непълно осиновяване

  • 24 983
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 380
…и не става дума за проблемите в закона, те могат и да се оправят с времето, но мисленето за жалост толкова бързо не се оправя. и колкото и да пледирам, че питанките ми не са за моя конкретен случай, явно никога няма да стане ясно, че търсим алтернативи именно за доброто на децата…. а пък гв 70 съм го зарибила да се видим. казах му че съм симпатична, мила и блага.........излъгах го естествено злокобно, както знаете......
Мата-аз пък мисля,че първо трябва да се оправят проблемите със законодателството...за мисленето всеки е отговорен сам за себе си!Достатъчно е 1000 човека да мислят различно от общото стадо,и нещата биха станали по-хубави,нали?
гв 70, бягай бързо, много бързо Mr. Green И за теб няма да има суши, най-вероятно ти ще се превърнеш на суши Mr. Green (моля се да имаш чувство за хумор, мата има)

ХАХАХАХАХАХАХАХА-ЧЕ аз съм превърнат в суши още по време на развода ми...Между другото съм мъж и не ми е много весело,когато ми казват,че съм се объркалА


Няма да се косиш:) Ще ти говорят 2-3 месеца на -А после ще свикнат:)

После нямало мъжка дискриминация...

# 121
  • Мнения: 4 138
мискини нйедни, оспамихте темата #Cussing out

# 122
  • Мнения: 847

http://www.lawhelp.org/documents/658866Bulgarian%20CBC%20Adoptio … ?stateabbrev=/NY/

не знам дали е за тук точно този линк, тъй като в него се коментират множество въпроси на осиновяването въобще в града Ню Йорк, но го поствам тук, първо защото така и така оспамихте вече темата Simple Smile, второ, щото се споменава отвореното осиновяване и последно, защото илюстрира един плуралистичен и справедлив от всяка гледна точка режим на осиновяване, какъвто ми се ще да има и у нас.

# 123
  • Мнения: 1 843
Доста интересно.
Благодарности, на когото си е дал труда да преведе или да опише практиката!

Впечатлена съм от простотата и цивилизоваността на някои точки... приятно впечатлена и недоумяваща едновременно...

# 124
  • Мнения: 847
... Благодарности, на когото си е дал труда да преведе или да опише практиката!...

това е другото, което ме впечатли - на български информацията си е поднесена от авторите, както и на китайски, арабски, руски, португалски ...  - сайтът е за правна помощ, поддържа се пробоно, с цел достъп до правните възможности от всички, вкл тези, които не могат да си позволят правна консултация при адвокат Simple Smile  пример: http://www.lawhelp.org/NY/StateForeignLanguages.cfm/County/%20/C … e/66/itopicid/278

еми, това е, хората друг чип имат явно Simple Smile

# 125
  • Мнения: 624
Е тва ли е проблема ,инфо за осиновяване в БГ има и  на страницата на  БАОО

Общи условия

Активация на акаунт