, нокти / и какви?

  • 82 344
  • 259
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
За меки и цепещи се нокти силно препоръчвам стъклена пила. Моите бяха такива, докато не си купих. Има ги в почти всеки магазин за козметика, аптека и т.н. и не надхвърлят 10 лв. като цена. Вярно, че трябва да внимаваш да не я изпуснеш Wink но с нея нямам никакъв проблем с ноктите. Обаче отида ли при "професионална" маникюристка, която използва метални и/или керамични пили всеки път след това ноктите ми се нацепват.

# 31
  • Мнения: 3 622
Аз пия Vision Beauty, но тези хапчета Приорин ме заинтригуваха. Ако в една опаковка са 120 капсули, по колко се пият на ден?

# 32
  • Мнения: 364
120 хапчета струват 30 Евро.Ако е силен косопада се пият 2 сутрин и 1 таблетка  вечер.Моя не е силен за това пия едно сутрин и едно вечер.След 3 месец се пие само по 1 таблетка на ден.Курса е поне 6 месеца. Priorin пише на опаковката

# 33
# 34
  • Мнения: 22 867
Фитовал на КРКА. Резултатът ми харесва.

# 35
  • Мнения: 11 525
До преди месец имах ужасен косопад.Започнах да пия Калмацин и след 2-3 седмици имаше резултат.Ноктите също се заздравиха.Освен това приемам и ленено семе.А относно Геритабса и Геритамина-аптекарката ми каза,че между двете няма разлика освен в цената.

# 36
  • Мнения: 3 718
Мога ли да ви помоля да погледнете в листовките на този Приорин, който пие, а също и на Мерц и Калмацин и да ми кажете дали са съвместими с кърмене. Не, че  не мога да питам в аптеките, ама там все е пренаселено и ми е неудобно.

# 37
  • Мнения: 544
Преди си бях взела Мерц, но и аз като някои съфорумки не останах доволна и си продължавам с Центрума(той не е основно за коса, нокти или кожа, но се чувствам заредена с енергия)

# 38
  • Мнения: 1 919
Центрум

# 39
  • Мнения: 3 372
Герикапс и Геритамин Нео съм пила, май имаха ефект за ноктите

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 35 893
Ето приорина, съдържа вещества подобни май на Ревалида, ако не бъркам.

Цитат
Действующие вещества: 1 капсула содержит  140 мг экстракта проса, 271 мг масла ростков пшеницы, 9 мг пантотеновой кислоты=вит.В5, 2 мг L-цистеина.

Способ применения: при незначительных ухудшениях роста волос достаточно принимать по 1 капсуле Приорина ежедневно, запивая достаточным количеством жидкости. При выпадении волос, вызванном гормональными нарушениями, в первые 3 месяца лечения принимать 2 капсулы утром и 1 капсулу вечером, впоследствии по 1 капсуле в день. Длительность лечения составляет 3-6 месяцев, при необходимости в дальнейшем курс лечения можно повторить.

30 капсул PZN 4002059

120 капсул PZN 4002065

Производитель: Bayer
Приблизительная стоимость в аптеках Германии 11 евро и 27 евро соответственно.
тук
Да почти е същото:
Цитат
Единствено в Ревалид се съдържат едновременно:
- аминокиселините ЦИСТИН и МЕТИОНИН (прекурсор на Цистеин в организма на човека) – за изграждане на ДВОЙНО повече СОБСТВЕН кератин.

- микроелементите Мед, Цинк и Желязо са свързани в хелатен комплекс със соеви протеини, което осигурява достигането им в естествен вид до корена на косъма и нокътя.

По този начин те осигуряват еластичност, блясък и здравина на косъма. Те запазват и естествения цвят на косъма, като забавят побеляването му.

- екстракти от просо и пшенични кълнове – природен източник на натурални протеини и витамини – естествени градивни елементи на косата и ноктите.

Формулата на Ревалид се допълва и от витамини само от група B , парааминобензоена киселина, медицински дрожди, биотин, силициев двуокис.

Тези елементи в оптимално количество създават уникалната комбинация на Ревалид.
ТУК

# 42
  • Мнения: 6 958
Вече не пия, нищо не ми помага така както промяната в храненето и диетата и оттам води до заздравяване на коса, нокти, изчистване на кожа и т.н.  Peace

Пила съм Центрум, Герикапс, Мерц и какво ли още не, но едно нищо...  Whistling

# 43
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
На мен за кожата ми препоръчаха Dermabion, но все още не съм започнала да ги пия. Някой има ли отзиви за тях? Аз намерих само тази информация http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/dermabion/

# 44
  • Мнения: 179
В момента на Фитовал шампоана и таблетките, пролета вземах Ревалид Peace

Общи условия

Активация на акаунт