Леко петъчна

  • 2 353
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?
Вчера в стаята ми дойде един колега от друга дирекция - страшно привлекателен тип, от чието присъствие незнайно защо винаги се притеснявам  Blush Искаше да снима нещо на ксерокса, а аз щях да потроша техниката... hahaha
Има ли и други смотани като мен?

# 1
  • Мнения: 7 723
....
Има ли и други смотани като мен?
Има- аз! bowuu
Имам супер- готин колега и като го
засека някъде направо ги гълтам граматиката.... Blush

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Завидях ви. При мен е пълно с колежки, особено ме дразнят някои с психика на железни стари моми.

# 3
  • Мнения: 871
И аз съм много смотана, винаги се старая да не се изложа и съответно се излагам като кифла Crazy

# 4
  • Мнения: 249
и аз съм така,почвам да ръкомахам като луда когато говоря и незнам къде да си дяна ръцете Embarassed

# 5
  • Мнения: 8 999
Аз пък флиртувам нагло! Докато не бях омъжена пусках в обръщение месомелачката, а откакто съм обвързана умирам от кеф да пускам ..... обещание за месомелачка, а после да злорадствам.

# 6
  • Мнения: 677
Сега разбирам защо в офиса Ксерокса е постояно потрошен.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Има- аз! bowuu
Имам супер- готин колега и като го
засека някъде направо ги гълтам граматиката.... Blush

Руске, не го очаквах от теб  Mr. Green

Ооо, при мен не е само този. Имаме доста готини колеги  Crazy Има един, дето прилича на Уентуърт Милър /БУБА го е виждала на снимка/. Веднъж дойде също да снима нещо и ме попита кое точно е ксерокса, а аз сочех ту принтера, ту ксерокса и така много пъти... hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Сега разбирам защо в офиса Ксерокса е постояно потрошен.

Ох, ненагледният той... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 468
Нати, не излагай датата ни на раждане Laughing  Laughing.
Аз съм същия случай, с малката разлика, че на тези години вече, не се впечатлявам особено от мъжката красота. Трябва да е много умен и да ме смае с това..., за да ме впечатли. Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам. Оффф..., вече съм импотентна май.

# 10
  • Мнения: X
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?


Флиртувам си на воля!
И точно когато въпросния  екземпляр  реши, че  всичко му е в кърпа вързано се измъквам елегантно. Mr. Green
Голяма мръсТница съм!

# 11
  • Мнения: 103
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?

Започвам да сменям цветовете в опит да се скрия нейде.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам.

Пращай ги при мен  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 468
Сега разбирам защо в офиса Ксерокса е постояно потрошен.

Ох, ненагледният той... Mr. Green
Joy Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 5 468
Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам.

Пращай ги при мен  Mr. Green
smile3527 чуваш ли се???  Joy Joy

# 15
  • Мнения: 677
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?

Започвам да сменям цветовете в опит да се скрия нейде.

И бялото ти отива!

# 16
  • Мнения: 7 723
Има- аз! bowuu
Имам супер- готин колега и като го
засека някъде направо ги гълтам граматиката.... Blush

Руске, не го очаквах от теб  Mr. Green

Ооо, при мен не е само този. Имаме доста готини колеги  Crazy Има един, дето прилича на Уентуърт Милър /БУБА го е виждала на снимка/. ....
Моя прилича на Антонио Бандерас. Crazy Crazy Crazy
 Лео и Цомба са го виждали....на лайф! Crazy
Днес ми говореше нещо, а аз от притиснение се правех, че заприходявам нещо....  Blush
После умрях от яд, че не използвах момента.... ooooh! ooooh! ooooh!
Ако знаеш колко неща можех да ме кажа..... Whistling Whistling Whistling

# 17
  • Мнения: 2 897
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?

Нормално,владея се.Оглеждам тактично,слушам,съставям си мнение.После го коментирам с някоя близка приятелка Mr. GreenНяма начин просто. Whistling

# 18
  • Мнения: 2 716
Като идиот се държа.
Само се кикотя  Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Оххххх и аз имам същия проблем  Rolling Eyes
Имам един невероятно чаровен колега
и  като влезе в нашия отдел направо
губя и образ и картина.
 
