Варна почервеня

  • 1 838
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Bo Slavova, по принцип имам чувство за хумор. Но след като сама в първия си пост си определила червения цвят като "предизборно направен" не виждам къде е майтапа.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Хубаво е че ги има тези алеи, цвета няма значение.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
 И аз не видях къде е майтапа в цялата работа, а уж имам чюфство за хумор. Мисълта ми беше, че цвета няма никакво значение-както в преносен, така и в буквален смисъл. Има много направени неща, но има и много ненаправени. Кварталът ми има нужда от нова детска градина, ако ще да е розова на оранжеви райета.
А душата ми е съвсем спокойна, бо_славова. Никак не се притеснявам за липсващите сърп и чук.

# 18
  • Мнения: 2 018
r0ksi Ако прочетеш внимателно първият ми пост ще разбереш, че алеите, а не цвета е предизборен...по-нататък съм споменала, че кмета иска да се разграничи от БСП и едва ли е искал да будят такава асоциация...но аз /и не само аз/  ги свързах с това!

Саня И моята душа е спокойна и не се притеснявам за детските градини - имам детегледачка!

# 19
  • Мнения: 2 821
Ехеее, по тези тесни булеварди къде намериха място и за алеи за велосипеди. Иначе подкрепям. Трябва да има такива във всеки град, пък било то и предизборно направени.

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Абе защо "предизборно" е мръсна дума? Като са предизборни какво - след изборите ще ги махнат ли? Гледайте резултата, все пак. Нали вас няма да заблудят. Само чета "предизборни алеи", "предизборни площадки", все едно ще ви ги вземат, нали е хубаво?

# 21
  • Мнения: 11 747
Много е хубаво да има алея за велосипеди,какъвто и цвят да е.
Видях алеята до Общината - много е тясна и явно трябва да се движат по 1 велосипед и то само в една посока - няма как да се разминеш.
Децата караха и кънки по алеята - което е хубаво,ама тясно е...


Пешеходните пътеки и прочие ги боядисаха по незнайно какви причини - да се оправдаят още малко средства.

# 22
  • Мнения: 11 747
Абе защо "предизборно" е мръсна дума? Като са предизборни какво - след изборите ще ги махнат ли? Гледайте резултата, все пак. Нали вас няма да заблудят. Само чета "предизборни алеи", "предизборни площадки", все едно ще ви ги вземат, нали е хубаво?
няма да ги вземат след изборите - ама преди изборите се виждат,а след изборите се установява,че не могат да се ползват

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Айде сега, вижте г-н Кмета какво блато е изтипосал в Младост... Как ще си го "прибира" после?! Да беше построил една градина поне, а то всичко е незавършена форма! Като алеите...за 1 велосипед, ама ги има, айде гласувайте ся!

# 24
  • Мнения: 3 423
Угърчинските алеи за велосипедисти
също са червени. Пък управлява Меркел.
Не си показвайте консерватизма, бъдете
отворени, нищо им няма на пътеките! Честито!

# 25
  • Мнения: 503
Пина ме изпревари. Дразнещото е, че много предизборни начинания  после се оказват със съмнително качество. Никой няма да ни ги вземе, те сами ще си се разрушат или ще си останат неизползваеми. Никак не ми се влиза в поредната полемика, но няма как да не го кажа.

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Те и непредизборните се рушат понякога. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 2 160
Угърчинските алеи за велосипедисти
също са червени. Пък управлява Меркел.
Не си показвайте консерватизма, бъдете
отворени, нищо им няма на пътеките!
Честито!

  202uu

# 28
  • Мнения: 503
Те и непредизборните се рушат понякога. Simple Smile
Ей, не падаш по гръб! Признай, че си личи когато нещо е направено в бързината.

# 29
  • Мнения: 11 747
Да не се спори - явно навсякъде алеите за велосипеди за червени



Това е в едната посока,има и в другата посока още една - доста снимки гледах в нета.
Аз във Варна видях само една,пред Общината - кажете на горе има ли и в другата посока или е само една?

Иначе - непредизборни начинания - няма.

Общи условия

Активация на акаунт