 

# 20
  • Мнения: 4 585


Скоро ще станат 8 години, откакто съм си решил проблема - работя в чисто мъжки колектив.
Преди това се справях с пълно игнориране. 100%. Все едно, че са прозрачни красавиците.

# 21
  • Мнения: 7 186
Охо, вълнувам се и още как, но съм усъвършенствала метода да се владея и да запазвам самообладание и привидно хладнокръвие /а отвътре ври и кипи Mr. Green/.
И нямам задръжки да флиртувам Heart Eyes newsm08

# 22
  • Мнения: 3 423
Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам. Оффф..., вече съм импотентна май.

Ню, искаш ли да станем приятелки.
Никога няма да се скараме.

# 23
  • Мнения: 5 468
Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам. Оффф..., вече съм импотентна май.

Ню, искаш ли да станем приятелки.
Никога няма да се скараме.
Лисо, като го написах и го прочетох 2 пъти, се усетих, че май надминах себе си в изхвърлянето newsm78 Laughing.

# 24
  • Мнения: 677
Е няма да ви се получи явно. Ню, още не си започнала, а почнаха да нахлуват блондините, а?

# 25
  • Мнения: 5 468
По принцип, говорим, по принцип...

# 26
  • Мнения: 3 423
Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам. Оффф..., вече съм импотентна май.

Ню, искаш ли да станем приятелки.
Никога няма да се скараме.
Лисо, като го написах и го прочетох 2 пъти, се усетих, че май надминах себе си в изхвърлянето newsm78 Laughing.
Искаш да кажеш, че няма да станем приятелки ли?
Това ли искаше да ми кажеш след толкова нощи тук?

# 27
  • Мнения: 5 468
Искаш да кажеш, че няма да станем приятелки ли?
Това ли искаше да ми кажеш след толкова нощи тук?
Лисо, като ме питаш пред толкова много хора за такива интимни работи, се срамувам да ти отговоря, ебаси... Embarassed

# 28
  • Мнения: 4 451
Пък на мен ми светват очите Mr. Green, ставам изведнъж мнооого приказлива.

# 29
  • Sf
  • Мнения: 808
След прочетеното досега само на Лиса и Ню ще мога така да реагирам, както в запитването!

Иначе на левентите им гледам дупетата, като си тръгват. Държа се чаровно преди това.

# 30
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ставам мноооого смотана! Хиля се като пълна глупачка, почвам да бъркам думи и/или словореда! Абе,  не е за разправяне, срам ме е от себе си! Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 792
 Нормално се държа, виж ако почне да флиртува с мен, почвам да дрънкам много глупости и да се шегувам, което не е най-добрия вариант като се има предвид цапнатото ми чувство за хумор.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Иначе на левентите им гледам дупетата, като си тръгват.

То, това си е едно на ръка  Mr. Green Понякога и в коридора се заглеждам и когато някой внезапно изникне от някоя врата, се опитвам да залича хиенския израз от лицето си  Whistling

# 33
  • Мнения: 5 468
и да се шегувам, което не е най-добрия вариант като се има предвид цапнатото ми чувство за хумор.
Аз с който мой поклонник съм се "пошегувала", повече не съм го видяла Tired Simple Smile. Има хора с чувство за хумор, над което само те си се веселят. Аз се опиянявам от моите си шегички Joy, за сметка на другите, които ги приемат ей така Shocked.

# 34
  • Мнения: 6 417
Държа се като пред рампа-оглеждам се, ослушвам се и ако няма конкуренция нападам  Whistling

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Правя се на абсолютно незаинтересована, ангажирана с нещо много важно,  след това естествено съжалявам...

# 36
  • Мнения: 3 423
Иначе на левентите им гледам дупетата, като си тръгват. Държа се чаровно преди това.
Много ценно време отива на вятъра.
Ако дупето си струва, вкарвай чара.

# 37
  • Мнения: 7 416
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?

   Привлекателен - в смисъл,красив?Или привлекателен - в смисъл,събуждащ интересни чувства у теб?
   Ако е първото......Усмихвам се.Наслаждавам се на гледката.......
   Ако е второто.....Усмихвам се.Наслаждавам се на присъствието му...........по някакъв подходящ за случая начин  Wink
 

# 38
  • Мнения: 27 524
Обикновено се правя на хладна и че той всъщност хич, ама хич не ме интересува  Flutter

# 39
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Предвид това, че хубавците са предимно млади екземпляри, гледам ги, както мен ме гледаха татенцата като бях на 22 Wink На останалите (немлади) хубавци им се наслаждавам и неприкрито им показвам, че ги харесвам Simple Smile

# 40
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ние в офиса сме само женки Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 474
Аз като се притеснявам ,започвам да говоря много,
което не винаги е добре  Flutter и по-скоро мога да
притесня обекта  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 161
Ако някой мъж истински ми хареса,млъквам.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
Обикновено се правя на хладна и че той всъщност хич, ама хич не ме интересува  Flutter

Понякога, когато не ръся глупост след глупост и не се опитвам да потроша целия инвентар и аз се държа така.
В последващи разговори са споделяли с мен, че всъщност много са искали да се запознаем или да установим по-близък контакт, но надутото ми и студено държание ги е спирало...
Хак ми е...

# 44
  • Мнения: 2 407
Не,държа се професионално Wink

# 45
  • Мнения: 7 416
Не,държа се професионално Wink
  за колегите ли говорим? newsm78
  Аз мислех,че думата става за "привлекателно същество от срещуположния пол" по-принцип....... newsm78

# 46
  • Мнения: 3 537
Мъча се да се сетя,но май нямам такъв случай. Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз мислех,че думата става за "привлекателно същество от срещуположния пол" по-принцип....... newsm78

Ахъм.
Просто примерът е с колега.

# 48
  • Мнения: 2 309
Ако ме гледат в ръцете докато правя нещо,винаги оКлецвам нещата...
За конкретен случай не се сещам Thinking

# 49
  • Мнения: 5 622
И аз се спичам понякога. По принцип, обаче спеченият е срещуположният. Като цяло изглеждам нахакана. Но това разбира се не винаги е така.  Wink

# 50
  • Мнения: 3 423
Ако някой мъж истински ми хареса,млъквам.
Това, драга ми Шанел, ти е от зодията, да знаеш.

# 51
  • Мнения: 4 187
Ако някой мъж истински ми хареса,млъквам.

И аз !

# 52
  • Мнения: 7 416
Ако някой мъж истински ми хареса,млъквам.
Това, драга ми Шанел, ти е от зодията, да знаеш.
     Thinking

# 53
  • Мнения: 2 161
Ако някой мъж истински ми хареса,млъквам.
Това, драга ми Шанел, ти е от зодията, да знаеш.
Да,само страдам с тази зодия.

# 54
  • Мнения: 7 416

Да,само страдам с тази зодия.
   Е!И коя е таз' страдаща зодия? Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 361
дааа,губя граматиката много често.и то не само от колега,ами от шефа и някой друг готин клиент.незнам защо,ама почти винаги ми засяда нещо в гърлото Crazy

# 56
  • Мнения: 249
аз вчера трябваше да ходя на едно парти организирано от фирмата на мъжа ми и направо бях загубила ума и дума ooooh! срещите с негови колеги, колежки ме хвърлят в паника. Все се чудя какво да облека,за да не го изложа Laughing,а като ме заговори някой имам чувството че съм дете на 5 години и незнам какво да кажа Sad

# 57
  • София
  • Мнения: 7 097

Да,само страдам с тази зодия.
   Е!И коя е таз' страдаща зодия? Rolling Eyes

Скорпион, мисля.

# 58
  • Мнения: 2 161
Може би трябваше да напиша:само страдаТ от тази зодия.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 097
Може би трябваше да напиша:само страдаТ от тази зодия.

Винаги съм се чудила, какво не й харесват на тази зодия и каква е тази масова психоза  Thinking
При положение, че се разбирам прекрасно дори със свекърва си, която е скорпион, нямам какво повече да добавя  Mr. Green
А за мъжете скорпиони, ооо... Crazy

# 60
  • Мнения: 2 161
Всичко ни е супер на скорпионите.Добри любовници сме,сериозни и помним като слонове.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 783
Духовита ставам... Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт